Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatka_k

skakanka

Polecane posty

Gość beatka_k

czy są tu dziewczyny, które skaczą na skakance w celu zgubienia paru centymetrów tudzież kilogramów? czy skakanie coś daje? jeśli tak, to po jakim czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_k
łup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 73
ciezko tak okreslic ile czasu trzeba czekac ale napewno skaknka jest dobra ja kiedys duzo skakalam i mialam dobrA FIGURE -ZAMIERZAM WROCIC DO SKAKANIA-BO EFEKTY SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_k
hmm... bo ja właśnie zakupiłam ten "sprzęt" pierwsze dwa dni - masakra - łydki to myślałam, że mi pękną! na drugi dzień bolały trochę mniej ale czułam się dobrze, takie wrażenie trochę lżejszej i mięśnie brzucha troszkę zrobiły się twardsze... no cóż będę skakać dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 73
ciezko jest ale mozna sobie kilka razy dziennie cwiczyc i dorzucic jakies cwiczenia np na brzuch czy posladki -podobno skakanka wplywa na wszystkie miesnie nie tylko nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_k
no to fajnie, mam nadzieję, że do lata wyrobię sobie figurkę, na ćwiczniena mam czas tylko wieczorem, ale myślę, że jak będę ćwiczyć codziennie to coś da:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie zakupilam i tak od 5ciu dni skaczę codziennie...po posilkach też i kończe w tedy kiedy zadyszka mnie łapie..fajna sprawa....i podobno niezle efekty daje...nie wiem..dopiero jestem w czasie prób:)...ale na pewno lepsze to niź siedzenie i gapienie się w tv z paczką chipsow...:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwielitka
Uważam, że skakanka to dobra sprawa. Ale jak we wszystkim trzeba wytrwałosci i cierpliwości, bo nie ma ćwiczeń cud. Ja wyszczypliłam tym nieco nogi, ale trzeba urozmaicać ćwiczenia nie działać jednostronnie i miec umiar. Nadmiar skakanki obciąża stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
Kobietki...efekty są:P ...ja wyskakałam dopiero 3 i pół godzinki a już mam ładniejsze łydki i kolana...może nie jakoś znaczniej ale wyglądają lepiej...i wsumie nie jestem na żadnej diecie...poprostu staram się jeśc mniej i zdrowiej...nadal szamie jogurty słone orzeszki ale w mniejszych ilościach i kontroluje to co jem...jak nalezy mi się dziennie 2700 karii to jem połowe z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
A jak już dojdę do tego że mogę sobie skakać 2 godzinki bez problemu to będzie raj...będę mogła jeść na co mi przyjdzie ochotka...bo przez 2 godzinki można spalić 1000 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kras
Skakanka jest spoko sama skacze, podniosla mi sie kondycha, na poczatku nie moglam uskakac 3 min... a teraz skacze nieraz 20 bez przerwy. Tylko chyba nie bede zbyt czesto cwiczyc bo od tego podobno rozbudowują się miśnie łydek..ble. Ale za to po skakance spada brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarja1978
też bym poskakała ale nie mam gdzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia-fizia
to ja tez zaczne skakac .... skoro widac efekty niestety bez skakanki gdyz nie mam na to warunkow ale za to z ciezarkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaap
Ja tez zaczelam skakac:D Mam zamiar skakac co 2 dni po 30 min. A wy?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kras
ja skacze dziennie 15-20 min z przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaap
A ile juz skaczesz? Widac efekty? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kras
skacze ale do tego mam diete i cwicze callnetics :) bylam jakies 2 tyg na 1200 kcal ale nic nie ubyło a jak dolozylam codziennie skakanke (15-20min) i callanetics (ok 30-45min) to waga ruszyla i na prawde kondycja sie poprawia ale czasem mnie nogi bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kras
poza tym bardzo ale to bardzo polecam callanetics cwiczenia troche nudne i duzo powtorzen ale czuc ze cos sie z miesniami dzieje :) brzuszek sie slicznie rzezbi, u mnie w polaczeniu ze skakanką jest coraz doskonalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaap
Ja w sumie nie mam diety jako takiej, ale staram sie zdrowo odzywiac.Choc paseczka czekoladki dziennie sobie nie moge odmowic:P Ale oprocz skakanki cwicze 8 minut abs, legs, buns i arms oraz "ja chce miec takie" - brzuch, posladki i cialo, oraz capoeira aerobik... Mnie od skakanki cholernie lydki bola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakon
Dziewczyny, a jak skaczecie? Ze zlaczanymi nogami czy na zmiane przeskakujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaap
Ja na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×