Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabata, Cardio, Interwały..

Polecane posty

Gość gość

Mam 168 wzrostu waże 59,2 kg. I postanowiłam się za siebie wziąść. Mam trochę nadmiaru tłuszczu a za mało mięśni. Taka klucha a chciałbym ładne lekko umięśnione jędrne ciałko. Co ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania. Również chciałabym pozbyć się odrobiny tłuszczyku i wyrobić odrobine mięśni. Zachowując kobiecą sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwicząc cardio możesz spalić mięśnie których jak sama mówisz nie masz zbyt wiele. Co do interwalowych to są one zdecydowanie lepsze Ale możesz przez to bardzo rozbudowac uda i łydki. Na temat tabaty się nie wypowiem bo nie mam o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo? Któraś z was ćwiczyla i może się podzielić jakie efekty dają dane ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia z najlepszym trenerem w polsce!!! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×