Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Siłownia czy fitnes!?!??

Polecane posty

Mój plan jest taki pozbyć się 10kg do Maja. Zawsze do wszystkiego podchodzę z dużą werwą, ale szybko to maleje, aby tego uniknąć chce się zapisać na siłownie lub Fitness, jeśli już kupie karnet to będę chodzić. Bo wiem że postanawiając sobie że będę ćwiczyć w domu, szybko znajdę jakąś wymówkę. A wydając kasę, nie będę miała wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy zadasz jeszcze to pytanie? Tu już dostałaś odpowiedź, z bardzo merytorycznym linkiem: www.f.kafeteria.pl/temat/silownia-czy-fitness-p_6067547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci blogerkę która odpowie ci na wszystkie pytania dotyczące siłowni, fitnessu oraz wskazówek dotyczących odchudzania oraz diet. mail: wszystkowmojejglowie@gmail.com link do bloga: http://wannahavefungirls.blog_spot.com/ (usuń "_" miedzy blog a spot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mail: wszystkowmojejglowie@gmail.com *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na czym Ci bardziej zależy? zrzucenie tłuszczu czy budowa mięśni? ja chodzę do Satruna na targówek od roku aby poprawić sylwetkę i efekty są naprawdę zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań k***wski spamerze śmiećić tym gównurmem! Wszyscy wiedzą, że tam pies z kulawą nogą nie zagląda, bo drogo jak uj a sprzęt pamięta Gierka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×