Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gulkaa

rower wyszczupla?

Polecane posty

Gość gulkaa

zamierzam zaczac jezdzic na rowerze zzeby troszke schudnac ale mam obawy ze wcale nie schudne tylko umiesnie moje i tak juz wystarczajaco umiesnione nogi:(jak to jest? jazda na rowerze pomaga na callulit?zeby spalac tluszc jak najl;epije jezdzic tzn na ktorych przerzutkach tych co sie najlatwiej pedaluje?:)sorka ze to moje slownictwo ale nie umiem nazwac tego fachowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam problem mam
i wlasnie nie wiem czy mi te nogi jeszcze nie przytuja tzn nie zwiekszy sie masywnosc na skutek miesni:( niech ktos cos powie kto ma pojecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peerelka
male obciazenie, szybkie krecenie na schudniecie i odwrotnie na miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka jazda na rowerze
i na najmniejszym obciazeniu , zaczynaj od 20 min dziennie potem zwiekszaj czas cwiczen , wyszczupli Ci uda , pupe i brzuch ,, zreszta sama zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
do szybka jazda na rowerze-> ja jezdze po 20 lub 30 minut dzoennie od tygodnia, mam pytaniue po jakim czasie zauwaze ze nogi sie wyszczuplily? I jeszcze jedno pytanko jezdze na najmniejszym obciazeniu ok 20km/h czy to za szybko czy za wolno a moze w sam raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet po pol roku
albo wiecej , jezeli stosujesz diete , albo dobrze sie odzywiasz i cwiczyc tez aeroby to za okolo 2-3 miesiece regularnych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr
Jeśli chodzi o jazde na rowerze to trzeba uważać żeby efekt nie był odwrotny do zamierzonego. Dość duże obciążenie + regularna jazda = przyrost mięśni ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................kos....
podnosze i ponownie zadaje pytanie :) wczoraj zakupiłam rower .. :) jezdziłam 80 min dzisiaj rano byłam cała obolała :P jedze na małym obciązeniu srednio 30km/h Jest tu ktos tomu jazda na rowerku pomogła wszczuplic cialo , pozbyć sie cellulitu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rowerze powinno sie miec takie obcazenie ze nog luzno nie gonia z pedalami zeby je lekko czuc ale nie za bardzo bo wtedy buduje sie miesnie, powinno sie jezdzic za jednym razem min 30 min ale tez nie przesadzac i za pierwszym razem 80 min!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jezdze dziennnie 30 min i jest to moim zdaniem wystarczajace :) aby pryniesc pozadane efekty, ale robie jeszcze cwiczneia wzmacniajace na nogi TameLee (nie wiem czy tak dokladnie si eto pisze), ale mawet sam cwiczenia robione regularnie codziennie daja widnoczny efekt juz po tyg :) bynajmniej w moim wypadku. Dodatkowo dobra dieta i wszystko powinno byc w porzadeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
ja jezdze od wiosny do pazdziernika na rowerze,codzien tak po ok 20-80km...rower daje wspaniale rezultaty,cialko jest wysportowane,figurka super!!!!nogi po 2 tyg.szczuplejsze....ja jestem zadowolona i polecam wszystkim ten sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
i jeszcze jedno....trzeba tylko jezdzic regularnie ...to mit ,ze rower moze dac odwrotne rezultaty....nogi sie wspaniale modeluja ,pracuja wszystkie miesnie i naprawde rower daje duzy efekt...ja w sezonie zawsze chudne tak 5-6 kg,nie mowiac juz o super samopoczuciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak zgadzam sie z toba :) ja wlecie tez codizennie na rower wyruszam w plener i jezdze po 2 godz, a jak mam czas to dlużej :) i rezultaty sa :) a co do zimy i jesieni to w domku na stacjonarnym jazdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona xxxxxxxxx
kamilka 886....ja tak samo tyle ze na stacjonarnym nie ma takiego uroku jazda...ale mozna w ten sposob utrzymac kondycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba :) ale to zawsze cos :) No nie ma to jak jet cieplo sie na rowerek wybrać :) ale sie rozmarzylam :) i mp3 ze soba biore i moge jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flex007
Ja jeżdzę na rowerku od tygodnia ok 30 min dziennie:(. Chciałabym trochę dłużej, ale na razie jeszcze nie ta kondycja:). Niestety rowerek mam bardzo stary i nieziemsko hałasuje. Nie wiem ile przejeżdzam kilometrów ani jakie mam obciązenie. Zdecydoałam sie jednak na niego ponieważ na jednej ze stron internetowych na zdjęciu przedstawione są mięśnie które modeluje właśnie rowerek, a to te które mi najbardziej się niepodobają. Zamówiłam sobie spodenki neoprenowe w sklepie internetowym dla zwiększenia efektu jak również w celu pozcycia się pomareńczowej skórki. Niestety z czasem jak mnie zaczeło być troche więcej to i ona urosła. :) :) :) P.S. Proszę o podpowiedz gdzie mogę "założyć" dla siebie "pasek efektów odchudzania". Takico przedstawia wagę na starcie i waga do której dąże oraz ile jeszcze tego balastu na mnie zostało. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce taki pasek i nie moge znalezc.... A te spodenki daja oczekiwane efekty, bo tez z mila checia bym je sobie zamowila :P bo chcilam zamowic dodatkowo na nogi taki pas jak na brzuch zeby wypocic, ale te spodenki to chyba lepszy pomysł :P i ile za nie dalaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flex007
spodenki kupiłam za 56 złotych. Chciałam zamówić również pas na brzuch 16-20zł, ale sprzedawca odradził mi go. Powiedział że spodenki wystarczą. Zaoszczędziłam więc trochę. Jestem ciekawa ile będę musiała czekać na efekty tych spodenek. Szczyem marzeń byłoby móc załozyc letnie spodnie 38:) teraz noszę 42 :(. Trzymam za siebie kciuki i za inne urzytkowniczki rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Ciebie tez, ale powiem Ci ze ja pas kupilam za 5 zł :))) ale spodekni zobacze w sportowym najpierw, a potem jak cos na allegro :) Pisz jak tam rezultaty:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /n
wyszczupla, likwiduje cellulit, ale powoduje, że nogi sa masywniejsze. Wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem dla kobiet o figurze jabłka, dla ktorych najwiekszym problemem jest brzuch. Jeździłam przez 2 lata prawie codziennie 20-30 min, bez obciążenia, do tego ćwiczenia na innepartie ciała. W tej chwili ograniczyłam jazde na rowerze do 2x w tygodniu, własnie z powodu nóg. W tej chwilistawiam na ćwiczenia rozciagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze troche z tymi masywnymi nogami przesadzilas... moje nogi od jezdzenia na rowerku raczje sie wyszczuplily i zaczely jakos wygladac... a nie staly sie masywne... totalna przesada... mi sie moje bardzo podobaly chociaz nabraly odpowiedniego ksztaltu... pozatym nie asdze ze jezdzac po 30 min i bez obciazenie mogly Ci sie masywne zrobic.... rozumiem jakbys po 2-3 godz dziennie na zwyklym.... ze cos takiego, ale ja jezdzilam kiedys duzo i nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flex007
Zastanawiam się czy, któras z was korzysta z odrzywek dla sportowców (oczywiście tych na spalanie tłuszczu). Interesuje mnie wypowiedz jedynie osób które skonsultowały kozystanie z w/w odżywek z trenerem lub specjalistą a nie z koleżanką. Jest bardzo dużo forum gdzie zachwalane są efekty które mozna osiągnąć dzięki takim specyfikom. Ja zamierzam rozmiawiac z trenerem na siłowni. O wynikach oczywiście was poinformuje. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvci
Wszystko zależy od budowy ciała. Komus o chudych nogach pomaga, tym z masywnymi plecam raczej callanetics. Przerwałam rowerek i przerzuciłam sie na callanetics własnie po efekcie przyrostu tkanki miesniowej w kończynach, i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rodzaj aktywności pomaga schudnąć. Najważniejsze żeby zacząć się ruszać. Ja sama jeżdzę na rowerze http://www.trybik.pl/ i moim zdaniem to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wyszczupla. Polecam szosówy z http://bikesalon.pl , rozsądna cena, a samo kolarstwo szosowe - miód na ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rower to świetna sprawa, ja jeżdżę wieczorami, ale zmaówiłam sobie świetne światełka: http://lampyostrzegawcze.pl/ i generalnie uwielbiam ten klimat oraz samopoczucie po jeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafif
Ja tak miałam, że zaczęłam ćwiczyć i uda mi niestety urosły już po 2 tygodniach. Nie próbowałam jeździć na rowerze, ale może się skuszę. W sumie nic Ci nie zaszkodzi spróbować, bo u mnie było tak, że jak odpuściłam ćwiczenia, to nogi mi wróciły do wcześniejszego wyglądu dość szubko i już wiem, że u mnie na schudnięcie nóg działa tylko dieta. Nauczyłam się na błędach, choć ćwiczeń mi brakuje. Może ten rower to dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×