Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Passoa

Witajcie :) Chyba znalazlam sposob na szczuple i smukle nogi- rowerek w powietrzu. Lezysz na podlodze i robisz rowerki z uniesionymi nogami. Cwicze to dopiero od 2 dni po 15 min i moje nogi dostaly niezly wycisk. Wyczytalam gdzis w necie ze to dobry ssposob na wyszczuplenie nog i sprobowalam. Mam rower stacjonarny w domu i godzinna jazda na nim nie daje mi takiego wycisku jak ten rowerek w powietrzu, nogi puchna od razu. Sa jakies kobietki chetne ze mna pocwiczyc i wymienic sie doswiadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1364564
Ja sie przyłącze bo chciałabym miec smuklejsze uda. Działa ten rowerek w powietrzu tez na uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No jasne ze dziala sprobuj to sie przekonasz, ja po paru minutach mam taki bol ud ze nie moge wyrobic... ;) Do tego robie jeszcze ABS na nogi i rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...zaczynam z wami...proponuje rowniez wszelkie mozliwe wymachy nog...w góre, w bok, z noga ugieta, z noga prosta etc etc naprawde działa...efekt wyszczuplenia murowany..wiem, bo sama tak robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO ciesze sie ze jest nas wiecej :) Ja dzis nie cwiczylam,zrobilam sobie 1 dzien przerwy ale jutro zow daje czadu. Acha i dolacze te wymachy nog. Wy tez macie takie zakwasy po tych rowerkach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, takie widoczne to po około miesiacu ja zaczynam od jutra \"kręcic nogami\", a dzisiaj poki co..to ide popływac na basen, nieziemsko kształtuje sylwetke i wysmukla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraska
ja wierzę w ten rowerek w powietrzu ale nie mogę go robić bo mi ciągle strzela w kolanach a tego uczucia nienawidzę ponad wszystko!!!!buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana30
a ja jak robie ten rowerek to mi cos w kregoslupie przeskakuje nie wiemco to jest nie boli ale troche denerwuje a jak robicie ten rowerek nogi wysoko czy nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa jak to ....
A jak robienie tego rowerka ma wyglądac ? tz co leże na plecach i nogi do góry , czu jeszcze rękami podtrzymuje dupe żeby było jeszcze wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz po serii ABS nogi, strech i rowerek w powietrzu :) Nie chce mi sie wierzyc ale naprawde wiecej czuje po tych rowerkach niz po innych cwiczeniach. Jak wstaje to nogi mi sie trzesa i miesnie bola jak cholera. A odnosnie techmiki robienia, to ja nie podnosze tylka do gory tylko nogi. A Wam jak idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
cześć :) Passoa, a czy jesteś pewna że od tego się szczupleje? czy uda się wysmuklają a nie np robudowują poprzez rozrost mięśni? jeśli masz czas to odpisz bo pewnie nie jestem jedyną zainteresowaną:)pozd i mimo wszystko życzę duuuuuużego zapału do dalszej "jazdy".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjastka
jestem ciekawa rezultatów więc podnosze temat:) swoja drogą to jak ja robie rowerek w powietrzu to bolą mnie mięśnie brzucha, ale to nawet dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue 7 moim zdaniem nie moga urosnac od tego miesnie bo robisz cwiczenie bez zadnego obciazenia na nogi. A z tego co wiem miesnie rosna od cwiczen z obciazeniem. Nie jestem specjalistka w tej dziedzinie ale ja wierze ze znikna mi te buły z kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
dobra Passoa trzymam Cię za słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak robir rowerek w powietrzu to tez mnie bola miesnie brzucha i czuje je przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
no tak chyba nikt nie ma większych doświadczeń z tym rowerkiem:)postanowiłam w ramach eksperymentu poćwiczyć go 2 tyg. jak zauważe efekty to wam napiszę:)pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloriaaa
ja ten sposob stosuje od dawna tzn w okresach, kiedy mi sie chce o siebie dbac :) lubie to cwiczenie i mysle, ze daje efekty wprawdzie zawsze sie balam o ten cholerny przyrost miesni Ale teraz jezdza baardzo duzo zwykl;ym rowerkiem mialam okres, ze malo jadlam, duzo sie ruszalam i duzo tego roweru (zwyklego ... schudlam z 65 do 60 ) mam 166 wzroctu i chce schudnac jeszcze do 55, potem do 52. Tylko ostatnio niestety objadam sie strasznie, slodyczami, wszystkim, na szczescie przemiana materii u mnie nawet szybko i zbyt nie przytylam, ale tez duzo sie staralam ruszack, byle spalic te wszystkie bomby kaloryczne wciaz wiec duzo jeszcze rowerem i qrde juz czuje miesnie spore w udach :/:/:/ wydaje mi sie, ze pod tym wzgledem rowerek w powietrzu jednak duzo mniej szkodzi ja mam wprawe juz, wlączam zawsze muzyka, ktora daje mi prawdzwego speeda :) albo fajny film, ktory mnie wciaga i czas zlatuje .l.wtedy tak sobie pedaluje po 30-45 minut .. (to duzo,ale serio to kwestia wprawy:) wracam wiec do tego sposbu spalania tluszczu aha !!! wlk. zaleta rowerka w powetrzu : to cwiczenie bardzo ksztaltuje tez brzuch..tzn. splaszcza go :), miesnie brzucha przy rowerku w powierzu caly czas sobie pracuja, mi to zawsze na brzuch dawalo wyrazne efekty, bardziej niz na uda ps. czy po dlugim pedalowaniu (gdy zaczynacie i nie jesesie wyrobione) nie bola was wlasnie miesnie brzucha?? u mnie tak bylo kiedys pozdrawiam !!!!! i jak znacie sposobu wyszczuplenie ud to poprosze :) mam w obwodzie 59 cm :(:( A w talii 68 :) - niewiele wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie? mialam jednak racje z tym rowerkiem :) ja tez czuje miesnie brzucha przy tym cwiczeniu. Pozdrawiam, jak beda efekty to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
dziewczyny teraz mnie przekonałyście całkowicie:) ostatnio sobie odpuściłam bo mnie nigi bolały ale dzisiaj to sobie poćwiczę, a no i mięśnie brzuszka czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esspresso
Moje nogiiiii :/ bolą mieśnie :] Jutro znów to powtórze :)Pozdo4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszysko
Hej ROWERZYSTKI :) Spróbuje robić rowerki, wprowadzę je do treningu po pilatesie. Mam nadzieję, że razem daleko zajedziemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzylam, dopoki nie sprobowalam. Nogi -wata. Wczoraj przejechalam na rowerze stacjonarnym 40 kilometrow i nie czulam takiego zmeczenia, jak po rowerku na podlodze. Fajny pomysl, dzieki za podzielenie sie nim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
cześć rowerzystk:) mam pytanko : jak długo "jedziecie" że was bolą nóżki? no bo ja chyba robie coś nie tak, albo za krótko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się przyłącze do \"powietrznych roweromaniaczek\" tylko nie mam silnej woli więc nie wiem co z tego wyjdzie.Mam pytanko: Czy gdy robicie ten rowerek to tyłek macie położony płasko czy robicie coś w rodzaju świecy? z potpartymi rękoma biodrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
cześć :) ja to tak normalnie , bez podkładania rąk :) niedługo minie dwa tygodnie od kiedy zaczełam tę "jazdę". Na razie chyba jeszcze nic nie zeszczuplałam w udach ( i nie przybyło ze względu na mięśnie:) ) ale zdecydowanie odczuwam ich wzmocnienie, są takie twardsze i ładniej wyglądają.Także mam zamiar kontynuować .Aha brzuszek też na tym zyskał. pozdrawiam osoby tu zaglądające i namawiam do wpisywania się , pozd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia=
czesc!!! wiecie co czytalam te wasze wypowiedzi i mozliwe ze ten sposob z pedalowaniem jest skuteczny ale wyczytalam gdzies o innym cwiczeniu i pomyslalam ze wam napisze bo po pierwszym razie mialam spore zakwasy. mozecie tego sprubowac przed lub po waszym pedalowaniu=) : -stan i rozszesz nogi na szerokosc ud -napnij miesnie brzucha bioder i lydek i stawaj z napietymi na palcach 16 razy -rob tak 3 razy po minucie przerwy po kazdej serii TO CWICZENIE JEST SKUTECZE!!! powodzenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
witam wszystkich :) Wh 40k Twój wątek się nie otwiera ( no chyba że to tylko u mnie ) Izunia przetestuję to ćwiczonko:) a tak w ogóle to gdzie jest załóżycielka tematu? Passoa odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×