Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Spodnie

Polecane posty

Gość o bosiuuuuu
przestań z tym wreszcie chłopie, całkiem niedawno napisałeś taki sam topick. nudny jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zwracalem do inteligentnych kobiet, a idiotki nie powinny zajmowac zdanie w tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsjsd
głownie nosze spodnie, w zasadzie cały czas zdejmuje je tylko do snu mysle ze jestem nietypowa bo ciagle nosze TE SAME spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie nie nie
w spodniach chodzi nawet moja prababcia, a ty hamster chodzisz pewnie w spódnicach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy polacy chcecie na kazdym kroku grac chamskiego instruktora. Zrobcie to w domu z rodzina, a na forum pokazcie kulture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamster----> a wiec my Polki... dobra a przynajmniej ja uwielbiam spodnie... pasuja na kazda okazje i do wszystkiego ... pozatym sa wygodne i zapewniaja komfort.... chcesz jeszcze cos wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Oooooooo, od razu "wy Polacy" a ty to co? Wyjechales przed miesiacem gdzies sprzatac albo murowac i juz sie odpolszczyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie czy nie chętnie wybor jest ograniczony.. Spodnie bądz spodnica bądz sukienka bądz spodnie.. i co tu rozwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliaska, nie jestem polakiem. Mieszkam ponad 30 lat na zachodzie. Moje pytanie bylo dlaczego ubieracie spodnie zamiast sukienki lub spodnicy? Zlosliwe uwagi pozostwcie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczeniec poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba-Jadzia
"... nie jestem polakiem. Mieszkam ponad 30 lat na zachodzie. ..." Jak na nie Polaka swietnie piszesz po polsku LOL. Mam pytanie dlaczego piszesz na tym forum a nie innym ? Jestem Polka mimo,ze mieszkam w innym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolosabnka
ja nie ubieram spodni, to cudaczne pomysły, ubierać spodnie?, phi, ja ubierac to moge choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jadzia, Ty masz swoj patriotyzm a ja mam swoj. Jak moge byc polakiem skoro ani z urodzenia ani z przekonania tym byc nie moge. Kocham swoja ojczyzne. Tylko to pytanie bylo o spodnie a nie o gramatyke i patriotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jadzia, ja pisze na wielu forach w roznych krajach, bo znam kilka jezykow. Tylko stwierdzlem ze w Polsce jest straszne chamstwo i obrzydliwosc. Czy Polacy to jeszcze katolicy? czy stali sie juz poganami. W porownaniu z forami w innych krajach, razi mnie te nietolerancyjne zachowanie Polakow!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×