Odpowiedz na ten temat

sposób na cellulit

• Kikoła90 2016.12.27 [13:30]
    Dobry sposób na cellulit znajdziesz pod tym adresem http://pozycjonowanie11.com.pl/2016/09/01/str ac-cellulit-i-zastosuj-zabiegi-na-twarz/ . Nie jest to może jakiś innowacyjny sposób, ale myślę że warto spróbować.
  • gość 2017.01.12 [11:00]
    ja kupiłam sobie w hurtowni kosmetycznej mimari takie urządzenie do masażu antycellulitowego baurer - fantastyczna sprawa usmiech.gif i cellulit powoli znika oczko.gif
  • gość 2017.01.12 [19:50]
    Ja od miesiąca biorę Cellactiv, po w tabletki raz dziennie i widze efekty, skora stała się jędrniejsza i dzięki temu pomarańczowa skórka nie jes tak widoczna. Tutaj http://vitamer.pl/forum/cellactiv możecie więcej poczytać o tym suplemencie.
  • gość 2017.01.22 [15:01]
    ja tam próbowałam kremów, masaży no chyba wszystkiego, ale koniec końców oddałam się w ręce specjalistów i dopiero teraz mogę się cieszyć ładną skórą http://drpernak.pl/
  • gość 2017.01.22 [19:47]
    Moim zdaniem także warto jest zainwestować w medycynę estetyczną, a poza tym odpowiednią dietę, która pomoże pozbyć się tych nieestetycznych dziurek w nogach. Ja natomiast zainteresowałam się takimi szkoleniami z tego zakresu i naprawdę warto w tym kiedunku sie edukowac http://elsaftawy.pl/
  • Zlosnicazla 2017.01.22 [22:13]
    trzeba po prostu dużo się ruszać oczko.gif mnie pomogły przysiady
  • rustkka 2017.01.25 [13:50]
    u mnie pomógł ruch 2-3 razy w tygodniu, do tego kupiłam masażer antycellulitowy w sferisie żeby dodatkowo poprawić krążenie i rzeczywiście to przyniosło efekty, nie zniknął całkowicie ale już tak nie rzuca się w oczy
  • Natalia12343 2017.03.12 [11:17]
    Dla mnie najlepsze są naturalne sposoby masaż bańką chińską, peeling z kawy i oliwy http://cellulit.wylecz.com
    Walczyłam kilka lat z cellulitem po ciąży i wreszcie jest efekt.
  • Kaśka322224 2017.03.12 [11:19]
    Ja stosuje naturalne sposoby między innymi masaż bańką chińska http://cellulit.wylecz.com
  • elizka28x 2017.03.16 [16:03]
    w moim przypadku sprawdziły się zabiegi za pomocą urządzenia Swiss CellVibe, cala kuracja sklada sie z 8 zabiegow, ktore opieraja sie na dzialaniu fal akustycznych. ja jestem po 5 i juz praktycznie nie ma sladu po cellulicie. wczesniej probowalam roznych diet i nic nie pomagalo, a na regularne cwiczenia niestety nie mialam czasu
  • gość 2017.03.28 [20:20]
    na mnie żadne domowe sposoby nie działały dlatego zgłosiłam się do kliniki http://www.dimedical.pl. Jestem już po drugim zabiegu mezoterapi i już widzę poprawęusmiech.gif
  • Drpatrycjak 2017.03.29 [18:12]
    Ja znalazlam naprawde warty uwagi produkt na pozbycie sie celulitu
    80 % moich pacjentek jest zadowolonych po wiecej informacji prosze pisac na email : patrycja.krajewska1@onet.pl
  • gość 2017.04.07 [15:19]
    hej bańki są ok ale ja np szukałam mniej bolesnej metody i póki co najlepsze co może być dla mnie to fala uderzeniowa !!!.
    Pojawiła się na rynku jeszcze lepsza niż Storz, która robiłam wcześniej, spróbowałam w Krakowie w Bona Dei bo usłyszałam o niej na targach. Polecam niesamowite uczucie masażu i rozbicia tłuszczu kiedyś miałam masaż antylellulitowy , był doskonały, ale cholernie bolesny. Tu miałam to samo uczucie tylko bez bólu ! Tego się nie spodziewałam ! Efekty przerosły moje oczekiwania już po 1 zabiegu widac mała róznice .powaga!
  • gość 2017.04.07 [15:23]
    ej bańki są ok ale ja np szukałam mniej bolesnej metody i póki co najlepsze co może być dla mnie to fala uderzeniowa !!!.
    Pojawiła się na rynku jeszcze lepsza niż Storz, która robiłam wcześniej, Cell Vibe - spróbowałam w Krakowie w Bona Dei bo usłyszałam o niej na targach. Polecam niesamowite uczucie masażu i rozbicia tłuszczu kiedyś miałam masaż antylellulitowy , był doskonały, ale cholernie bolesny. Tu miałam to samo uczucie tylko bez bólu ! Tego się nie spodziewałam ! Efekty przerosły moje oczekiwania już po 1 zabiegu widac mała róznice .powaga!
  • gość 2017.04.12 [20:22]
    Po ciąży miałam duże problemy z cellulitem na udach i pośladkach. Pomogła mi mezoterapia, jaką prowadziła u mnie doktor Agnieszka Ledniowska. Po pierwszym zabiegu może efekt był minimalny, ale już po 3-4 nawet mój mąż zwrócił uwagę, że...wylaszczyłam się oczko.gif Faktycznie skóra jest dużo młodsza, jędrna, naprawdę dobrze się w tym swoim nowym ciele czuję.
  • gość 2017.04.13 [05:57]
    Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis.
    Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne.
    Żeńskie-męskie
    Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi.
    Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.
    Kosmiczny strzał
    Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani.
    Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności.
    Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna.
    To się się opłaca!
    Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego.
    Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu.
    Inny wymiar
    Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji.
    Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…
  • gość 2017.04.19 [12:16]
    Mam problemy również z cellulitem polecam zabiegi Falami Akustycznymi w Salonie. Są naprawdę efekty u mnie po 5 sesji. Polecam strona http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/.
  • gość 2017.04.19 [12:56]
    Robiłam zabiegi falami akustycznymi CellVibe w Bona Dei - polecam SZOK!!! Oczywiście że ruch dużo picia mało słodyczy to wiadomo, ale najlepiej dla zachęty wziąc serę zabiegów i zacząć dbać o uzyskane rezultaty. No po prostu jestem w szoku i zrobie wszystko żeby utzymac efekt bo warto naprawdę !!!!
  • daria111 2017.04.19 [15:55]
    o super! a mozesz powiedziec cos wiecej o zabiegu urzadzeniem CellVibe? Przymierzam sie do skorzystania z niego w klinice dr Szczyta w Warszawie i chetnie bym jeszcze czegos na ten temat dowiedziala usmiech.gif
  • Juchheim 2017.04.24 [12:23]
    Polecam krem BYE BYE CELLULITE
    bardzo skuteczny, sprawdzony,
    a przy tym można polecając go innym, zbudować konkretne źródło dochodu
    więcej informacji : http://polen.juchheim-methode.de
  • Nataliaa84 2017.04.24 [15:52]
    U mnie pomaga siłownia - na razie chodzę 3 miesiące, ale już po pierwszym było widać drobne zmiany na +
  • gość 2017.04.24 [15:52]
    Cell Vibe to szwajcarski produkt, a wszystko co szwjcarskie brzmi obiecująco. Porównywałam ten zabieg do masażu antycellulitowego który kiedyś miałam. Masaż bardzo mnie bolał ten zabieg nie a czułam dokładnie to samo mrowienie i delikatny ból rozbijanego tłuszczu takie ciepło też wewnatrz. W sumie bardzo przyjemny zabieg zupełne przeciwieństwo bolesnych do tej pory zabiegów. No i też krótszy ! Troszke dyskomfortuSpróbujcie dziewczyny oprócz innych zabiegów bo walka z cellulitem to ciężki kawałek chleba a wiem co mówię.
  • Madzia8798 2017.04.24 [20:47]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam
  • zamurkova 2017.04.25 [13:24]
    ja próbowałam różnych balsamów z drogerii i niestety nic to nie działało... po latach walki zdecydowałam się na zabieg - takie nakłuwanie i wkraplanie specjalnego preparatu. zabieg nazywa się alidya gdyby ktoś szukał. Jestdelikatny dyskomfort podczas zabiegu (coś jak ukłucia komara) ale efekt jest tego warty! u mnie po 5 zabiegach nogi bardzo się wygładziły! efekt urzymuje się już siódmy miesiąc.
  • gość 2017.04.25 [15:48]
    co by nie mówić lepiej nic sobie nie wkłuwać ja jestem takiego zdania
  • gość 2017.04.25 [16:03]
  • Olka_32 2017.04.26 [11:21]
    u mnie działa peeling kawowy usmiech.gif
  • olciak90 2017.04.26 [12:48]
    czytajac Wasze komentarze na szybko postanowilam zapisac sie na ten zabieg CellVibe, jestem umowiona na pierwsza wizyte juz w piatek wiec dam Wam znac jak to wygladalo u mnie. Mam nadzieje, ze tym razem w koncu cos mi pomoze smiech.gif
  • gość 2017.04.26 [22:11]
    Super ciekawa jestem czy Twoje doznania będą podobne. Niektóre koleżanki mi nie wierzyły dopóki nie doba czuły efektów po 3 zabiegach !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...