Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Womanontheway_com

Szczupła do lata, start 26I 2017

Polecane posty

Gość Womanontheway_com

Czy któraś z Was ma ochotę się dołączyć do wspólnych ćwiczeń? Oczywiście wirtualnych :) 3lata temu chudłam i wyciskałem poty wraz z innymi dziewczynami, ale jakoś nasze drogi się rozeszły. Na topiku piszemy: O sobie, diecie, ćwiczeniach. Ja ćwiczę w domu, jak przyjdzie wiosna dorzucę bieganie, narazie jest za zimno. Nie mam dużo do zrzucenia ale masę do rzeźby. Chce mieć piękny, smukły brzusio, niestety fałdy tłuszczu na boczkach dalej są. Co robię: -Dieta: zdrowa, w granicy 1600kcal, ale jak zdarzy się w okolicy 2000kcal nie ma placzu - fitness: treningi z YouTube, insanity mieszane z lisa marie (YouTube ), treningi z ciężarkami w domu. Kto chce się dołączyć? Topik jest dla dziewczyn, które nie boja się ruszyć pupki z fotela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womanontheway_com
Coś o mnie: Prawie odbiegam 30stki, przed Laty schudłam 25kg, wagę dalej trzymam (58kg), odżywiam się zdrowo, ale zdarza się pochłaniać cała lodówkę. Chce mieć super płaski brzuch, potrzebuje motywacji. I grupy wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim biorącym udział tą dietkę : http://dieta-lux.pl/39512 Schudłam 11 kilo w miesiącu !!! Jest po prostu superoowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka45
Gdy zamawiałam sobie suplement Acai Berry Extreme http://fitmel.com powiem szczerze byłam sceptycznie nastawiona,ale teraz wiem,że to był strzał w 10! bo dzięki niemu czuję się o wiele lepiej mam więcej siły a co najważniejsze kilogramy spadają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to osiagalne zwłaszcza że jestes młoda to nie jest cos nie do zrobienia. Ja zaczelam chodzic do Saturn Fitness na zumbe i fitness i 2 meisiace widze takie efekty o ktorych niektorzy mi mowia po roku cwiczen, a jednak cwiczenia z instruktorką w klubie i przedew szystkim z fajna grupa dają duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze popieram takie akcje! Początek roku to dobry czas na zmiany, a perspektywa szczupłego wyglądu w wakacje to świetna motywacja :) Jeżeli mogę coś doradzić, proponuję zadbać o zróżnicowanie ćwiczeń, żeby nie popaść w rutynę i nie zniechęcić się zbyt szybko. Zachęcam też do bardzo przyjemnej i bardzo motywującej rzeczy: nagradzania się za efekty. Kilka zgubionych kilogramów czy wytrwanie w treningu przez calutki miesiąc to wystarczające powody, by być z siebie dumną i zasłużyć na drobny upominek. Więcej sposobów na zmotywowanie się do ćwiczeń znajdziecie na naszym blogu: http://www.abcfitness.pl/motywacja-do-cwiczen-na-biezni-rowerku-lub-orbitreku-ba26. Jeżeli macie własne, podzielcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z motywacją własnie różniście bywa :D dlatego ja juz nie postanawiam takich regularnych treningów bo jak się znam to wiem że to spali na panewce już w pierwszym tygodniu wyzwania :P ale to nie znaczy ze nie ruszam się wcale, staram się ćwiczyć kilka razy w tygodniu tylko to tak wygląda że jak nie mam czasu ani ochoty to bez spiny odpuszczam a jak mnie najdzie nastrój to do dzieła :D i jak nie czuje tej presji ‘o rany dzisiaj jeszcze nie cwiczylam’ i nie traktuje tego jak obowiązku to jakoś sie prędzej zbiorę nawet 3 razy w tygodniu. Róznie cwicze, czasem dywanówki do youtuba, czasem gimnastyka, mam też hantle to sobie macham chociaz nie do końca wiem jak to robić ale dostałam na prezent to macham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy rodzaj aktywności może mieć pozytywny wpływ na naszą sylwetkę, kondycję i samopoczucie. Bardzo dobrze, że starasz się urozmaicać trening i stosować różne ćwiczenia. Zniechęcenie i zbyt łatwe poddawanie się często wynika właśnie z monotonii, dlatego koniecznie trzeba jej przeciwdziałać. Wspomniałaś o hantlach – możesz je wykorzystać na różne sposoby i ćwiczyć z ich pomocą różne partie ciała. Odwiedź naszego bloga: http://www.abcfitness.pl/cwiczenia-z-hantlami-ba32, opisujemy tam również przykładowe treningi z hantlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam już 7KG
Ja odchudzam się od nowego roku z hipnozą na odchudzanie http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ i już mam 7 KG mniej na sobie :) Jest efekt i polecam wam dziewczyny tę metodę bo to bardzo skuteczna sprawa. ogólnie efekt jest taki że je się mniej więc się chudnie w bardzo łątwo sposób i podobno bez efektów jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara32
Wrzuć coś, żeby metabolizm nakręcić - mi świetnie w tym pomagają spalacze - najlepiej mi podchodzi Thermo speed, bo przy innych miałam prolemy z żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da sie to zrobic na spokojnie, wez sobie ogarnij jakas dobra diete i najlepiej karnet na silke albo fitness, w Saturn Fitness miesieczny kosztuje 79zl a jak masz legitke studencką to 69zl wiec w ogole sie nie oplaca chodzic na jednorazowych wejsciach tylko lepiej na karnecie no i przynajmniej 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif teraz ma na pakiety duże promocje wiec warto kupic i samemu sie przekonać Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×