Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajrylo

Sport który wyszczupla całe ciało???

Polecane posty

Gość Kajrylo

jaki to sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajrylo
???? oczywiście taki, który mozna uprawiać jesienią :D i który daje najszybsze efekty, myślałam nad bieganiem, ale jakoś nie mogę się do tego przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywanie rolki
a zimą biegówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajrylo
heh, chyba ,że na bieżni w siłowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie potrzebujesz szybkich efektów, to może joga? Można samemu w domu ćwiczyć, nawet codziennie po trochę. A przy pokazji joga uspokaja, rozciąga itd. Ja się zbieram żeby zacząć, tylko leniwiec wewnętrzny mnie powstrzymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajrylo
HM...no ja właśnie chciałam dość szybkie te efekty... Tak, żeby do lutego 2007 być szczupłym :D:D:D Więc okres zimowy przeznaczam na wyszczuplenie siebie. Jogę ćwiczyłam, wiem coś o nej i ją też uwzględnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może basen, jeśli masz gdzie? Nie testowałam, ale podobno fajnie działa na wszystkie mięśnie, więc i wyszczupla pewnie też \"po całości\". Jak masz w okolicy basen ozonowany, to byłoby najlepiej, po chlor jest paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01gosia
Nie wierzę w odchudzającą moc basenu, chodziłam przez ponad rok 2 razy w tygodniu, robiłam po ponad 40 długości i wracałam do domu głodna jak wilk. Poprawia sie kondycja, samopoczucie owszem , ale w chudnięcie to ja nie wierzę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegająca
Polecam bieganie. Zwłaszcza teraz, wczesną jesienią przy słonecznej pogodzie warto jest zacząć. Ja biegam od dwóch lat (a mam 36) i nigdy wcześniej nie chciało mi się biegać. Nawet w szkole na W-Fie wymigiwałam sie ile sił, żeby nie biegać. Potrzebowałam jednak rozruszać przemianę materii i zgubić 10-15 kilo. Udało mi się i teraz biegam dla przyjemności po lasach i polach - w moim wieku muszę oszczędzać stawy i dlatego nie mogę po asfalcie. Jestem chyba uzależniona od endorfiny, którą organizm wytwarza w czesie biegania. Po za tym to nic nie kosztuje i nie zastanawiasz się nad techniką czy ilością powtórzeń. Po prostu biegniesz przed siebie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka......
bieganie bardzo dobre ,ale właśnie ciężko się zmusic. Wybierz się do klubu fitness ,na step albo spinning. Tam nie będziesz musiała się motywować , bo jak już przyjdziesz to cwiczysz, nie ma wyboru. Jednak ponad wszystko DIETA !!!!!!!!!! Dieta to 70% sukcesu w odchudzaniu, a ruch bardzo pomaga w szykiej utracie kilogramów i zwiększa przemianę materii, co jest istitne kiedy się ma diete niskokaloryczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajrylo
Co do jedzenia to na szczęście nie mam problemu z obżarstwem a do tego jestem wegetarianką, do tego nie jestem zbyt gruba tylko "sflaczała" :P Dzięki za opinie :) Zastanowię się nad tym bieganiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakompleksiona =
Kurcze mam problem chciała bym sobie odchudzić nogi pupe i biodra niewiem jak to zrobić przez dłuższy czas biegałam ale stwierdziłam ze przez to moje nogi umieśniają sie bardziej i wydają sie jeszcze grubsze ale za to biodra Mi sporo schudły ale ja niechce mieć grubych nóg ;((((((( teraz chciała bym trenować Joge ale niemam pojecia na jakiej zasadzie to polega i jakie to sa cwiczenia czy by ktoś mi doradził :P lub dał jakieś filmiki ... Help !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻŻŻ
tak !! dieta to wiekszośc suksecu w odchudzaniu do tego 3 razy w tygodniu siłownia + 2 razy w tyg. aeroby-biegy,rower itp przez przynajmiej 45 minut i będziesz mieć suuuper ciałko:):) ja własnie chce się wybrać na siłke ale najpierw to musze pracy złapać co idzie niestety ciężko:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest oczywiscie plywanie, wysmukla najszybciej i rozwija wszystkie miesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sposób
mój sposób na poprawienie figury to : -nie katuję się dietami o krótkotrwałych wynikach -czasem weryfikuję swoje przyzwyczajenia żywieniowe -ćwiczę tylko 15 min.rano na rozruszanie mięśni -chodzę na basen -czasami -rower w wolnej chwili-w sezonie -oraz NAJLEPSZY sposób ,poprawia figurę,zdrowie,jest bardzo przyjemny - to maszerowanie z kijkami Nordic Walking.spróbujcie,cudowna sprawa.mozna juz za małe pieniądze kupić dobre kijki i godzina marszu dziennie to utrata dwóch kilogramów tygodniowo, pośladki , biodra same sie kształtują . sprawdziłam , polecam , naprawdę kosztują tylko kijki. ubolewam nad tym ,ze ten sport jest jeszcze tak mało rozpropagowany u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajrylo
Co to za kijki?? Nigdy o nich nie słyszałam, to się chodzi w miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
mój sposób: możesz powiedzieć dlaczego przy nordic walking spala się więcej kalorii niż przy normalnym spacerze? już o tym gdzieś słyszałam, ale dziwne mi się to wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sposób
trzeba wejść na podaną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływałam, ćwiczyłam jogę i pilates, trochę nawet biegałam, ale na ww. pytanie - tylko siłownia! Trzeba się pomęczyć, i to w upojnym towarzystwie mięśniaków bez szyi :o ale efekty najlepsze. Kocham swoje bicepsy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower, rower i rower do pracy i z pracy. no i aerobic. Po rowerze co prawda nogi trochę mięsiste sie robią ale za to jaka pupa ;) Na poprawe figury to tylko wysilek fizyczny, diety tylko oslabiają organizm, no chyba ze ktos sie opycha codziennie batonami i ciastem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower, rower, ale jak ktoś chce wyszczuplić łydki, to - zonk. :o A ćwiczyć trzeba wszystkie mięśnie, nie że nogi mocne a w ramionach - lebioda. Ja tak miałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na wyszczuplenie nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaa
popieram Anusie, na mnie to tylko działało spedzenie przynajmniej 1,5 h na silowni, na nic nie zadał sie aerobik (choc lubilam chodzic bo fajnie jest poskakac i wogole), plywanie tez duzych efektów nie dało, po rowerku stacjonarym to jeszcze bardziej nogi mi sie umiesnily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaa
aaaa i chodzilam na silownie w towarzystwie tylko samych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×