Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzęt do domu

Polecane posty

Gość gość

Hej, nie wiem czy w dobrej kategorii to piszę, ale chciałbym sobie zrobić w domu mini siłownię i rozpisałem sobie jakie sprzęty będą mi potrzebne i w jakiej kolejności bym je kupował 1. Mata pod sprzęt 2. mata do ćwiczeń 3. gryf prosty 150cm 4. gryf łamany 120cm 5. rower stacjonarny 6. ławka skośna z regulacją 7. drążek 8. modlitewnik 9. ławeczka do brzuszków 10. lustro Chciałem zapytać czy w dobrej kolejności bym to kupował i czy coś może wyrzucić z tej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ławkę do brzuszków możesz pominąć, brzucha się nie ćwiczy osobno, tylko izometrycznie podczas wszelkich innych ćwiczeń. Jeśli naprawdę trzeba coś poprawić to wystarczy krzesło do wyizolowania dolnych mięśni. Hantli nie widzę (a to podstawa), a drążek to rozumiem, że podwieszany szeroki, a nie takie coś do drzwi? Bo to do drzwi sobie daruj, nic nie zrobisz poza bicepsem. Rower sobie też możesz darować, rozgrzewkę spokojnie zrobisz bez niego, a na aeroby czy interwały zdecydowanie lepiej iść pobiegać. Dodać warto klatkę do przysiadów, wiosłowania sztangą etc. - taką z regulowanym poziomem sztangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita6
To zależy jakim budżetem dysponujesz, w K-Sport znajdziesz większość sprzętu o którym mówisz, a dodatkowo mają naprawdę fajne ceny, ja sporo rzeczy od nich mam i jestem naprawdę zadowolona. Tutaj masz ich stronę : https://www.k-sport.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×