Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość powiedzcie123

co o nim myślicie?jakie daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczę
nie wiem ćwicze dopiero tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkaaa
mysle, że dziala, bo zawsze jak z niego schodze do nogi mam jak z waty...hehe tez niedlugo cwicze, ale mysle ze efekty beda widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p=uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa,działa:)...wyszczupla nogi...kształtuje łydki..Niestety nie działa na \"poduchy\"na wewnętrznej stronie ud(taki zwykły steper),troszkę kształtuje mięsnie pośladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa na pewno..ja mam skretny i jest swietny, bo wpływa nie tylko na uda ale i na wciecie w tali :) wiec szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie działa
Ja tez mam steper i powiem szczerze, ze efekty są choć tak intensywnie ćwicze na nim od tygodnia. Tylko,ze ja robie na nim 15 min rozgrzewki i potem 30 min cwiczeń.Tak zalecił mi mój trener. A po ile minut na nim "chodzicie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itsmeeeee
z tego co słyszałam to steper głównie działa na pośladki - z resztą podobnie jak chodzenie po schodach ... na inne mięśnie w drugiej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja z ostatniej chwili
Działa rewelacyjnie. 10kg mniej po miesiącu dreptania. Mam skrętny z regulacją obciążenia i licznikiem kalorii. Chodzę codziennie 35 minut z największym obciazeniem i dodatkowo jescze pół godziny siłowni. Kształtuje całe nogi pośladki, boczne mieśnie brzucha a takze ramiona bo jeśli odpowiednio ćwiczysz to musisz także pracowac rękami. Stepper jest nalepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda20
chyba będę sobie musiała taki sprawić........a ile kosztuje dobry steper i gdzie najlepiej kupować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniasz to do
informacja z ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściemniasz to do
na pewno nie schudłas 10 kg. tylko jna samym Steperze i silowni tyle,chyba ze mialas jakas rygorystyczną diete ,więc wez tu nie nabijaj dziewczyny,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie ze miesnie \"waza\" wiecej niz tluszcz, wiec raczej trudno schudnac nagle 10 kg od samego chodzenia na steperku i cwiczen na miesnie.... ja, od chodzenia na steperku, schudlam niewiele, ale za to miesnie sie wyrzezbily no i celullit zniknal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie ze miesnie \"waza\" wiecej niz tluszcz, wiec raczej trudno schudnac nagle 10 kg od samego chodzenia na steperku i cwiczen na miesnie.... ja, od chodzenia na steperku, schudlam niewiele, ale za to miesnie sie wyrzezbily no i celullit zniknal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneczka1980
a ile kosztuje taki steper z mozliwością skrętów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbitrek moim zdaniem jest jeszcze lepszy to polaczenie steppera biezni i rowerka stacjonarnego daje znakomite rezultaty:)wiem bo sama na nim cwicze od ponad miesiaca:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sluchaj muzki w trakcie i nie bedzie slychac trzeszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja z ostatniej chwili
Kobieto skoro chciałam schudnąć to nie opychałam sie ptysiami jak świnia :o Oczywiście że jestem na diecie ale nie głodze sie jak idiotka tylko racjonalnie odzywiam i właśnie wten sposób schudłam. Wiekszośc niestety wierzy w cudwne kremy odchudzające i wpierfdzielanie landrynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szsz
A ile dziennie się ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja zaczelam tydzien temu w niedziele, przez pierwszy tydzien cwiczylam 5 razy w tygoniu, pierwszy dzien 20minut - 950 stepow.. kolejny 2 30min 2000stepow.. teraz juz robie po 2300-2400 w 30min, wlaczam sobie internetowa tv na moim lapie i cwicze :D czuje sie lepiej.. jakby cellulit mi zanika.. powoli..nozki mam bardziej jedrne..choc wielkiej roznicy nie widze ;-/ hmm.. nie wiecie jak trzeba cwiczyc by osiagnac upragnione efekty? tzn chce wyrzezbic sobie nozki ladne :) bo reszta cialka jest git :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam problem,cala reszta ciala jest niezla tylko z tym celulitem pasowalo by cos zrobic,a naprawde nie chce sie katowac jakimis glodowkami i cwiczeniami 7 razy w tygodniu po 2 godziny bo juz raz tak cwiczylam i efekty takie srednie ale psychicznie mnie to wykonczylo a wytrzymalam tak pol roku.ja to bym chciala tak 4 razy w tygodniu po 45 minut na steperze tylko nie wiem czy to jakies efekty przyniesie i po jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do diety, to ograniczylam slodycze, jem oststni posilek kolo 18tej. pije duzo wody i tyle :D w sumie ja nie mam kilogramow do zrzucenia, chce tylko wyrzezbic nozki :) mam nadzieje , ze sie uda :D wakacje sie zblizaja.. ;) emili84 a Ty jakas diete stosujesz? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta polega na tym ze jak postanawiam jesc mniej slodycy to jem ich jeszcze wiecej:)raz juz przegielam z dieta (chociaz tak jak ty nie mam problemow z nadwaga bo przy 160 waze 50 kg)i strasznie mnie to psychicznie wykonczylo nie mowiac juz o problemach zdrowotnych,wiec teraz tylko ograniczylam wizyty w McDonald i pizzeriach pije wiecej wody a zamiast herbaty pije mięte(na lepsze trawienie).Najwazniejsze to nie przesadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) 3mam kciuki za Ciebie :D Ja tez waze 50kg, wzrost 162 :) Zastanawiam sie jak cwiczyc? ostatnio cwiczylam 5 razy w tygodniu, bo kolano mnie bolalo, wiec zrobilam sobie przerwe w piatek, a pozniej w niedziele, zastanawiam sie jak czesto cwiczyc, zeby nie przesadzic? kolezanka mi radzila, ze lepiej 3 razy w tyg po godzinie niz codziennie po 30-40min. Ja w sumie nie znam sie na tym w ogole, takze nie wiem :0 ja bylam chciala tak 5 razy w tyg :) i przy tym jak narazie zostane :) jak ktos sie zna, to prosze o opinie jak cwiczyc? pozdrawiam emili 84 :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie dowiedzialam to najlepiej cwiczyc 4 razy w tygodniu po ok 45 minut,raczej nie powinnas cwiczyc codziennie bo miesnie tez musza odpoczywac a poza tym prawdopodobnie(cwiczac codziennie) po miesiacu znudzi ci sie wogole steper i bedzie ci sie zle kojazył.ale to juz zalezy od ciebie.daj znac jakie efekty.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Kupiłam steper dwa tyg. temu. Tydzień ćwiczyłam - od niedzieli choruję i mam przerwę. Ale po tygodniu już widziała efekty! Tylko, że ja ćwiczę codziennie, min. 3000 stepów. Schodzę z niego cała mokra. Ale efekty są ;) Już nie mogę się doczekać, żeby znowu zacząć. Cellulit niknie w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×