Odpowiedz na ten temat

TABLETKI ODCHUDZANIE NIE DAJCEI SIE NABRAC!

• gość 2016.12.30 [12:54]
    Owszem wspomagałam się Foreverslimem ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.
  • gość 2017.01.07 [13:03]
    Po przejściu na dietę zaczęłam dodatkowo wspomagać się Foreverslimem,zapisałam się również na zumbę.Te zajęcia są po prostu rewelacyjne.Ale nie o zumbie tutaj tylko o odchudzaniu dzięki tym trzem rzeczą udało mi się schudnąć aż 13 kg.
  • gość 2017.01.11 [17:59]
    Skuteczne odchudzanie to racjonalne odchudzanie! dużo wody dużo ruchu gotowanych warzyw ja włączyłam dodatkowo Foreverslim ale raczej jako wspomaganie odchudzania i co mogę powiedzieć to że na pewno zmniejszył mój apetyt no i przemiana lepsza a to duży plus jak dla mnie.
  • Patryk45 2017.03.01 [20:10]
    Niektóre tabletki nie pomagają,ale są też i takie co pomagają ja wraz z swoją dziewczyną stosujemy suplement diety IQacai przez kilka tygodni i już straciliśmy na wadzę dobre 6-7 kg.
  • mama iwa 2017.03.02 [08:27]
    tabletki faktycznie nie pomogą, tzn pomogą ale przy okazji rozwalimy sobie metabolizm, suplementy jesli są na bazie naturalnych wyciągów, ekstraktów to nie dość że uzupełnią niedobory, to podkręcą proces odchudzania
  • gość 2017.03.02 [12:16]
    Przez wiele lat katowałam się różnymi cudownymi dietami,wszystkie miały pomóc.Pomagały ale po skończonej diecie utracone kilogramy wracały z nadwyżką typowy efekt jo-jo.W styczniu postanowiłam przejść na kolejną dietę tym razem wspomagam się Foreverslimem.Efekty na razie są takie że zgubiłam 12 kg.Dietę i Foreverslim stosuję nadal i wieżę że efektu jo-jo tym razem nie będzie.
  • jolaaant 2017.03.02 [18:10]
    jak ktoś wierzy tylko reklamom a nie czyta składów to niech się nie dziwi...a suplementy diety to nie tabletki, więc polecam
  • pacynka77 2017.03.03 [15:34]
    zgadzam się, pod warunkiem że ktoś nie wsadzi do środka nie wiadomo czego, trzeba uważnie czytać i sprawdzać co jest co i jak działa
  • irma11 2017.03.03 [16:51]
    niestety, większość tych rzeczy na tzw odchudzani jest szkodliwa i nieskuteczna, ja preferuję tylko naturalne ekstrakty, takie które nie sa placebo
  • mirka1000 2017.03.03 [19:06]
    Ja polecam sprawdzone przeze mnie suplementy ze strony http://www.i-nc.pl/pl.
    edytowano 2017.03.03 [19:08]
  • gość 2017.03.07 [11:49]
    Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.
  • gość 2017.05.04 [16:13]
    Warto zainwestować w Iqacai - stosuje od miesiąca i już 4 kg mniej.
  • gość 2017.05.08 [21:51]
    U mnie po Foreverslimie waga spadła o 13 kilo. I wystarczyło abym to uzyskała 3 miesiące. Wcześniej nie mogłam nawet części tego uzyskac w dwa lata
  • gość 2017.05.09 [09:18]
    też nie wierzyłam w działanie suplementów. Zaczęłam od diety i siłowni. Cieżko jest samemu się zmotywować, za pewne nie jedna z Was o tym wie. Po 6 miesiącach walki schudłam zaledwie 4 kg. Biorąc pod uwagę to, że mam duża nadwagę to niewielkie osiągnięcie. Więc zaczęłam szukać jakiś wspomagaczy. Popytałam wśród znajomych, przejrzałam internet. Znajoma poleciła mi produkty vital progres. Mają sporo produktów więc zasięgnęłam wiedzy na forach i innych stronach. skusiłam się na african mango. Po dwóch miesiącach stosowania schudłam kolejne 6 kg, kończę trzecie opakowanie. Łączny wynik 10 kg! Możecie mówić co chcecie, uważam, że warto wspomagać proces odchudzania naturalnymi środkami. Nie mam żadnych skutków ubocznych, tylko utrata wagi. Jestem bardzo zadowolona i na pewno gdy będzie taka potrzeba będę korzystać z ich produktów. Są przeze mnie sprawdzone i wiem, że działają. Pozdrawiam wszystkich walczących usmiech.gif
  • gość 2017.07.12 [19:03]
    Ja stosuje aktualnie suplement Slimunox - udało mi się w 2 pierwsze miesiące schudnąć 8 kg.
  • gość 2017.07.12 [21:39]
    Nic tak nie pomoże jak zdrowy tryb życia.Tabletki powodują efekt jojo ,pieniądze wydane w błoto.Mi najbardziej pomogła ta dieta http://dieta-lux.pl/44535 .Schudłam na niej 10 kg w ciągu 2 miesięcy .
  • gość 2017.07.18 [06:17]
    Mi natomiast bardzo pomogły w procesie odchudzania tabletki Slimunox. W końcu trafiłam na środek, który w moim przypadku okazał się skutecznym rozwiązaniem problemu z nadwagą

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...