Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalika23

Saturn Fitness Warszawa

Polecane posty

Gość Lalika23

Hej, jak w temacie znacie klub Saturn Fitness? Niedawno trafiłam na ich stronę, widzę że maja na wakacje promocje tylko nie wiem czy warto? Macie jakieś opinie na temat tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałam się na Pure bo też mają promocję i zaczęłam od początku sierpnia regularnie chodzić codziennie na 2 h max a w lipcu na wyrywki chodziłam bo miałam darmowe wejściowki i polecam bardzo fajnie jest , mają różne zajęcia fitness zumba ( bardzo dobra) joga itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bablonka
zerknij moze na fit miejsca figury na fejsie, tam jest mapka i mozna trafic na fajne opinie o miejscach fitnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberta234
Do Saturn Fitness się ostatnio zapiałam. Bardzo fajne miejsce. Duże, spoko atmosfera. No i mają spory wybór zajęć fitness. Zajrzyj sobie na ich stronę, jest bardzo dużo informacji. Ja w każdym razie nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak są rozłożone te zajęcia? Jakoś logicznie czy przypadkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberta234
Nie no jest grafik na stronie. Jak dla mnie są całkiem logicznie. Jak pracujesz/ studiujesz to można sobie spokojnie dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
weszłam w tą apkę miejsca fit figury i znalazłam fajny fitnessklub w warszawie, zaczęłam chodzić i jest bardzo mi o i kamerlanie, saturna nie znam,ale też widziałam dobre opinie o niej w tej aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaa23
uwielbiam to miejsce - zajęcia są super i instruktorzy chętnie pomagają w treningach, ćwiczenia są różnorodne i bardzo ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erynia32
zajęcia na cellulit są mega :) chodzę już 3 miesiące i efekty są świetne- mam jeszcze nad czym pracować ale poprawa jest widoczna :) przyjemnie tu więc warto się zapisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosia19
Też chodzę od Saturn Fitness. To, co mi się podoba najbardziej w tym klubie, to różnorodność zajęć, fajni instruktorzy, którzy mają czas dla swoich podopiecznych i ogólnie miła atmosfera. Widać, że klub się cały czas rozwija, pojawiają się nowe sprzęty, wszystko zachowane jest w czystości. Aż chce się tam chodzić i wykupować karnety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii31
Saturn to przyzwoity klub fitness , mam na szczęście po drodze z pracy więc kilka razy w tygodniu się tu pojawiam, chodzę w sumie na różne ćwiczenia i wszystkie prowadzone są na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragiczni są i klienci od nich uciekają na pęczki, myślisz, że czemu tak spamują po necie próbując nałapać naiwnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, głupoty Gadacie! Saturn to bardzo fajny klub z profesjonalną kadrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zdziwiłam, jak tu ktoś napisał, że mają mało ludzi. Najwidoczniej nigdy tam nie był i nie wie, co pisze. W Saturnie zawsze jest sporo osób zmotywowanych do pracy nad własnym ciałem i właściwie to ta fajna atmosfera sprawia, że aż chce się ćwiczyć. Chodzę tam m.in. na Cardioshape, żeby zrzucić nieco ciałka. Jest wporzo, instruktorka mocno na luzie, potrafi do siebie przyciągnąć osobowością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska1990
Jak fitnes to tylko saturn chodzę tam od dobrych paru miesięcy i nie mogę na nic narzekać. odnowiony klub, czysto oraz personel bardzo dobrze wyszkolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Meliska to może zaczniemy razem chodzić? ja z okolic Gocławia. Od miesiąca chodzę do Saturna i jestem zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrykanaa
Z tego co wiem Saturn jest na Bielanach i na Targówku. Ja mam bliżej na Arkuszową to tam chodzę i sobie chwalę, bardzo fajny klub :) Karnety mają fajne przede wszystkim, Move One, że wchodzić i ćwiczyć ile chcesz i o której godzinie chcesz i płacić jedną stała cenę, dla mnie dobre bo ostatnio ciężko coś zaplanować z wyprzedzeniem także Saturn Fitness daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież ci mogę polecić Saturna na kuflewskiej, chodziłem tam przez zeszle wakacje, atmosfera spoko, ceny tez. Nie pchaj sie do pure, sporo osób jest oszukanych przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, Saturn jest spoko, w sumie na Targówku to chyba najlepszy jak dla mnie klub, bo i duży i w miarę nowy sprzęt, szatnie tylko mogliby mieć większą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzyniSzakalów
Ogólnie Saturn w temacie siłowni lokalnych jest chyba najlepszy w Warszawie. Fajnie animują facebooka, często organizują różne imprezy poza siłownią np. bieganie w Skaryszaku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Wczoraj trafiłam w sieci na coś takiego -www.ladiesgym.pl . To nowa siłownia dla kobiet, która powstanie w pobliżu Metra Stokłosy. Z tego co piszą to są dwa pakiety, albo 3 miesięczny i wtedy miesięcznie to wychodzi po 189 zł, albo pół roczny i wtedy jest taniej bo 169 zł. Ale jakby się zapisać wcześniej to są dodatkowe rabaty i pierwszy trening za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w Saturn Fitness jest taniej, bo studencki karnet na miesiąc masz za 69zł, a poza tym możesz się nawet zapisać na tydzień próbny. Oprócz dobrych cen w Saturnie podobają mi się przede wszystkim świetne wyposażenie i sale do fitnessu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYFITNESS WARSZAWA WOLA , UL. WOLSKA 88 http://myfitness.com.pl/ Cena: Pre-sale 59.00 PLN/m-c karnet typu Gym 79.00 PLN/m-c karnet typu Gym+Fitness w normalnej sprzedaży koszt będzie wyższy o 10.00 PLN Wyposażenie: jak w typowych klubach, maszyny, ciężary, bieżnie, orbitreki, itp. 1 studio do cyclingu 1 studio fitness (ok 8-10 rodzajów zajęć) 1 pełnowymiarowe boisko do siatkówki 1/2 boiska do koszykówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Saturn, chodzę tam z 6 miesiecy - fajny sprzęt przyjaźni i pomocni trenerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podpisaną umowę na karnet na 119 zł/ miesięcznie, szukam chętnego na przepisanie karnetu. zapraszam e-mail: darlara@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie przerzucilam na chodzenie do Akademii Walki. Moj chlopak chodzi tam na boks, a ja w tym samym czasie na fitness i na pilates. Po nazwie za nic w swiecie nie zorientowalabym sie, ze moze byc tam cos innego, a tu takie mile doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej na swiecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×