Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam dobrego masażysty w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Do dziewczyn z Poznania i okolic: znacie jakieś profesjonalne salony masażu w Poznaniu? Dopiero się tu wprowadziłam nie znam w ogóle miasta. Interesuje mnie głównie masaż leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian Dudek, interlab, róg Pamiątkowej i 28 Czerwca (nie pamiętam dokładnego adresu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Bardzo dobrych specjalistów znajdziesz w klinice Kręg-clinic. Swojego czasu pracowałam w magazynie, dźwigałam ciężary (oczywiście wbrew przepisom bhp…) i byłam pewna ze nic mi się nie stanie, przecież jestem zdrowa, sprawna ..do czasu. Z czasem ból w okolicy lędźwiowej stał się nie do wytrzymania, proszki przestaly pomagaczrezygnowałam z pracy i bylam załamana…nie pamiętam już jak trafiłam do tej Kręgclinic,chyba jakas kolezanka mamy mi podpowiedziała.. ale pomogli mi, miałam indywidualne ćwiczenia, masaże lecznicze.. będę polecać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdrfghjkjhgfghjk
Przeźmierowo ul. Rynkowa 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guten
POLECAM.Adrian Dudek Interlab Fizjoterapia Rehabilitacja 60-505 Poznań , 28 Czerwca 1956 r. 161 lok. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie się zrelaksować to koniecznie jedźcie do http://kopieniec.pl W zeszłym roku pojechaliśmy z rodziną i przyjaciółmi i nikt się nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unaja21
Zależy na jakim masażu Ci zależy, ale jeśli na zwykłym relaksacyjnym albo aromaterapeutycznym to polecam https://www.dermexpert.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×