Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziaczek11

szukam wspoltowarzyszki do kitesurfingu

Polecane posty

Gość zuziaczek11

witam , chcialabym w sierpniu pojechac na oboz czy wogole jakies lekcje kitesurfingu na helu, wiecei jakas szkolka, jurata czy w jastarnii, i szukam towarzyszki, bo samej nie chce, albo osoby ktora tez sie wybiera jakos w sierpniu tobym do niej dolaczyla, mam 23lata, z wroclawia jestem, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz też chciałam Kite\'a bardzo spróbować , a sierpnia jeszcze zaplanowanego nie mam, jak na razie mogę się zgłosić na ochotniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloxdd
zajebisty sport...!!! w twoim wieku to jedynei kurs pozostaje...a niestety sa one drogie...;/ tzn sa 3 etapy...moge polecic Ci szkole zdrowia, ja i wszycy ktorym polecilma ta szkole sa zadowoleni.masz tam instruktorow ktorzy naprawde Cie naucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
a przystojni Ci instruktorzy? słyszałam o paru trenerach właśnie z Wrocławia. jakiś mgr z kitecenter coś mi koleżanka wspominała, że luźny gość Podobno imprezy w beach barach są nie do zapomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynkaaa
Cóż, uroda to kwestia względna... A co do instruktora kojarzę, kojarzę! To taka kultowa postać wśród kitesurferów - mgr Jachu, Janek Michalewicz. Ale on chyba Poznaniak. On wcześniej pracował w wake, a teraz jest w kitecenter, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
patrzcie no, chciała kogoś poszukać i sie nie odzywa... Jaa ale też bym pojechała sobie, dość mam już gór na jakiś czas; morze mi się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tz bym poszla sobie na taki ku
ale nie stac mnie:O fajnie wam, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka doryk
Ja jadę nad morze z rodzicami w sierpniu, ale przejdę tam kurs kiteserfingu. Tata zapisał mnie do szkółki, gdzie były wolne miejsca, jakiejś z Wroclawia. To może się spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka przeciwko platfusowi
spoko, jak wybierzesz sie na taki obóz kiteserfingowy to na miejscu poznasz mnostwo ciekawych ludzi. Zadnych konkretnych szkolek ci nie polece, ale poszukaj w necie, znajdziesz kilka szkolek, ktore swoje bazy maja wlasnie na polwyspie helskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzuz
dziwne, ze jestes z Wrocławia, a nie znasz kitecenter. Przeciez głownie z Wrocławia sa instruktorzy z tej szkółki i swoje bazy mają właśnie w Juracie, Jastarni i jeszcze chyba w Kuźnicy. Spróbuj sie z nimi skontaktowac. Moze maja jeszcze jakies wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
no kitecenter z wrocławia to znamy. warto sobie też jeszcze poszperać w sieci i poszukać jakis konkurencyjnych szkółek dla porównania cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszka
Jak chcesz spędzić wakacje z kitesurfing'iem to się pospiesz, bo ja wlasnie wrocilam z obozu, ale wiem, że już na sierpien bylo malo miejsc. Ja bylam z kitecenter, ale chyba w innych szkółkach to wygląda podobnie. Najlepiej wejdz sobie na ich strone i sie skontaktuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
no spiesz sie spiesz, nie ma żartów. szkoda, że nie ma nigdzie oferty na wrzesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszka
Jak to nie ma, przecież rozmawiałam z ludźmi z kitecenter, ich baza jest otwarta do połowy września. Sprawdź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
masz racje. sa szkoły otwarte we wrzesniu. pomyliło mi sie bo sprawdzałam oferty obozów. a wiadomo że uczniowie od wrzesnia mają szkole dlatego nie ma obozów... kursy sie jeszcze odbywają, no bo niby po co na uczelniach wiszą plakaty zachęcające do kite'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululaj
w ogóle jak kitesurfing jest promowany albo modny, byłam dzisiaj w saloniku prasowym a tam w trzech gazetach i to róznego typu byly reklamy, zdjęcia itp. związane z kite, i jeszcze jeden ze sklepów odziezowych też wspiera kite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololola
Właśnie wystartowały fajne zawody w kitesurfingu, pierwszy etap jest na Helu, każdy może wziąć udział, nawet początkujący kajterzy :) szczegóły na www.kite-cup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia_charczenko
już jest po sezonie to mogę polecić szkołę w której uczyłem się od zera: www.molosurf.com/off_list/2-kitesurfing.html co prawda z terminami było trochę słabo, bo musiałam się dostosować do nich (albo wybrać inną szkołę), ale nauczyć potrafią. a fun jest niesamowity :) teraz zostaje czekać do kolejnego sezonu albo wcześniej uderzyć gdzies w okolice grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka współtowarzyszy do uprawiania kitesurfingu no może warto wybrać się na zawody BGŻ Optima do Chałup 3 26-27lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szuka ktoś jeszcze towarzystwa? Myślę, że znaleźliby się chętni żeby spróbować kitesurfingu tylko warto poszukać w różnych miejscacg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam z kolei porady. Czy osoby, które trenuja już kitesurfing od dawna mogłyby powiedzieć mi skąd brać najlepszy sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ_d
Na pewno jeśli chcesz trenować na poważnie to lepiej kupić sprzęt niż wynajmować. Na dłuższą metę wynajem w ogole się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek123
Dokładnie, najlepiej mieć swój. Dobry sprzęt dostaniesz tutaj www.kitestore.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą, na pewno najlepszy sprzęt dostaniesz na kitestore.pl - do tego mają świetne ceny i przy większym zamówieniu dorzucą Ci gratisy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A czy w tym roku któraś z Was wybiera się na jakiś kurs nad morze? Ja osobiście postawiłam na kurs w chałupach w tej szkole http://surftofly.com/ , ponieważ słyszałam pozytywne opinie o instruktorach. Może jakaś się zdecyduje ze mną, żeby nie było tak smutno i samotnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×