Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Siłownia czy fitness?

Polecane posty

Gość gość
SIŁOWNIA! I solidny trening z porządnymi ciężarami! Tu czytaj: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci blogerkę która odpowie ci na wszystkie pytania dotyczące siłowni, fitnessu oraz wskazówek dotyczących odchudzania oraz diet. mail: wszystkowmojejg lowie@gmail.com link do bloga: http://wannahavefungirls.blog_spot.com/ (usuń "_" miedzy blog a spot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja wolę siłownię :) Chodzę już jakiś czas :) dobrze mieć jeszcze do tego trenera osobistego, który we wszystkim doradzi. mój jest ok. nie tylko układa mi fajne plany treningowe to jeszcze doradził mi w sprawie suplementów. poradził mi stronę www.g-suplements.pl duży wybór suplementów i niezbyt wysokie ceny. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Powiem, że interesująco wygląda oferta Ladies Gym ( www.ladiesgym.pl ). Oni stawiają na system krótkich treningów obwodowych. Taki trening to tylko pół godziny, dobra opcja dla takich zapracowanych mam i żon jak ja, które mają z reguły deficyt wolnego czasu. Ale te pół godzinki dwa razy w tygodniu znajdę. Na duży plus też jest dla mnie lokalizacja – Metro Stokłosy, dosłownie rzut beretem ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym Ci radziła na początek fitness, bo na siłowni możesz się szybko znudzić. A na fitnessie ćwiczysz w grupie, więc nawet jak już tracisz siły to nie przestajesz,bo jest Ci głupio ;) Poza tym masz dużą różnorodność zajęć: step, tbc (total body condition), bpu (brzuch, posladki, uda), fatburning itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co wolisz, siłownia jest fajna na rozbudowę mięśni, może zacznij pierw od fitnessu,a potem idz na siłkę- jak się już trochę rozruszasz to siłownia będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że fitness. Na siłowni nie wiesz czy ćwiczysz poprawnie. Na fitnesie jesteś cała w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bieganie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłowni wiesz, że ćwiczysz poprawnie, bo od tego są tam instruktorzy. Cała w ruchu to możesz sobie być i robiąc pajace w domu, ale to nie oznacza efektywnych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na fitness :) i polecam Pure Fitness w Silesii, bardzo miła obsługa i przy okazji grom sklepów na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×