Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulina

Rzeźbimy ciało do lata.

Polecane posty

Serdecznie zapraszam kobiety/dziewczyny, które chcą wyrzeźbić swoje niedoskonałe ciało do lata. Razem lepiej, motywacja jest potrzebna. A główne zasady to: 1. Przede wszystkim ćwiczenia 2. Pielęgnacja ciała 3. Dieta Osobiście zależy mi na wyrzeźbieniu sylwetki, a nie na utracie dużej ilości kilogramów. Zapraszam duszyczki o podobnych celach. Łączmy się!:) Piszcie co wy robicie, jakie macie efekty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie sie przylacze
a ile wazysz i jaki masz wzrost??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże 53 i mam 160. Do tego niestety fatalny cellulit i niekształtne dolne części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez , tylko kurcze no mam te wszystkie cwicenia , diety , ale to takie trudne :/ ja waze 54 a mam 169 jestem szczupla ale powinnam pocwiczyc nad umiesnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ćwiczenia jak zawsze są trudne dlatego trzeba się wspierać i do tego ma służyć to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też ;) 55kg, 1,7m wzrostu ;) od kilku dni zbieram się,zeby zaczać 6 Weidera..ale znalazłam takie dziwne opisy tych ćwiczen, nie potrafie tego zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...no ja tez jestem szczupla ale zaczelam sie martwic tym ze po rzuceniu palenia pojawil mi sie cellulitis na pupie...zapisalam sie na silownie po miesiacu jest efekt...ja chodzie codziennie na zajecia rzezbiace sylwetke step,stepgag,bodypush i tym podobne a pozniej pol godzinki na maszynasz...zniknely mi boczki i wzmocnil sie brzuch cellulitis jest jeszcze widoczny ale juz nie tak jak wczesniej...poza tym ja uwielbiam cwiczyc...i wiadomo w grupie razniej pozdrawiam🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira Ja robiłam jakis rok temu A6W, też nie byłam pewna do końca jak wykonywać ćwiczenia, troche czytałam patrzyłam na moje ciało i jakos ćwiczyłam i musze powiedzieć że ćwiczenia wspaniale kształtują górne mięśnie brzucha, trening jest bardzo, bardzo cieżki, ale mięśnie wyrabiają sie na bardzo długo. Marg22 Ja też lubię ćwiczyć i też cellulit na pupe jest moją zmorą (mam jeszcze dodatkowo na nogach) Chcę ćwiczeniami się go pozbyć i podnieść pupe. Od kiedy podjęłam się walki nie jem słodyczy i staram się codziennie ćwiczyć do tego stosuje balsamy antycellulitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam slodycze uwielbia...nie w wielkich ilosciach ale zawsze cos tam sobie skubne....hehe kremy jak najbardziej w polaczeniu z masazami...ja jak cwiczylam w domu nie moglam sie zmotywowac..teraz jest mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak mwoisz,to może jeszcze spróbuję poćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też się wysmuklam tak regularnie to od początku stycznia. Super efekty już widzę, ale celu jeszcze nie osiągnęłam. 3mam za Was kciuki, sport to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie...od stycznia to już czas na pierwsze efekty, u mnie moze ich jeszcze nie ma ale samo to że ćwicze i robie coś dla ciała sprawia że widze je w lepszym świetle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku - czyżby noworoczne postanowienie? :P 🖐️ ja się rzeźbię tak na poważniej od października, efekty są :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, tak jak gdzieś napisałam, że niby ćwiczyłam od października, w listopadzie nic, w grudniu z powrotem, ale liczę, że od stycznia, bo wtedy już nie było zmiłuj i miało oczywisty z postanowieniami noworocznymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się przyłącze 🖐️ coś o mnie: waga-48,49 kg wzrost-164 cm od miesiąca nie ruszam słodyczy ;) staram się jeść zdrowo:P no i musze zacząć cwiczyc.. ale jakoś zapału brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiedziałam:P Mam taką oliwke do masażu którą kupuje w rossmanie z ziaja jest-silnie ujędrniająca anty celullitowa. Zaczynam od łydek po pare minut na jedną część (ugniatam,masuje itp...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ,masaż to dobra mysl :P chociaż jestem przywyczajona,że to mi się go robi,a nie że ja sama..:D jestem po godzince hula i godzince ćwiczen- alez mi się endorfin wydzieliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja jestem facetem ale też rzezbię swoje ciałko do lata :classic_cool:mogę się dołączyc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też pragnę do lata troszkę ujędrnić ciałko, chodzi mi o pupę i nogi. Ogólnie jestem szczupła, ale uda coraz bardziej robią się \"galaretowate\" zamówiłam na allegro LEG MAGIC i po świętach zaczynam trening:) Może któraś Pani już na tym ćwiczy? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno, to ładnie :P ja miałam najpierw 58kg, potem 55, a potem znów 58 ;/ obecnie mniej,ale boje sie wejsc na wagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jem więcej kaloryczne potrawt np : makarony ,musli banany makrela ryż do tego kupiłem sobie odżywkę :) i tak jakoś przytyło mi się 2 kg . jeszcze muszę przytyc tak z 3 kg i będę przystojniak :classic_cool: ale to cel do czerwca :) a na siłkę chodzę od dwoch miesięcy :classic_cool:i cwiczę 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja chodze dwa razy na aqua aerobik ale to mało. Od wtorku zaczynam ostro ćwiczyć w domu a potem jak bedzie przypływ kasy dodatkowo dwa razy w tyg bedzie aerobik na sucho;) kurcze do końca kwietnia ma być 4-5 kg mniej! jak nie to normalnie nie wiem... do dupy sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×