Odpowiedz na ten temat

sposób na odchudzanie

• TośkaWolańska 2017.03.19 [00:53]
    Mnie koleżanka, która jest dietetyczką poleciła habaicynę, ze względu na brak skutków ubocznych (przede wszystkim rozleniwienia jelit).Moim głównym problemem był powolny metabolizm przez który pomimo ćwiczeń na siłowni i małych ilości jedzenia i tak nie chudłam. Dzięki dużym dawkom naturalnej kapsaicyny zawartej w habaicynie wyregulowałam go sobie w trakcie trzech miesięcy brania. Teraz nie biorę, ale niedługo jednak znowu ją zakupię bo ma też działanie antynowotworowe i chcę zacząć brać profilaktycznie.
  • gość 2017.03.27 [18:31]
    Sprawdziłam na sobie skuteczność Slimunox.I niezmiernie jestem zadowolona bo zadziałał.Schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych przykrych niespodzianek.Wyglądam i czuje się zupełnie inaczej niż pól roku temu.
  • PowerLiftingHidan wczoraj [10:14]
    Ułożę dietę całkowicie dopasowaną do zaleceń klienta, oblicze zapotrzebowanie kaloryczne - w zależności od celu (np redukcji tkanki tłuszczowej), będziesz jadł/a co chcesz. Przy trzymaniu się moich zaleceń kalorycznych i makroskładników, cena bardzo niska w porównaniu do konkurencji. + Ułożę trening na siłowni lub w warunkach domowych.
    Gwarantuję efekty utraty wagi w razie stosowania zaleceń i zmianę sylwetki. Kontakt przez e-mail/facebooka w razie zainteresowania proszę pisać na priv/e-mail.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...