Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrocia

pytanie o cwiczenia na stepperze

Polecane posty

Gość stokrocia

Hej!ile nalezy cwiczyc minut dziennie na stepperze zeby byly jakies efekty? b.prosze o rade i napiszcie swoje doswiadczenia zwiazane z tym sprzetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki macie plan cwiczen?ile trzeba dodac jeszcze minut pedalowania na zwyklym rowerku treningowym w domu?a co myslicie o ab swingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la la
ja ćwiczę przez 30 minut, ale to dlatego, że mam co spalać :) myślę, że 20 minut też wystarczy, najważniejsze, żeby ćwiczenia nie zaczęły nam się przykrzyć. Lepiej krócej, a codziennie, niż dłużej a tylko od czasu do czasu. Ćwiczę na średnim obciążeniu (czasami zaczynam od mniejszego, a potem zwiększam) a po miesiącu efekty są duuuużo lepsze niż po "zwykłych" ćwiczeniach (na podłodze). Spala się wszystko, co niepotrzebne :) nogi smukleją, pośladki się podnoszą, a brzuch płaszczeje. Przyrostu mięsni nie zauwazyłam, jedynie delikatny zarys na łydkach, ale nie jest to typowy przyrost masy :) Najlepiej włączyć sobie rytmiczną muzykę, wtedy czas płynie szybciej i nie czuje się tak zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhihihhihi.... Oczywiscie wytrzymalam 30 min, nie 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek003
Hej mam 20 lat i nie mam specjalnych problemow z figura >jednam ostatnio przez branie lekow i ciagle siedzenie w domu moja figura ulegla amianie>chodzi mi tu o posladki i brzuch.Czy stepper moze uformowac te partie ciala czy lepsze byloby inne urzadzenie ...jesli tak to jakie..zastanawiam sie nad kupnem steppera ale czy on napewno pomoze..prosze o rade.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze na silownie od 2 tygodni 3X w tgodniu.Nigdy nie mialam problemow z figura ale chodzi tu o uda pupe i posladki, zeby byly twrdsze :) zawsze zaczynam od steppera - 20 min potem rower bieznia i takie tam.Moge powiedziec ze po 2 tygodniach widze roznice i cwiczenia na stepperze bardzo pomagaja :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaaa
dziewczyny a moze ktoras wie ile kalorii mozna spalic nap po 1000 wykonanych stepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie....
moj stepper mmaregulacje wysokosci pedalow.jak powinno sie prawidlowo cwiczyc?ja cwicze na maksymalnej wysokości.chialabym zapytac czy robie to prawidlowo czy tez powinam zmiejszyc wysokośc pedałow?dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8314
Jeżeli chodzi o steper to naprawdę działa ćwiczę już od 2 miesięcy i widać efekty.Jeszcze latem nie mogłam się zmieścić w swoje spodnie,a teraz są dobre:).Polecam Wszystkim ćwiczyć na steperze,ale najlepiej to robić rano przed śniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2201
hej mam pytanie na co pomaga mini stepper i trowerek???czy ćwicząc tylko chudniesz czy powstają jakieś mięśnie???i jak prawidłowo powinno się cwiczyc???pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaaassssss
ja chcę kupic stepper, ale nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzela
Ja od tygodnia ma stepperek i jestem bardzo zadowolona. Robię 2000 stepów codziennie wieczorem, zajmuje mi to około 40 min. Czuję się świetnie, przede wszystkim poprawia mi się kondycja, no i co dalej...zobaczymy :-) Pozdrawiam i polecam sklep internetowy http://www.sport-shop.pl/ super obsługa i szybka dostawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1987_20
Ja ćwiczyłam przez 1,5 tygodnia po godzinkę dziennie czasami i więcej, hmmm po tym czasie waga nie spadła mi wcale, ale za to lepiej rozbudowały mi sie mięsnie no i chyba za bardzo łydki ;( cos robie nie tak sama nie wiem, brak spadku wagi troche mnie zniechęcił ale nie poddam sie znów zaczne cwiczyc bo to jedyny sposób z jakiego moge skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlofobiczka
ja dziś zaczęłam ćwiczyć na tym urządzeniu, postanowiłam przez 7 dni robić 1000 kroków i starać się z dnia na dzień zmniejszyć czas, a po 7 dniach liczbę steppów, dziś zajęło mi to 7 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara678
cześć mam pytanie ile trzeba dni ćwiczyć na steperze żeby spalić 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara678
ja mam taki steper gdzie przez 30 min można spalić 860kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia_1984
Witam, ćwiczę na stepperze od 3 miesięcy, codzień po 30-40 min. nie stosuję zadnych diet, jem normalnie(tzn. nie przejadam się). W tym czasie straciłam ok.3 kg, niby niedużo, ale wyglad moich ud i posladków sie bardzo poprawił. Miałam bardzo widoczny cellulit-teraz go prawie nie ma, posladki i uda są bardziej jędrne. Wiem, że ćwiczenia na stepperze są bardzo nudne. Pozatym makupilam stepper, wiec skoro go amm to na nim ćwiczęm ciężką prace pracuje fizycznie po 12 godzin dziennie i mam male dziecko, nieraz nie mam sily na nic, ale uwierzcie mi wystarczy sobie postanowic-kupiłam stepper, wiec skoro go juz mam to musze na nim ćwiczyć. Dziennie robie ok.4000 stepow, nie robie takich glębokich, ale szybkie i plytkie. 4000 stepow to jest ok.600 kcal. Trzymam za Was kciuki i BADZCIE WYTRWALI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia_1984
A i jeszcze jedno, ćwiczenia na stepperze należa do grupy ćwiczeń aerobowych. W tej grupie ćwiczeń tluszcz zaczyna sie spalac po ok.20 min. ćwiczeń, wiec aby osiagac dobre efekty najlepiej cwiczyc conajmniej 30 min.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperkowa
Stepper to super rzecz. JA ćwiczę od 30 do 40 min 5 razy w tygodniu. Cellulit prawie zniknął po miesiącu i widać ładnie zarysowane mięśnie nóżek :) Dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waja kondijos
ciapekciaputkowy a jaki masz dokłądnie stepper kettlera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-13
Dziewczyny bardzo proszę o radę czy lepszy jest stepper boczny czy skrętny? Dotychczas myślałam, że te nazwy znaczą to samo. Chciałabym wyszczuplić brzuch i uda no i zmniejszyć cellulit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna :)
Witam Was. Ja, swoją przygodę na stepperze zaczęłam od 500 stepów (codziennie, oprócz niedzieli). W następnych tygodniach dodawałam 100 stepów. I tak doszłam do 1000 dziennie i na tym poprzestałam. Mnie 142 kalorie wystarczą. Nie muszeę chudnąć. Zależało mi na poprawie wyglądu nóg i pośladków. Po 2 m-ch widzę różnicę. Uda twarde, kolanka bez zbędnego tłuszczyku, pupa pojędrniała i uniosła się. Do tego, ponieważ mam stepper skrętny, modelują mi się biodra i talia. Systematyczność popłaca. A teraz Wam się przyznam. Jestem 66-letnią dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Bardzo się cieszę, że są osoby starsze, które biorą się za siebie a nie pozostawiają wszystko naturze i zwalają wygląd na wiek :) Wielkie brawa i gratulację. I od siebie dodam, że te 1000 kroków wystarczy, bo przy częstszym i intensywniejszym chodzeniu (jak ja) to kolanka padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakotek
dziewczyny, a czy stepper boczny jest lepszy niż skrętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moze ktoras z was wie ile kalorii sie spala po 20min. na steperze? Prosze o odp. plissss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendera
e_linka a jaki masz dokładnie stepper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka09
mam pytanie, czy sa dziewczyny ktore daja rade 1 godz na steperze??? max co ja moge zrobic to 30min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34gosia
Stepper działa! A raczej ćwiczenia na nim. Mam 34 lata i siedzącą pracę czego efektem są sflaczałe uda, obwisły tyłek, i luźna skóra nad kolanami, a wszystko to pokryte zasmażką czyli cellulitem. Nie mam problemów z wagą, ale raczej z jędrnością, dlatego też wyjęłam z szafy zapomniany stepper i kroczę dzielnie:) 60 min, minimum 4000 stepów. Po dwóch tygodniach są pierwsze efekty: uda od przodu już prawie pozbyły się cellulitu a kolana wyglądają całkiem spoko. Tyłek podniósł się i jest jak u 20-latki :) Jeszcze ten cellulit na udach z tyłu i będzie cudnie :) Dam Wam znać za dwa tygodnie czy efekty dalej postępują. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×