Odpowiedz na ten temat

Siłownia

• gość Matrusz G 2017.09.10 [17:25]
    Co byście polecili jako środek wspomagający budowę masy mieśniowej i dlaczego uważacie, ze Largomass jest taki dobry?
  • gość Bogdan 2017.09.11 [18:29]
    Na sam początek zacznij ćwiczyć... o reszcie pomyśl powiedzmy za miesiąc... Niestety wiele osób robi odwrotnie a później są rozczarowania.
  • gość Janusz 2017.09.17 [13:23]
    Ironizujesz czy tylko mi się tak wydaje? largomass jest faktycznie bardzo dobrym środkiem wspomagających budoœe masy mięśniowej ale wymaga odpowiedniego treningu. Nie wiem kiedy do wszstkich dotrze, że odpiowiednia, legalna suplementacja pomaga, ale jaj zadaniem jest wspomaganie pewnych działań, a nie zastępowanie ich.
  • SlodkaPaskuda 2017.09.18 [13:18]
    Ja od dłuższego czasu chciałam zapisać się na siłownię ale zajęcia którymi byłam zainteresowana, były za drogie i zdecydowanie nie na moją kieszeń. Na szczęście będę mogła skorzystać z fajnych zniżek na siłownie dzięki https://pakietyoksystem.pl/ i tak się cieszę, że nie umiem tego pisać. Nareszcie będę mogła sobie wziąć udział w zajęciach, na jakie mam ochotę.
  • Olaaa9000 2017.09.20 [10:43]
    Najlepszym wyjsciem jest trenowanie pod okiem trenera - jeśli potrzeba jakichś wspomagaczy, to on na pewno będzie wiedział, co zalecić. usmiech.gif
    Szukajcie trenera w największej bazie trenerów i instruktorów sportowych: http://lepszytrener.pl/sporty-silowe/warszawa
  • gość Paweł 2017.09.23 [15:52]
    Moim zdaniem Largomass to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mieśniowej
  • Mulrzyk 2017.09.24 [11:28]
    Witam,
    Jeśli szukacie dobrego trenera, który pomoże Wam szybko uzyskać zamierzone efekty, to wystarczy wejśćwww.igortreneronline.pl. Polecam! usmiech.gif
  • klaudiaw92 2017.10.06 [18:17]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • kacper32 2017.10.07 [21:30]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...