Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iguana21

Siad obok pięty jako samodzielne ćwiczenie wyszczuplające?

Polecane posty

Gość Iguana21

Czy jest to skuteczne? Klękamy z rękami uniesionymi w górę i siadamy raz po lewej a raz po prawej stronie pięt bez podpierania rekami. Powtarzamy 150 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
Czy nikt z was tego nie ćwiczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
Podobno to ćwiczenie odchudza uda, pośladki, biodra i talię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
Super! Dzięki! Ty też to ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
ja sprobuje, choc watpie, zebym dala rade! poza tym mnie zalezy na zmianie obwodu w udach, lydkach i kostkach, biodra to sprawa u mnie drugorzedna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
cwiczylam okolo 15 minut i zero zmeczenia! nie wiem dlaczego! moze zle cos robie! czasami ciezko zrozumiec cwiczenia, co kto ma na mysli (przynajmniej dla mnie) dlatego szczegolne podziekowania dla malutkiej, ktora tlumaczy o co chodzi;-) to cwiczenie jest fajne, mysle ze jednak je zrozumialam!nie jest meczace i na pewno dobre na biodra i uda, ale co z posladkami i lydkami? raczej w tym cwiczeniu nie pracuja. pozdrawiam serdecznie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
Po pierwsze - zobacz jak się będziesz czuła jutro. I co będziesz czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
nie czuje bolu w nogach. moze zle wykonuje to cwiczenie. moze dlatego, ze cwicze juz od okolo miesiaca callanetics (on dopiero daje wycisk, przynajmniej dla mnie jest trudny), poza tym inne jakies tam proste cwiczenia i jezdze duzo na rowerze. jednak cwiczenie mi sie podoba i na pewno pocwicze pare minut dziennie. pozdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siad boczny
To nie jest ćwiczenie na nogi - nic dziwnego,że nie czujesz bólu nóg. To jest typowe ćwiczenie na boczki, a jak jesteś wyćwiczona (callanetics) to nie dziwota,że biodra cię też nie bolą - po prostu masz kondycję i roztrenowane mięśnie. Ja po pierwszym dniu ćwiczeń miałam taki ból w talii i biodrach,że chodzić nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
Ja właśnie skończyłam ćwiczyć i czuję się padnięta. Myślę jednak, że to wyeliminuje mój tłuszczyk z bioder, pupy i talii. Jeżeli też planujecie ćwiczyć, może od czasu do czasu wymienimy się uwagami o skuteczności tego ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wlaśnie dzis przeczytalam o tym ćwiczeniu na tym drugim topicu więc chętnie wymienię się uwagami :) Zaczynam dzisiaj, wieczorem napiszę ile ćwiczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
Super! Ja niestety wykonałam tylko 50 powtórzeń na każdą stronę. Spróbuję drugi raz trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana21
A czy przynosi ono rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nigdy nie robiłam systematycznie. Ale skoro jest takie populrane, to pewnie tak :) Myślę, że działa na podobnej zasadzie co skłony. Dobre na talię, ale i tak nie obejdzie się bez sportu (wg mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×