Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieforemne ciałko

szerokie uda

Polecane posty

Gość nieforemne ciałko

Cześć, zaglądnęłam tutaj ponieważ mam problem z proporcjami sylwetki i chciałabym jakoś je zniwelować. Zauważyłam, że moje uda są nieco szersze niż biodra i dodatkowo mam po bokach takie "poduszeczki", na wysokości gdzie kończą się pośladki. Jakie ćwiczenia na to polecacie ? Nie chciałabym tylko rozbudować mięśni ud, bo mam dość masywne. Raczej coś na wysmuklenie. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOZE CALLANETICS
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
spaceruj, spaceruj spaceruj! zobacz co napisałam na " smukłe nogi" :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieforemne ciałko
Spacer jak najbardziej mi pasuje :) myślisz, że warto nosić obciążniki takie 1,5 kg?? czy nie umięśni mi to nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysle na Age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirku
ja nie nosiłam zadnych obciazników, i w 3 dni straciłam 2 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczyć
i racjonalnie się odżywiać jest tysiąc topiców na których dziewczyny pytają co robić by mieć zgrabne uda, jędrne pośladki itp to zaczyna być nudne, czekacie na jakieś rewelacje ? liczycie na to że ktoś napisze, że jest balsam, którym się posmarujecie raz na tydzień i w udach zejdzie 15 cm ? jedyne co jest skuteczne na kształtowanie nóg to rozmaite ćwiczenia, i do tego robione regularnie przez przynajmniej kilka miesięcy....niestety nogi ładnie kształtuje bieganie, pływanie, taniec, rolki, jazda na rowerze, łyżwach, od siedzenia przed kompem nogi ładniejsze się nie staną... przestałam wierzyć w cuda na celulit i kremy wyszczuplające one pomagają jedynie pozbyć się wody i toksyn czyli pomogą jak ktoś ma celulit wodny a jak nadmiar tłuszczyku to po prostu trzeba ćwiczyć i stosować dietę, kupiłam rolki i od 4 dni codziennie jeżdżę godzinkę, mam też rower i dla odmiany w weekendy pojeżdżę na rowerku, mam zamiar to kontynuować, bo najtrudniej raz się zmobilizować ale jak się wejdzie w ciąg to staje się nałogiem a do tego poprawia nastrój i ma się satysfakcję z aktywnego trybu życia i dbania o siebie, poprawa sylwetki jest jedynie efektem dodatkowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczyć
na poduszeczki z boku bioder spróbuj ćwiczenia "piesek": klękasz na podłodze podpierając się z przodu na dłoniach, lewą nogę ugiętą pod kątem prostym unosisz na wysokość biodra (tak jak siusiający piesek) ćwiczysz na zmianę lewą i prawą nogę ćwiczenie drugie: " gąsienieca" siadasz na podłodze, ręce wyprostowane, wyciągnięte przed siebie, nogi wyprostowane, poruszasz się do przodu na zmianę unosząc lewy i prawy pośladek, nogi cały czas leżą wyprostowane na podłodze, ruch odbywa się jedynie "w biodrach i pośladkach" trudno to opisać ale jak spróbujesz załapiesz o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmak
dziekii za ciwczena tez mam z poduszeczkami problemm ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieforemne ciałko
dzięki za ćwiczenia, właśnie o to mi chodziło. 3 -4 serie po 20 powtórzeń wystarczą?. Czy więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmak
włąsnie po ile tych cwizcen?? eloo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam większy problem
ja jestem na lekkiej diecie i z bioder ubyły mi 3 cm ale z ud nie chce!! zapisałam się na siłownie chodzę tam juz od kilkunastu tygodni codziennie chodziłam szybko na biezni albo biegałam trening siłowy i nic uda jak były takie są choc ramiona brzuch wyszczuplały i bardzo sie ujędrniły i widzę miesnie brzucha zarysowane pod skórą...ale przez uda przestałam chodzić... zapisałam się do kosmetyczki która mieszka na drugim koncu miasta tramwajem jedzie sie do niej ok 40 minut a ja stwierdziłam ze pójde pieszo.. zajeło mi to moze 1 godz 40 min po zabiegu zamiast wracac tramwajem to tez pieszo mój cały trening trwał 3 godziny nogi bolały bo starałm sie isc bardzo szybko i o dziwno po 2 tygodniach takiego chodzenia uda są szczuplejsze! 2 razy w tygodniu po 3 godziny energicznego marszu daje cos! doszłam do wniosku ze musze w ciagu tygodnia robic 3 takie dłuugie marsze to moze strace pare cm w ciagu 3 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja6_
Ja mam to samo:-( Przy 174cm ważę 59kg.Nie odchudzam sie bo na górze wyglądam jak kośćiotrup a dół porażka.Chodzę 4 razy w tygodniu od 6 miesięcy na step i BPU ale efektów rzucających sie w oczy nie widać.Ograniczam słodycze i inne kaloryczne bomby jak moge do minium chociaż czasami przyznaję raz w tygodniu nie wytrzymam i zgrzeszę:-)Nie wiem co mam już zrobic z tymi nogami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja mam podobny problem choc moze ze mnie nie jest tak tragicznie ale uda bym chciala zrzucic.od pasa w gore jestem chudziutka ale w dol uda i wogole nie pasuje mi to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmak
ALE ILE TYCH CWICZEN??? po ile seri i ile powtórzen do ->> cwiczyc no odpwoiedz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieforemne ciałko
moje uda są nieco szersze niż biodra i dodatkowo mam po bokach takie "poduszeczki", na wysokości gdzie kończą się pośladki, te poduszeczki mam na udach a nie po bokach na biodrach!!!czy te cwiczenia pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmak
ale PO ILE tych cwiczen. ludzie nie rozumiecie pytaaaaania? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×