Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Treningzaczynam

Sprzęt do treningów

Polecane posty

Gość Treningzaczynam

Macie jakiś sprawdzony sprzęt treningowy, z którego korzystacie w zaciszu własnego domu? Jeśli tak to polećcie mi coś i dajcie jakiegoś linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek244
Myślę, że warto postawić na sprzęt dobrej jakości, a taki znajdziesz w sklepie k-sport. Tutaj masz ich sklep internetowy: https://www.k-sport.com.pl. Ja zamówiłam ostatnio ławeczkę treningową i jestem bardzo zadowolony, wykonana jest bardzo starannie, to zdecydowanie dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry sprzet maja w Saturn Fitness chodze tam do nich na treningi na karnecie juz ze 3 miesiace i mi sie bardzo podoba, sprzet jest nowy i nie ma kolejek do maszyn jak to czasami sie zdarza na innych silowniach, jest duzo miejsca i duzo maszyn wiec kazdy ma swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, co chcesz trenować. W warunkach domowych sprawdzają się zarówno urządzenia fitness (rowerki, orbitreki, bieżnie), jak i zestawy domowej siłowni (ławka, gryfy, obciążenia). Nie bez znaczenia jest też budżet, jakim dysponujesz oraz ilość miejsca w domu/mieszkaniu, chociaż większość sprzętów, które oferuje nasz sklep posiada system składania, co sprawia, że po treningu można je przesunąć w miejsce, w którym nie będą przeszkadzać. Skoro pytasz o linki, podsyłam adres naszej firmy: http://www.sapphire-sport.com/pl/kategorie/. Jesteśmy właścicielami marek Sapphire i Xylo, oferujemy sprzęt klasy H, czyli do użytku domowego, nasze produkty cieszą się pozytywnymi opiniami i rosnącą popularnością. Jeżeli sprecyzujesz, jakie efekty chcesz osiągnąć i na których partiach ciała zależy Ci najbardziej, będę mogła doradzić coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×