Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalusia99

Siłownia czy basen?

Polecane posty

Gość Kalusia99

A więc mój problem wygląda tak:mam 15 lat. przy wzroście 164cm waże 77 kg :( Chce zrzucić ok 10 kg. przy czym pozbyć się tłuszczyku z ud, pupy, brzucha i pleców. I teraz nasówa się pytanie: Wybrać Siłownię czy basen? Oczywiście wiem że musiałabym chodzić na siłownie/basen systematycznie Z góry bardzo dziękuję za odp.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież możesz zdecydować się na oba. A jak chcesz wybrać to polecałabym jednak siłownię. Przynosi szybsze efekty i dostaniesz tam fachowe porady co, jak i ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfds
pójdź na siłownię i na basen i zobacz, co sprawia Tobie większą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatek lepszy
będzie basen , spala on więcej tluszczu siłownia bardziej służy do wymodelowania mięsni niż odchudzania. możesz na nią chodzic po klku tygodniach basenu , by nadac sylwetce ładny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basen basen basen
zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała basen+ coś jeszcze,ale nie od razu siłownia, a bardziej np aerobik czy coś takiego :) Możesz tez zacząć chodzić na basen, a dodatkowo ćwiczyć w domu- zainwestuj w jakiś fajny sprzęt, z którym będziesz mogła ćwiczyć; bardzo duży wybór jest na hellhound.pl, polecam, bo mają produkty naprawdę wysokiej jakości :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnhgfnhg
siłownia to nie jest miejsce gdzie się sopala tłuszcz boże kochany widzisz i nie grzmisz, aby spalić tłuszcz potrzebne są ćwiczenia aerobowe wykonywane min 30min z mała intenstwnoscią albo naprzemiennie z duż wtedy jest tzw hiit. odpowiadajać na twoje pytanai tak basen bedzie lepszy pod warunkiem że bedziesz pływać a nie tylko moczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale na siłowni jest
przecież bieżnia, rower i stepper między innym - przecież dzięki nim się chyba schudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjyjukik
no to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co płacić na siłowni jak rower stoi pewnie u ciebie w garazu a biegać też znajdzie sie gdzie. siłownia to trening siłowy źle zadałaś pytanie bo powiin brzmeic trening aerobowy czy basen, a jeszcze peliej trening aerobowy w jakiej formie popatrz na tabele kaloryczne podczas sportu tu odpowiedx jest szybka bieganie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tylko
nie każdy lubi jeździć na rowerze po mieście - ja nie znoszę, biegać też nie mam gdzie. WIęc chodze na siłownie. Odpowiednie dobrane ćwiczenia na siłowni wzmacniają mieśnie, wysmuklają i pomagają schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basen gora
jasne niech odrazu zapoda 100 clembuterolu zaraz bedzie chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczacax
ja tez nie jestem za basen, a do tych co sie rzucaja , ze silownia to tylko silowe cwiczenia, to niech sie kiedys przejda, zobacza, na czym polegaja cwiczenia na silowni:) a z reszta silowe cwiczenia tez warto robic, podczas odchudzania.i nie chodzi tutaj o wyrobienie sobie mulow i pakowaniu. ja polecam silownia+ zajecia aerobikowe i bedzie cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie silowni, bo sprawia to na mnie wrazenie cwiczenia w klatce. wole wykonywac cwiczenia w domu, lub biegac np. na swiezym powietrzu. z 2 opcji wybralabym basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wolę basen. Choćby dlatego, że nie obciąża stawów... Poza tym, dobrze sobie najpierw wyrobić kondycję podczas pływania, i dopiero spróbować sił na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taram
Ja też zdecydowanie wolę basen. Od nowego roku nawet zamierzam kupić karnet. Warto troche schudnąć, ale dodatkowo zamierza też zażywać L-karnitynę Direct. Dlatego, że tę mam już sprawdzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
na 1-szym miejscu basen i sauna sucha; basen ze wzgl. na wszechstronność ruchów i odciążenie wszelkich stawów. na 2-gim m. rower górski na świeżym powietrzu i na "ostrym trybie" na 3-cim m. siłownia ze szczególnym zwróceniem uwagi na prawidłowe oddychanie. Ponieważ chcesz zrzucić kilkanaście kg, to musisz zastosować jeszcze inne zabiegi takie jak choćby "MŻ', prawidłowe odżywianie, oczyszczanie organizmu z toksyn. Szczegóły znajdziesz pod linkami: www.vademecum.zdrowia.prv.pl http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak chcę
no a jeśli ja chcę się pozbyć tylko brzuszka to co polecacie? jestem szczupła tylko tłuszczyk poodkładał mi się na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od gustu
i stanu zdrowia! Sa tacy na basenu nie lubią, a sa tacy którzy w wody nie wychodzą. Ja basenu nie lubię - mam długie włosy, krótkowzrocznośc i nienawidze tego suszenia sie, patrzenia na zegarek itd. Dlatego ćwiczyłam na silowni a teraz na fitnessie, bo mam jeszcze większą mobilizacje dzieki temu. Osoba która ma problemy ze stawami na pewno ma wskazanie do wyboru basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka9000
Ja uważam ze zawsze mozna zdecydować sie jeszcze na takie rozwiązanie http://www.oksystem.pl/ dzieki temu spokojnie mozna wybrać taka aktywność która sprawi nam większą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmarańczka
I dorka ma 100% racji. Po pierwsze taki karnet sie bardzo opłaca, ale również jest też tak ze idziesz sobie na to na co w danym dniu masz ochotę- oczywiscie w ramach tego co proponuje w karnecie dany klub fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od miesiąca na siłownie, regularnie co drugi dzień oraz stosuje suplement largomass, który pomógł mi zbudować masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, również miałem okazje stosować wraz z dobraną odpowiednią dietą - zdziałał cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×