Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natasha1234

Szczupła talia

Polecane posty

Gość sylwijka3
nie znam ...ale chciałabym poznać ponieważ moja talia jest do kitu (mam prawie tyle samo w tali co i w biodrach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie znam
ale upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hop - czyni cuda
!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
ja juz tez jestem w rozpaczy, bo w sumei jestem osoba aktywna i lubie sport ale jakos boczki wstretne nie chca mnie opuscic, cyba wezme sie za to hula-hop chociaz nei do konca wychodzi mi to krecenie, ale sie naucze i znowu robie 6W i jeszcze zestaw cwiczen na brzuch moze to cos da..... chociaz mamnadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przeliczylam i nasypalam do hula-hop piasku bo bylo za lekkie, potem stało sie zbyt ciężkie i az mnie tali zabolala jak tym zakrecilam raz... nie wiem co by tam innego wsypac :( moze fasole :) bo odsypanie piasku nei wchodzi w gre, poniewaz nie da si ejuz nim krecic jak jest nierownomierne rozlozenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusqa
hey... ja niestety tez mam z tym problem...powiedzcie mi il ec zasu trzeba krecic sie na tym hula hopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki
a ja 6 stke weidera polecam bo boczki poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria1
szczupła talia?ja juz prawie zapomniałam jak wyglada;-( dobry jest pilates,ale ja nie jestem systematyczna i dlatego nei ma efektów...moim problemem nr 1 jest dolna partia brzucha-a 6W na to komletnie nie działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×