Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puyamszika

sposoby na szczupłe nogi..

Polecane posty

Gość puyamszika

no mowcie..:)jakie macie..jakies cwiczenia..i jaki sport najlpeije je wysczupla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puyamszika
no etmat na czasie dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac kuzwa
up !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp topic
kurna pisaĆ! długonogie piękności co robicie ze macie takie szczupłe i zgrabne nóżki!!?? pliis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
JA zamierzam od jutra jeżdzić godzinkę codziennie na rowerku. Jakieś wycieczki rowerowe też wchodzą w grę. Przy okazji wyszczuplę uda, łydki i pozbędę się cellulitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram rower
i/lub rolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaraka
rower stacjonarny -godzine- wyszczupli uda. . i zejdą mi 2 cm? a mięsnie mi sie nie wyrobią? Nie chce miesni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiceaIistka1988
Mam sposób. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaraka
jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaraka
prosze napisz ten sposób ;**** bede bardzo wdzieczna, wszystkie bedziemy wdzieczne, bo duzo nas ma z tym problem! prosze napisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiceaIistka1988
Ok, już piszę. Otóż to fantastyczne ćwiczenie to najzwyklejsze w świecie "krzesełko". Spróbuję Wam wytłumaczyć, o co w nim chodzi. Otóż aby wykonać to ćwiczenie, należy stanąć w lekkim rozkroku (ok 20 cm) w odległości ok 4o-50 cm od ściany. Następnie trzeba zgiąć nogi w kolanach tak, aby utworzyły kąt prosty. Plecy powinny dotykać w tym momencie ściany. W tej pozycji należy wytrzymać ok. 30 s. Z każdym dniem należy wydłużać ten czas, aż do trzech minut. W moim przypadku efekty były zniewalające. Mam nadzieję, że Wam również spodoba się to ćwiczenie. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiceaIistka1988
Zapomniałam dodać, że dłonie powinno się położyć na kolanach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiceaIistka1988
A co do tego rowerka, to nie jestem pewna, czy to dobry pomysł - moja koleżanka ćwiczyła przez pewien czas w ten właśnie sposób i zamiast smukłych nóżek otrzymała umięśnione giry (za przeproszeniem :P). Słyszałam jednak, że aby wyszczuplić nogi należy jeździć po płaskim terenie ( nie "pod górkę"!) na wysokiej przerzutce. W każdym razie odpadają wszelkie siłowe ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUckaa -*
dzieki jestes fantastyczna! ;) boze musze spróbowac, wreszcie cos normalnego wow :) A ile czasu takie cos robiłas? 2 tyg.? I tylko to cwiczenie, jakas dieta? A jeszcze ... robiłas 1 raz w dzien, 30 sek najpierw? ;) prosze odpisz ;) b.dziekuuuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×