Odpowiedz na ten temat

sposób na cellulit

• cellllllebrytka 2011.03.17 [11:59]
    jestem bardzo szczupłą osobą, a niestety mój brzuch, uda, posladki, a nawet łydki zaatakował cellulit.podejrzewam,że to od antykoncepcji.,pozradźxie mi, czym go zwalczyć, zapisałam się na fitness, kuppiłam nivea good bye cellulite,...co mam zrobić jeszcze?? on jest naprawde duży...a lato blisko....
  • cellllllebrytka 2011.03.17 [12:03]
    na pewno kazda z nas z tym sie boryka, może więc jakies rady...wtydze się rozebrać..
  • !!!!!!!!!111oooooooo 2011.03.17 [13:23]
    rusz d**ę i zacznij ćwiczyć kilka razy w tygodniu i tu masz świetne źródło z poradami:www.google.pl dobsz, że ci mózgu cellulit nie zaatakował pechowiec.gif
  • ja tez walcze 2011.03.18 [08:58]
    no i probowalam roznych sposobow, jest jakby lepiej, tez jakies kremy wklepywalam, masaze itp. Jakas dziewczyna tu pisala, ze zajecia cellulit killer daja dobre efekty, moze jak masz na swojej silowni, to sie zapisz.
  • zacznij od hormonów 2011.03.18 [09:02]
    odstaw tabsy bo bez tego nic nie zdziałasz
    zacznij ćwiczyć codziennie, niekoniecznie forsownie, ale ruszaj się co dzień, może to być godzinny spacer, taniec do muzyki, pół godziny ćwiczeń na uda, pośladki

ogranicz w diecie węglowodany, zrezygnuj z ciast, białego pieczywa, kluch, ziemniaków

codziennie masuj nogi, stosuj peelingi
  • Eelina72 2011.03.18 [09:24]
    ja celulitu pozbyłam się masażami 10-11 zabiegów dwa lata temu
    i do dzisiaj mam spokój
    polecam masaż bańką
  • ja tez walcze 2011.03.18 [14:47]
    10-11 zabiegów i spokój? Jakoś nie chce mi się wierzyć.. Teraz nic nie robisz? żadnych ćwiczeń? Diety? Efekt tak sam z siebie się utrzymuje?
  • Eelina72 2011.03.18 [17:43]
    no nie
    ruszam się i codziennie wieczorem delikatnie masuję się oliwką antycelulitową
  • 0bestia0 2011.03.18 [23:33]
    Polecam masaż gumowym bańkami chińskimi. Kupisz w aptece cena ok.30zł, tylko na początku trochę bolesny a później skóra się przyzwyczaja. Tu coś więcej na ten temat
    http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Uroda/530149 ,1,Banki-chinskie--gumowe-banki-chinskie--jak-zrobic-mas az.html
  • Eelina72 2011.03.19 [07:41]
    też polecam bo ja miałam robione beńkami
  • tyrs dkdk dkd 2011.03.19 [07:46]
    też polecam te bańki chińskie usmiech.gif
    koszt do 30 zł a masz ich tam z 5 jezyk.gif od najwiekszej do najmniejszej. Ja masowalam co drugi dzien, na oliwce. Na poczatku jak ktos powiedzial bedzie boleć ale sie przyzwyczaisz. No i nie rób az tak mocno zebys siniaków nie miala usmiech.gif
    Od jakiegos miesiaca je stosuje i widze znaczna poprawe. Choc zaznaczam ze wczesniej te je stosowalam ale przerwalam z lenistwa.
  • VeronicaX0 2011.03.21 [09:09]
    Ja również polecam cellulit killer, daje efekty. A o tych bańkach ostatnio coraz więcej słysze, ale nic nie wiem jezyk.gif a zaczynają mnie interesować usmiech.gif
  • sasssssssssssss 2011.03.21 [09:14]
    w moim miescie nie ma cellulit killer smutas.gif
  • kak 2011.03.21 [09:20]
    Cellulit jest jednym z największych defektów, które zwyczajnie szpeci nasze ciało. W związku z tym warto z nim zacząć skutecznie walczyć. Trzeba działać wielopoziomowo, by wygrać z tym defektem kosmetycznym. Jak tego dokonać? Polecam program sześciotygodniowy zwalczający cellulit. Po pierwsze ćwiczenia na cellulit. I pamiętajmy, ze w walce z cellulitem należy postawić raczej na jakość, a nie na ilość. Aktywność fizyczna nie powinna trwać długo, a wykonywane ćwiczenia powinny być spójne. Celem aktywności fizycznej jest uzyskanie zdrowszej skóry poprzez zwiększenie przepływu krwi i redukcję tkanki tłuszczowej.
    Kolejnym krokiem przyczyniającym się do likwidacji „pomarańczowej skórki jest sposób odżywiania się. Warto przyjrzeć się swemu codziennemu jadłospisowi. Jeśli brakuje w nim pełnoziarnistego pieczywa, kasz i innych produktów obfitujących w błonnik, to trzeba to zmienić.
    Ale to nie wszystko co możemy zrobić, by zwalczyć cellulit. Całość sześciotygodniowego plany antycellulitowego znajduje się na stronie http://cwiczenianacellulit.info.pl/2011/02/03 /zwalcz-cellulit-w-6-tygodni/
  • Veronicax0 2011.03.22 [14:40]
    sasssssssssssss, no to raz dwa trzy przeprowadzaj się do Warszawy! Zapraszam oczko.gif będę miała towarzystwo na zajęcia oczko.gif

• sassssssss 2011.03.22 [15:18]
    jestem z Poznania, wiec dziwie, sie ze tutaj tego nie ma. ale dokładniej poszperam w necie usmiech.gif
  • Veronicax0 2011.03.22 [15:41]
    oo, lubię Poznań, czasem bywam, mam tam znajomych usmiech.gif najbliższy wypad do SQ 9kwietnia. Nie mniej jednak jak mieszkać to tylko w Wawie, od urodzenia już się przyzwyczaiłam usmiech.gif no i mam tu CELLULIT KILLER jezyk.gif

• SpinFit 2011.03.24 [19:26]
    Dobrym sposobem na cellulit jest Pole Danceusmiech.gif Jak już się zaczyna poważniejsze wygibasy i trzeba udami utrzymać całe ciało wisząc na drążku to nie ma zlituj dla cellulitu, dostaje mocno w kość! usmiech.gif
    Sprawdziłam na sobieusmiech.gif Zapraszam na zajęcia do SpinFit - lepsza forma pole dance w Krakowieusmiech.gif
  • Sulamitka 2011.04.04 [10:12]
    Niestety nie wszystkim pomagają ćwiczenia i pielęgnacja - to raczej kwestia wieku i braków kolagenu, których nie wyrówna się nawet najbardziej intensywnym treningiem, który może być formą zapobiegania niż walki. Dla najbardziej zdesperowanych zostają zabiegi, np. liposhock - trochę to trwa i kosztuje, ale usuwa cellulit na 100 %. Wiem, że łódzki Good Time Day Spa ma teraz promocję na tego typu zabiegi, więc może warto sprawdzić.
  • Do Sulamitki 2011.04.05 [11:09]
    Bredzisz. smiech.gif Nie ma takiej siły żeby przy intensywnym treningu mieć cellulit. Pokaż mi zawodową tancerkę, biegaczkę, albo inną lekkoatletkę z cellulitem. usmiech.gif
  • sassssssssssss 2011.04.06 [13:33]
    hmmmmmmmmmmmmm, w sumie masz racje!
    czyli jednak sport i dieta nas uratują!
    dałas mi nadzieje, osobo wyzej!
    ide cwiczyc!
  • a ja polecam 2011.04.08 [07:31]
    masaż próżniowo-wibracyjny, miałam celulit pokaźnych rozmiarów, a teraz dostłownie ZERO. co prawda laski kupują sobie w większości na powiększenie cycków ale wydaje mi się, że na celulit daje jeszcze lepsze efekty
  • emanuel321 2011.04.13 [15:25]
    Sport czasem nie wystarcza i wtedy trzeba podjąć bardziej radykalne kroki. Ostatnio byłam w klinice La Perla i tam spotkałam się z urządzeniem Smooth Shapes. Stanowi ono połączenie lasera, energii świetlnej oraz masażu mechanicznego. Z tego co wiem seria 8 zabiegów nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również pozwala zapomnieć o cellulicie na długi czas.
  • GemmaGemmarum 2011.04.14 [11:03]
    kupcie sobie dlugie spodnie neoprenowe..pomagaja swietnie na cellulit i nie trzeba jakichs tam badziewnych kremow bo to naciaganie ,a smarowanie daje efekt chwilowy nie zas trwaly,albo idzcie na saune ,albo te spodnie gdzie jest wlasnie efekt saunyusmiech.gif
    ZW- 163 CM BYŁA- 64 KG JEST- 62 KG DO OSIAGNIECIA- 55 KG
  • rzezucha77 2011.04.16 [22:46]
    masaże i ćwiczenia i masaże i ćwiczenia i dieta

• jjjjjjjjk 2011.04.29 [09:07]
    Cellulit to defekt, który atakuje również szczupłe dziewczyny. Macie racje, że same kosmetyki na cellulit nie zdziałają. Podobnie jak i dieta. Skórka pomarańczowa jest bowiem także rezultatem siedzącego trybu życia. To z olei sprzyja zaburzeniom krążenia, co przekłada się na gromadzenie się zbędnych produktów przemiany materii i powstawanie cellulitu. I w związku z tym bardzo istotny w zwalczaniu tego nieestetycznego defektu jest ruch. To dzięki niemu staje się możliwe przywrócenie sprawności krążenia krwi i limfy. Na cellulit warto systematycznie wykonywać ćwiczenia. Jakie? Kilka przykładów znajdziecie na stronie http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/04/03/j ak-cwiczyc-by-zwalczyc-cellulit/ Ja ćwiczę już od kilku tygodni i widzę efekty. Wam też polecam te ćwiczenia.
  • mic_alicja 2011.05.20 [11:47]
    Hej, hej, a ja wczoraj ubrałam się w krótką kieckę i mina mi trochę zrzędła... udo trochę pomarszczone, a i wyżej szału nie masmutas.gif dziś idę poszukać jakiegoś rozbijacza cell, do tego zakupię rękawicę do masażu i oczywiście dużo kawyusmiech.gif Waszym zdaniem jest szansa, że jeśli do tego przesiądę się na rower, to do wakacji zdążę wyplenić celludziada?

• Annula90 2011.05.20 [13:50]
    Jeśli szukacie czegoś na każdą kieszeń to poszukajcie w serwisach zakupów grupowych - tam z reguły (ale trzeba uważac) jest najtaniej. Np. z fastdeal cos:
    http://www.fastdeal.pl/oferta/warszawa/zadziw _mlodym/1382
  • mic_alicja 2011.05.20 [14:09]
    Zabiegi kosmetyczne to zupełnie inna bajka. Ja szukam jedynie metod do wykorzystania w domu, w parku i na basenie (bo na siłownię to już mi za gorącousmiech.gif

• Thio 2011.05.31 [15:35]
    Hej dziewczyny,

Kilka dni temu ruszył pierwszy w sieci blog z 3-miesięcznym kompleksowym programem zwalczania cellulitu:www.jaksiepozbyccellulitu.com

Publikuję tam tylko sprawdzone porady, wskazówki, ćwiczenia na smukłą sylwetkę, a przede wszystkim mam dla Was specjalne zaproszenie do współtworzenia wyjątkowego poradnika walki z cellulitem. Dzieląc się swoimi sposobami i doświadczeniami, staniecie się współautorkami opublikowanego za 3 miesiące najlepszego poradnika w Internecie! Serdecznie zapraszam Was na bloga, dziś wpis o podręcznym arsenale w walce z cellulitem. Cell pal!
    Thio http://www.jaksiepozbyccellulitu.com/
  • honorataa 2011.06.22 [16:17]
    Niestety wiele osób zmaga się z problemem cellulitu i ja niestety jestem jedną z tych osób... Dlatego też coraz częściej myślę o udaniu się do IQ Medispa gdzie można skorzystać z urządzenia venus freeze. Z tego co się dowiedziałam przynosi ono bardzo dobre efekty w redukcji oraz zapobieganiu cellulitu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...