Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slimcea odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

działam trochę w temacie fitnesu. Bardziej amatorsko w domu. Jest to głównie moim zainteresowaniem. Wiem że mam jednak słabą przemianę materii aby przy ruchu który uprawiam od razu korzystała moja figura. Niestety mimo że wiele czasu poświecam na ******ie widać efektów w postaci spadku wagi. Nie mam jakiejś tragicznej diety. Wiem że to kwestia przemiany materii. Czy zatem Slimcea będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem ? jak tam jest z ta przemianą materii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie ty matole, przestań spamować na 20 forach dietetycznych to badziewie i robić ludziom wodę z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro koleżanka szuka odp to w kilku miejscach pewnie. Odpowiadając na pytanie, Slimcea jako suplement ma takie właściwości. Jest to odczuwalne, tak samo jak hamowanie łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam tyle ruchu co Ty, pracuje w biurze, jedynie ruszam się w drodzę do pracy. pracę również kończę zbyt późno aby mieć siły i czas na jakąś aktywność. Diete mam ale z samą dieta cieżko było mi coś wywojować. Odkąd jestem na slimcea problem zniknął i waga spada. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli uprawiacie jakiś sport. Chodzicie na fitnes, siłowanie to takie suplementy jak slimcea są odpowiednim wyborem jeśli wasze działania ukierunkowane są na poprawę sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea ja stosuje właśnie podczas moich sesji treningowych. Mam wtedy dużo lepsze rezultaty. U mnie na siłowni kilka koleżanek również to stosuje. Pamiętam jak zaczynały oraz widzę ich przemianę. To mnie przekonało do tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki slimcea były jako dodatek do mojej diety. Czyli działałam jak wiele innych koleżanek które chudną na slimcea. Dieta nie była jakaś zaawansowana. Spadek wagi odczuwalny po 2 tygodniach. Przez pełną kurację wydaje mi się że do 10kg można dobić ale to już zależy od wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś więcej. Jaka dieta dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przerażają się jak usłyszą że do tabletek trzeba dietę i stwierdzają że nie dadzą rady. TO NIE PRAWDA. Tabletki tak działają że utrzymanie jakiejkolwiek diety jest proste. Stosowałam Slimcea i dzięki nim udało mi się schudnąć wiele kg całkowicie przyjemnie i łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można przeczytać na stronie producenta. Suplement przyśpiesza przemianę materii więc autorko postu. To jest dobre dla Ciebie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z podobnych powodów ja stosowałam slimcea. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplement na bazie naturalnych składników. To może jedynie pomóc a na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie mi nie szło w ogólne, dopiero ze slimcea kilogramy lecą i to cieszy.. jakiego ruchu jeszcze dorzucacie aby zwiększyć efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiem Ci na to pytanie. Dla każdego lepsze jest co innego. Ja biegam, ale nie możesz się tym sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jakiś ruch uprawiać i tyle. Nie koniecznie skupiać się każda musi na tym samym sporcie przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
odrzuć te tabletki, a zobaczysz jeszcze lepsze efekty. ŻYGAĆ SIĘ CHCE JAK SIĘ CZYTA TEN SPAMERSKI JAZGOT oooohhhh używałam tabletki i samo się schudło... bujda na resorach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiadomo że SUPLEMENT DIETY, jest dodatkiem do DIETY. :) zluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka stosowała slimcea. Mówiła mi ile chudła ale nie wierzyłam. Widziałam po niej spadek wagi juz po kilku tygodniach ale że aż tak ? .. teraz sie rozebrała bardziej bo przyzsła pogoda i widać gołym okiem że nieziemsko te tabletki odmieniły jej figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 11kg. Brałam tabletki Slimcea przez lekko ponad 3 miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tym suplemencie. Slimcea działa tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę podchodziła do kuracji w przyszłym miesiącu. Na razie czytam o nich. Widzę że napisały o nich duże portale kobiece. Myśle że warto spróbować zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie wierzyłam w takie środki. Raz się sparzyłam. Później miałam zapewnienia od bliskiej osoby że akurat Slimcea działa. Sceptycznie podeszłam do kuracji bez jakiś wielkich nadziei. Po 2 tygodniach już nie żałowałam. Ten preparat na mnie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam pewien preparat który w telewizji leci reklama. Działał, ale nie chudłam tak bardzo jak moja kuzynka. Przeszłam więc na ten suplement Slimcea i działa dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się na tabletkach Slimcea. Skończyłam 2 opakowania z 3 które zamówiłam i to wystarczyło aby osiągnąć mój cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magajaka
Brałam kiedyś te tabletki i jakoś nie zamierzam więcej. Szkoda zdrowia. Teraz jem zdrowo i biegam. Nie ma lepszego rozwiązania. Wczoraj kupiłam sobie buty na http://air-max.pl/. Super są i były tanie, więc za parę dni założę je na nogi i lecę w jakąś dłuższą trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki Slimcea są na bazie naturalnych składników bezpiecznych dla zdrowia.. :) orientuj się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam sraczki żadnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziabana
Jak nie mialas sraczki. Przecież wy cały czas macie sraczkę z tym SPAMEM, dajcie sobie spoko SPAMERZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na allegro można zamówić bezpiecznie ? nie ma podrób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełno podróbek jest, w zasadzie nigdy nie wiesz co bierzesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na allegro zamówisz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×