Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROLKI!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam Po kilku latach przerwy wracam do jeżdżenia na rolkach. Mam nadzieję, że będzie to skuteczna broń w walce o zgrabną sylwetkę. Czy ktoś z Was ma może jakieś rady jak jeździć i w jakie rolki najlepiej zainwestować aby przyniosło to jakiekolwiek rezultaty? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej kupić rolki o jeden rozmiar większe i dobrze trzymające kostkę. Polecam rolki firmy K2 Skates. Dla początkujących polecam rolki o klasycznej wielkości kółkach, czyli bodajże buty do tych rolek są granatowe. Ja mam białe, i kółka są o wiele większe. Takie rolki kosztują w promocji 300zł, a jak nie ma promocji to 600zł. Polecam rolki z tej firmy, bo kółka szybko się nie ścierają. Jeżdzę już na nich ponad 6 lat. Polecam też dokupić sobie ochroniacze profesjonalne na kolana i nadgarstki, bo na początku zdarzają się wypadki. Można też kupić sobie kask. Polecam również spodnie 3/4 obcisłe, bluzkę dopasowaną i bluzę z kapturem na chłodniejsze dni. Jak zaczynasz jeździć na rolkach, to zacznij jeździć po gładkich, prostych powierzchniach, np. równy asfalt, i najlepiej jeździć tam, gdzie nie ma ludzi, zwierząt i samochodów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ochraniacze i kask sobie odpuszczę. Ja zaczęłam jeździc na rolkach jak miałam pięć lat, potem w gimnazjum przestałam i teraz znowu chciałabym zacząć. Miałam prawie 7 lat przerwy, ale w końcu trzeba się za siebie zabrać. O dziwo rolki mojego brata, które mają ze 12 lat nadal jeżdżą (i mają się całkiem nieźle!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 300 złotych to dla mnie troszeczkę dużo, myślę, że udało by mi się znaleźć jakieś tańsze odpowiedniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolki kupuje się dopasowane, ani większe ani ciasne. Ochraniacze na nadgarstki i kolana moim zdaniem są obowiązkowe, ja śmigam w kasku. Z firm polecam Rollerblade, Powerslide, Seba, K2, Fila itp. Jak śmigać, nogi naprzemiennie na bok i jedziesz, na YT znajdziesz filmy. Za 300 zł ciężko coś znaleźć, chyba że używane lub z wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Ciebie... udało mi się znaleźć rolki w niższej cenie niż 600-700zl. Oto one: rolki rekreacyjne TEMPISH DELTA BLACK 2013 zaprojektowane dla początkujących - kosztują 259zł. Wiem, że rolki (ale innych marek) też można dostać w Decathlonie... ale niestety nie wiem, w jakiej są cenie. Ważne, by rolki miały kauczukowe kółka i były dopasowane do kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tempish produkuje sprzęt marnej jakości. Koła są poliuretanowe a nie kauczukowe. Na wyprzedażach można znaleźć markowe rolki od ok. 300zł w górę, wyższa cena wiąże się z lepszą jakością, wyższym komfortem i większym bezpieczeństwem. Na sprzęcie pośledniej jakości można się zniechęcić do jeżdżenia na rolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc: nie posłuchałam niestety Waszej rady i kupiłam rolki takie: http://www.decathlon.pl/new-rolki-fit-3-mskie-id_8216987.html wiem, że to szit, ale fundusze na nic innego nie pozwalają, a myślę, że na moją jazdę będą w sam raz:) są wygodne, dobrze trzymają nogę, nic się nigdzie nie wrzyna, nie obciera. Od jutra jeżdżę:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setkic
Polecam rolki z Intersportu, mają bardzo dobrą ofertę i sporo rzeczy w niskich w sumie cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna88989
Rolki to świetny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. W dodatku jesteśmy na świeżym powietrzu - co jest ważne. Sprawdź ofertę sklepu sporti.pl http://www.sporti.pl/pol_m_SKATING-I-ROLKI_Rolki-3312.html Mają tam całkiem spory wybór rolek. Panowie z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiednie rolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje rolki kupiłam na stronie allinside.pl. Są mega wygodne, wytrzymałe i fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, ja swój model kupiłem w tym sklepie www.skitenis.pl Mają bardzo bory wybór i są sprawdzeni. Działają w branży 25 lat:P Mają też super ceny i świetny kontakt z klientem. Mój model to Rollerblade Twister Limited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny nieudolny SPAMER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, tylko nie oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela910
Na początek, do jazdy rekreacyjnej możesz kupić najzwyklejsze rolki. Ważne tylko, aby koła były kauczukowe. Sprawdź ofertę na tej stronce http://roooolki.com/k22-Rolki___Lyzworolki.html Ja zamówiłam mojemu bratu i teraz sama się zastanawiam, bo jednak ćwiczyć mi się nie chce, biegać tym bardziej, a jazda na rolkach to jednak połączenie przyjemnego z pożytecznym :) Tyle że nie jeździłam chyba z 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana13
Mój syn od dawna jeździ i teraz chce rolki agresywne, by móc rozwija swoje umiejętności. Znalazłam je tu http://www.asport.pl/k/205/rolki-agresywne/ Faktycznie cena atrakcyjna, wybór spory. Mam trochę obaw, ale nie chcę ograniczać syna. Wiec chyba jednak skorzystam z tej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jeździć na rolkach i najchętniej dojeżdżałabym na nich wszędzie ;-). Są naprawdę świetne na sylwetkę która się wysmukla i ujędrnia. Ładnie kształtuje mięsnie nóg i pośladków. To żeby dobrać jak najlepszy sprzęt. Swoje kupowałam w sklepie www.roweryrolki.pl więc ktoś jest z Krakowa to polecam. Mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam u nich www.roweryrolki.pl są naprawdę świetne, solidne w dobrej cenie, fajnie się prezentują i śmiało będziesz z nich korzystać długie lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie kup rolki urban - czyli do jezdzie po miescie, najlepiej kupowac w sprawdzonych sklepach np. takich jak skitenis.pl lub roll4life ;) osobiscie korzystam z obydwu sklepow (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina28813
Na rolkach można faktycznie stracić sporo kilogramów...ale pod warunkiem, że będziemy regularnie jeździć na nich :) Ważna jest jakość sprzętu. Tylko w takim przypadku będzie nam służył przez lata. Zobaczcie sobie tutaj https://micoplus.pl jakie propozycje ma polska marka Mico Plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczini66
omatko uwielbiam, od rolek zaczęła się w ogóle moja przygoda z jakimkolwiek sportem, a najśmieszniejsze jest to, że przeleżały na struychu w domu całe 12 lat zanim odkryłam ich cudową moc budowania pośladków haha dopiero jak szukałam jakiegoś czegoś do roweru, już nawet nie pamietam co to było, to je znalazłam, nierozpakowane z pudełka.. prezent choinkowy od ojca, jaki człowiek to był głupi jak był młodszy :) Nadal jeżdżę póki nie ma lodu na chodnikach, mam to szczęście, że u mnie w parku przy bloku ścieżki są wylane afsaltem a nie tą cholerną kostką wyłożone, więc jak ganiam z psem ja na rolach on bez haha to mamy mega frajdę :) do tego tylko na początku stosowałam iqgreen żeby trochę zrzucić bo za szybko się męczyłam, ale po 8kg odstawiłam i zostały same rolunie. Bardzo polecam wszystkim, pupa po tym jest taka, że sama mam ochotę się po niej bez przerwy dotykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbliża się kolejny sezon, więc pora na odkurzenie swoich rolek lub zakup nowych. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego sklepu z rolkami to zajrzyjcie na www.roweryrolki.pl Mają solidny sprzęt od uznanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezam temat bo potrzebuje pomocy. Na rolkach idzie mi dobrze jezdze od roku na rekreacyjnych. Chciałbym wiedziec czy na takich zwyklych rolkach moge nauczyc sie wykonywania jakichsnieskomplikowanych trikow? Moge w nich normalnie podskakiwac czy potrzebuje do tego rolek agresywnych do typowego urban style??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzyk

Moim ostatnim odkryciem są nartorolki, mają duże pompowane koła, dzięki czemu radzą sobie na trudniejszych nawierzchniach. I są po prostu inne, ciekawsze. kupiłem te od Skike, które znalazłem na stronie nartybiegowe24.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×