Odpowiedz na ten temat

TABLETKI ODCHUDZANIE NIE DAJCEI SIE NABRAC!

• daniodandy 2012.11.19 [10:28]
    NIE KUPUJCIE TABLETEK ODCHUDZANIE!!! STRASZNIE SIE REKLAMUJA WIEC POSTANOWILEM SPROBOWAC OBIECYWALI NAWET DO 5 KG TYGODNIOWO
    ALE NIE SCHUDLEM NIC WAZE 89 KG PRZY 180 CM WZROSTU BRALEM MIESIAC 2 TABLETKI DZIENNIE ZA KTORE ZAPLACILEM 250zl I CO I NIC EFEKTU ZERO NIE DAJCIE SIE NABRAC TAK JAK JA !!!
    PAMIETAJCIE ZEBY SCHUDNAC TRZEBA MNIEJ POPROSTU JESC I ZACZAC SIE RUSZAC!!!
  • eeemulkowska2 2012.11.20 [11:42]
    Dokładnie tak jest. Nie wiem czemu ludzie przed podjęciem decyzji o odchudzaniu nie wspieraja sie na takich poradach
    http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739 ,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-diete tyka-
    Zawsze łatwiej jest nam dobrać własciwy sposób na odchudzanie.
  • gość 2014.07.21 [14:19]
    Dokładnie, to sa tez sprawdzone przeze mnie suplementy i szczerze mówiąc nie ma nic lepszego.
  • gość 2014.07.21 [14:26]
    Przecież nawet człowiek o iq -100 wie, że to reklamy jezyk.gif
  • gość 2014.08.23 [01:25]
    Byc moze siegacie po prostu po kiepskie tabletki. Ja mam tez sprawdzone - Get Slim Noble Health i to jest tak naprawde to co pomaga mi schudnąc.
  • gość 2014.08.31 [22:18]
    Polecałabym moze na poczatek jednak pomyslec o takich rozwiązaniach http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1 ,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i _modelowania.html
    Byc moze własnie same znajdzecie ten odpowiedni sposób dla siebie.
  • gość 2014.12.29 [16:42]
    Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.
  • gośćMajorka 2014.12.29 [18:34]
    Bo żeby trafić na dobre tabletki trzeba mieć szczęście.Ja wybrałam Foreverslim i w moim przypadku te tabletki spisały się świetnie.Trzeba pamiętać że podstawą powinna być dieta a tabletki mają tylko wspomagać odchudzanie.
  • gość 2014.12.30 [20:13]
    Szczerze mówiąc to zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem http://aliness.pl/pl/p/PROMOCJA-42-Vital-2x51 0g-shaker-0%2C7l/45
    Bo jednak tutaj masz to wszystko moim zdaniem lepiej zbilansowane.
  • gośćmorynia 2014.12.31 [15:30]
    Nie ma czegoś takiego jak cudowne tabletki na odchudzanie.Owszem istnieją tabletki wspomagające proces odchudzania ale zawsze podstawą powinna byc dieta i ruch bez tego nie schudnie się za dużo.Ja stosowałam tabletki Foreverslim.W trakcie odchudzania spisywały sie bardzo dobrze i w sumie dzięki nim uporałam się z całą nadwagą.Ale powtórzę jeszcze raz podstawą jest dieta i ćwiczenia.
  • gość 2015.01.29 [15:51]
    Tylko osoby które to rozumieją na prawdę schudną usmiech.gif
    ja mam takie same zdanie, jednak brałam tabletki Slimcea. Efekt 9kg. Zadowolona usmiech.gif
  • gość 2015.01.30 [16:15]
    To dla mnie 42 Vital jest idealne jeslo chodzi o diete bo dostarcza także dużą ilość cennego błonnika, którego włókna dłuższy czas utrzymują się w żołądku zapewniając uczucie sytości, jak po spożyciu obfitego posiłku.
  • tlllinelllka23 2015.01.30 [18:27]
    Najwazniejsze to znalezc dla siebie sposób na utratę wagi ale jeszcze co wazne zeby okrutny efekt jojo nie spedzał nam snu z powiek. Dlatego na pewno warto postawic na taki sposób http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM -LINE
    Ten kompleksowy program z pewnością nam da oczekiwane efekty.
  • gość 2015.01.31 [09:50]
    ja chodzę na fitness 3 razy w tygod. jem małe porcje ale treściwe bogate w warzywa, odrzuciłam słodycze . Dodałam do tego tabletki zielonej kawy i działa waga spada. zielonakawamax.pl
  • gość 2015.02.01 [21:25]
    Jak się nie przestanie żreć to nic nie pomoże.
  • gość 2015.02.01 [21:56]
    tabletki na odchudzanie to mit! zdrowa dieta plus ćwiczenia! ja zapisałam się do klubu fitness (Marcelinka w Poznaniu) i zmieniłam nawyki żywieniowe. efekty: parenaście kilo mniejsmiech.gif
  • mat891 2015.02.03 [10:59]
    nie od dziś wiadomo, że tabletki na odchudzanie i inne suplementy mają znikomą skuteczność - to zwyczajna strata pieniędzy. co roku pojawiają się coraz to nowsze specyfiki, obiecujące to samo, co ich poprzedniki, a efekt jest zawsze taki sam, czyli żaden - pomimo to, zawsze świetnie się sprzedają. jedynym skutecznym sposobem na odchudzanie jest zdrowa dieta i regularny wysiłek fizyczny. http://zdrowe-odzywianie-online.pl
  • donatellka 2015.02.04 [15:11]
    Hej , każdy decyduje sam nikt nikogo nie zmusza do niczego , osoby , które są otyłe nie chcą ćwiczyc .Do klubu fitness nie chodzą bo się wstydzą . Ja myśle , że tabletki sa dobre i wspomagają procesy chudnięcia , dodają energii i motywują do działania.
  • mat891 2015.02.05 [14:38]
    zgadzam się, że tabletki mogą wspomóc odchudzanie i dodają motywacji, ale ktoś kto bierze tabletki na odchudzanie i jednocześnie w ogóle nie zmienia diety, a cały dzień spędza w pozycji siedzącej nie schudnie, a przynajmniej nie na stałe - co prawda są środki które gwarantują szybkie pozbycie się nadwagi (tabletki z tasiemcem, fat burnery itp.), ale są też bardzo szkodliwe, przez co są też zakazane.
    żeby schudnąć nie trzeba chodzić do klubu fitness - dobrym pomysłem jest trening na świeżym powietrzu - co prawda teraz pogoda na to nie pozwala, ale za to na wiosnę warto rozpocząć chociażby jazdę na rowerze, ewentualnie długie i szybkie spacery. jeśli ćwiczenia będą odpowiednio długie (min. 45-60 min) i regularne (min. 5 razy w tygodniu), waga spadnie szybko i na stałe.
    dieta odchudzająca też nie musi oznaczać wyrzeczeń, czy głodówek - wystarczy dobrać odpowiednie produkty i trzymać się kilku podstawowych zasad. http://zdrowe-odzywianie-online.pl
  • gośćJarmuż 2015.02.08 [20:31]
    Dla mnie zmiany które stopniowo wprowadzałam stosując Foreverslim okazały się bardzo istotne .Nie tylko pomogły mi schudnąć ale również teraz pomagają mi utrzymać prawidłową wagę.A chyba o to chodzi w procesie odchudzania aby nie wystąpił efekt jo-jo.
  • gość 2015.02.11 [14:42]
    Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslimu.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.
  • gośćSamoa 2015.02.15 [20:50]
    Zgadzam się co do Foreverslimu to dobre i skuteczne tabletki które pomogą schudnąć.Tylko trzeba pamiętać o tym aby trzymać się zasad kuracji i regularnie brać te tabletki.
  • gość 2015.02.16 [19:48]
    W moim przypadku skuteczna było morwa i acetomale, wcześniej już próbowałam octu jabłkowego ale nie dałam rady, podrażnił mi żołądek tylko, dlatego czasem lepiej zastosować tabletki. oczko.gif
  • gośćfryzia 2015.02.18 [20:43]
    Według mnie najważniejsze jest to aby być systematycznym i trzymanie się zmian jakie wprowadziło się w trakcie całej kuracji.Mi zmiany jakie wprowadziłam w trakcie kuracji z Foreverslimem pozwoliły na znaczną utratę wagi.Teraz też nie muszę się martwić ważę tyle ile powinnam.
  • gość 2015.03.01 [22:29]
    Ja na pewno z mojego dowiadczenia moge polecic taki suplement http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM -LINE
    Gwarantuje ze efekty będą super
  • gość 2015.03.17 [12:57]
    Skuteczna dieta to 42 Vital!Do sporządzania koktajli.To produkt pełnowartościowy, zawierający mało kalorii. Bezpieczny!Warto spróbować!
  • gośćAmbera 2015.03.20 [22:08]
    Nie wiem jak teraz bym wyglądała gdyby nie tabletki Foreverslim.To dzięki nim w prosty sposób schudłam.I nie było to wcale takie trudne.Wystarczyło trochę dobrej woli z mojej strony.Polecam te tabletki bo warto.
  • gość 2015.03.21 [13:51]
    hahahaha spam rodzi spam ahahahah wypie**alać szmaty!
  • gośćabi 2015.03.23 [21:47]
    Wrto spróbować tabletek Foreverslim.Ja je stosowałam w trakcie odchudzania i mi pomogły.Dzięki nim miałam zmniejszony apetyt chęć na słodycze była zerowa.Nie byłam osłabiona miałam mnóstwo energii.Polecam bo naprawdę warto się nim wspomóc w trakcie odchudzania.
  • gość 2015.05.15 [23:39]
    No a jakie macie porady zeby zrzucic brzuch???
    Jesli jestescie tak anty nastawieni to moze macie złoty srodek ?
  • gość SZKLANKA09 2015.05.16 [12:59]
    Po foreverslim i slimcea moja kolezanka strasznie bolala watroba.
    Ja schudłam 19kg - dieta i 45min cwiczen dziennie. BEZ TABLETEK.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...