Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska911

Strój do fitnessu proszę o radę

Polecane posty

Gość Kaska911

Cześć ;) mam do Was pytanie, zamierzam zapisać się na fitness bo totalnie brakuje mi ruchu. Nie chce od razu inwestować w "sprzęty i ciuchy" bo sama nie wiem, czy akurat ten rodzaj aktywnosci bedzie dla mnie. W zeszłym roku trochę biegałam. Mam ciuchy sportowe do biegania - getry 3/4 i taka koszulke oddającą wilgoć i buty do biegania (amatorskie z decathlonu na grubej amortyzującej podeszwie) Czy taki stroj nada się do ćwiczeń fitness na siłowni? Nie będę wyglądała jak "filip z konopii?" :D głownie chodzi mi o buty - bo nie wiem czy nie powinny być jakieś jednak z cieńszą podeszwą odrobine. Zależy mi na komforcie ćwiczen ;)) Podpowiedzcie doświadczeni ludzie fitnessu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno zaczęłam chodzić na fitness i też miałam problem z wyborem stroju. Kumpela poleciła mi sklep sportowy www.new-oak.pl i tam wybrałam strój dla siebie. Zajrzyj, może coś Ci wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrabik
Hej, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem i nie bardzo wiesz czy będziesz to kontynuowała, to na Twoim miejscu nie inwestowałabym w "inny" strój, zakładaj co masz i tyle. Nie, nie będziesz wyglądała jak "filip z konopi" :). Najważniejsze żeby i w ciuchach i w butach było Ci wygodnie i komfortowo. Przez kilka ostatnich lat, zauważyłam, że bardziej się liczy strój sportowy w jakim zamierzamy ćwiczyć niż, to że po prostu trenujemy :) ech:), w każdy razie jeśli Ci tylko wygodnie w tych butach, to wskakuj w nie i leć na trening :) Głównie biegam, czasem skoczę na siłownię i na jakieś zajęcia fitness i powiem tak, nigdy nie inwestowałam w "specjalistyczne" buty do fitnessu, zawsze wkładałam któreś z tych do biegania, dlatego że, po prostu wiem, że jak pójdę na zajęcia raz w miesiącu czy góra dwa, to nie warto po prostu inwestować, co innego jakbym trenowała regularnie, wtedy pewnie zechciałabym zakupić obuwie przeznaczone właśnie do tego rodzaju aktywności, ale tak... mają leżeć i się kurzyć, bez sensu:). Uwierz mi nikt na mnie nie patrzy z pogardą jak wyskakuje na zajęcia w takich trzewikach, zresztą dużo Pań używa właśnie butów do biegania na zajęciach, to raz, a dwa, wszyscy są tak skupieni na ćwiczeniach, że g... każdego obchodzi co kto ma na sobie, to nie jest rewia mody, tylko treningi :), także bez obaw :), na początek w zupełności Ci to wystarczy, jeśli będziesz trenowała regularnie, to wtedy dopiero przyda Ci się obuwie fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie strój musi być przede wszystkim wygodny. Do tego zakładam praktyczną opaskę do włosów Ivybands, dzięki czemu włosy nie majtają mi się po całej twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaj
Ja akurat lubię mieć markową, oddychającą odzież do ćwiczeń, ale żeby było taniej zamawiam ją przez internet. Mam nawet ulubiony sklep sportowy http://www.sportservice.pl/ który często wprowadza bardzo fajne promocje, tylko korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - proszę o pomoc Panie w wieku 35+ W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari266
Odzież sportową kupowałam najczęściej w sklepach sieciowych, ale gdy zaczęłam poważniej brać się za ćwiczenia, jazdę na rowerze to kupuję w sporti.pl radzę kupować właśnie w sportowych sklepach takie rzeczy bo są dużo lepsze jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosże leginsy, obcisłą bluzkę z krótkim rękawkiem i do tego opaska do włosów Ivybands :) Czasami też zakładam luźną bluzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stanik fluo różowy legginsy termoaktywne czarne pas silikonowy opaskę IvyBands buty Acis i uchwyt na telefon xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, a wy naprawdę wszystkie jak biegacie to macie na sobie te specjalne koszulki i legginsy? Chciałabym zacząc biegać ale chyba troche siara w takich zwykłych legginsach i w tshircie... no i dla własnego komfortu bym sobie kupila, ale drogie to to wszedzie... znacie jakieś sklepy gdzie kupie taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem nie warto oszczędzać na dobrym stroju. Staniki testowałam nike i Yajlee, ale zdecydowanie wygrywa tu Yajlee. Spodnie polecam ocieplane, jeśli biegasz na zewnątrz. A fajne ciuchy mogą być dodatkową motywacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilmore
ja na fitness mam komplecik JTB Poland. Kupuje w sklepie online Fitstore bo cenowo jest całkiem ok. Dodatkowo często mają jakieś promocje wiec tym bardziej mozna sobie coś zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra to jak każdemu pasuje, albo luźne dresy albo coś obcisłego - kto co lubi ostatnio miałam kontakt z koszulką marki TREC i jest naprawdę dobrej jakości nie ustępuje nike czy pumie a jest trochę tańsza szczególnie tu http://wildmuscles.pl/pl/oferta/odziez no ale buty to muszą być koniecznie markowe muszą mieć odpowiednio wyprofilowaną wkładkę, stabilnie utrzymywać kostkę i mieć dobrą podeszwę - w tanich podróbkach tego nie ma, że o zapachu nie wspomnę - brak odpowiedniej wentylacji w bucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na fitness chodzę w ciuchach z rough radical i już nie jedna kobieta pytała mnie gdzie kupuje takie fajne ciuszki ;)Nie dość, że są modne to jeszcze bardzo wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy do biegania jak najbardziej można ubrać na fitness, i buty też. Ja mam jeden strój sportowy marki cunazone, ubieram go i do biegania, i na zajęcia. Ich legginsy są wystarczająco grube i nadają się też na fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×