Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roweromania

rowerek stacjonarny - chcę schudnać!!

Polecane posty

Gość roweromania

Hejo, zakpuiłąm sobie rowerek stacjonarny :) i mam pytanko, jak jeżdzić an nim żeby sschudnać, wiem że na najmniejszym obciążeniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja jeżdze na rowerku od ok 20 dni ... małe obciążenie i minimum 60 min dziennie ... wazne zeby było min 40 min w godzinach popołudniowych lub 30min po przebudzeniu ... po tym czasie zaczynamy spalac tłuszcz :D ... ja nie stosuje diety , jem sporo słodyczy :( ale juz widze efekty :) jedrniejsze uda ... i mniej celulitu gdybym przestrzegała zasad zdrowego odzywiania :( eh .. mam zbyt słaba wole ale przynajmniej nie tyje ! spalam ok 18 podczas godzinnej jazdy 550 kcal :) jezdze z predkością 35-40 km/h .. podoba mi sie ta forma aktywnosci :) i bede dalej jezdziła no i czas zmusić sie do zdrowego jedzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
przejechałam dziś 19 km, spaliłam ponad 300 kcal :) jak na początek to nieżle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
hmm jak się odżywiam, różnie :) czasami jestem grzeczna i nie jem dużo, a zcasmi mam dzień obżarstwa :) uwielbiam kebaba i to jest moja zmora :) nawet nie słodycze!! Cwiczę, jak mam chęć i zapał to nawet 4 razy w tyg po jakieś 40 minut!! Ale ostatnio przestałam i zarazem zaczełam dużo jesc!! I własnie dziś siadam na rowerek, jutro też bede i to zaraz po przebudzeniu bo podobno na czczo sie szybciej spala!! Moją zmorą jest brzuch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
miałam zamiar przejechać godzinkę, ale stwierdziąłm ze zaczne na razie od 40 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zmorą jest pupa :P ... i górne udka .. brzuch ujdzie w tłoku ;) ... ......... ja mam problem ze słodyczami ;) reszta może nie istnieć :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
no to mamy na odwrót :) ja nie znoszę mego brzucha, no ale cóż taka figura jabłka :/ mam nadzieje ze uda mi się coś schudnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
no właśnie a ja o dziwo zjadam tylko sniadanie, ale uwaga: wypiłam małe piwo, kawe razy 2, zjadłąm garść orzeszków ziemnych, i 2 kawałki ciasta!!! Tak jakoś wyszło, wiem że zamiast tego mogłam sobie spokojnie zjeść coś normalnego, ale cóż bywa i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
dziś juz poł godzinki pedałowania za mna :P jeszcze mnie czeka drugie pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach :) pospacerowałam z zakupami :D zjadłam obiad ..i pojezdze troche pozniej bo teraz mam sporo pracy :/ wieczorem dam znać ile przejechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
dziś w sumie na rowerze jeździłam 70 minut :) spaliłam ponad 500 kcal :D wszystko spoko tylko tyłek mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
heheh prze zpierwsze 4 dni mówisz :P ja już sobie kładę poduszkę pod tyłek, mnie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
a powiedz mi czy Ty tylko jezdzisz na rowerku?? I jaką dietkę stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
a długo tak już pedałujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
sorki że tak Cie męczę, ale jeszcze jedno czy ubyło CI coś już kg, bo w centymetrach to pisałaś że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
to szkoda, bo ja miałam nadzieje ze już po 2 tygodniach chociaż jeden kilogramek powie mi papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
no ale nic idę spać, dobranoc :) jutro wstaję i ide na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od tego co zjadasz .. jak chcesz wagowo schudnąć to musisz spozywać duzo białka , a mało weglowodanów .. eh :( nie umiem sobie odmówic słodkości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Cze Dziewczyny!!!! Rowerek fajna sprawa - ja tez zaczynam ,tyle ze nie w domu a na aerobiku /taki na rowerkach/ . Bardzo polecam pojsc chociaz na 1 zajecia - mozna podpatrzec jak powinien wygladac porzadny trening 60 minutowy. Pozdrawiam. Alez mnie dzis doopka boli - wczo bylam 1x ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roweromania
Hej :) ja mam już za sobą 230 kcal :) jak na poczatek to w sam raz!! Oczywiście poczatek dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×