Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ariajad

śniadanie!! przed czy po ćwiczeniach????????

Polecane posty

pracuje na popoludnie i jestem zmuszona ćwiczyc rano.Na zajecia chodze na godz.9.00 i niewiem czy mam jesc sniadanie przed zajeciami czy po....podobno lepiej spala sie tluszcz cwiczac na czczo ale znowu po cwiczeniach jestem strasznie glodna i jem podwojne sniadanie...blagam o rade!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenie przed śniadaniem pomaga spalać kalorie ale śniadanie jest tez bardzo ważne. nie należy go pomijać i zawsze o nim pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
tak mówią, ze najlepsze ćwiczenia przed śniadaniem. A po cwiczeniach z godzinka przerwy podobno i dopiero drugie śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśłę, że to wyłącznie zależy od ciebie. Ja nie jestem w stanie ćwiczyć przed śniadaniem. Mam zawroty głowy, mdłości i ogólnie brak energii i ćwiczę na \"odwal się\". Tak więc nie mam co się zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed sniadaniem.
rano przed sniadaniem jest najnizszy poziom glikemiczny wiec cwiczenia spalaja tluszczyk. Tak wiec, najlepiej przed sniadankiem. Chyba ze nie dajesz rady, wtedy np. jakies platki na mleku, ale niezbyt tlustym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie. Sniadanie należy zjeść przed ćwiczeniami. Co za głupoty piszecie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kazdym posilku minimum godzine , dwie robimy przerwy zanim zaczniemy cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys bylam znuszona cwiczyc okolo 10 rano wiec sniadanko jadlam tak o 7 po 7.Dwie godziny przed silownia.Nie moglabym bez sniadania,nie mailabym sily:(A jesli Ty pochlaniasz po silowni 2 razy wiecej jedzenia to po co wogole cwiczysz?Bez sensu.Tzn dobrze ze wogoel cos robisz,ale wedlug mnie efekt bedzie marny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam przed sniadaniem, a wieczorem specjalnie pozniej cwicze bo przychodze do domu ok 17 , jem obiad i o 19 .00 dopiero cwicze. Ariajad,jesli idziesz na cwiczenia na 9 to i tak wstajesz wczesnie i zanim dojdziesz czy dojedziesz mija jakis czas, wstawaj sobie ok 7, zjedz sniadanie i do 9 masz dwie godziny przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×