Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artianka

TANIEC........ZOBACZCIE...TEZ TAK CHCE

Polecane posty

Gość ehthbfghg
miejscami na poczatku podobne figury do osemki pionowej, kamela i shimmy (figury z tanca brzucha), no ale jak widac tak to nazywaja - hip roll.... sadze ze w wiekszosci tylko czarne dziewczyny tak umieja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfs sdsdg
Jest to przesuwanie bioder w płaszczyźnie pionowej – tak, jakby malowały znak nieskończoności na ścianie: prawe biodro rysuje łuk od dołu do góry, po czym lewe biodro kreśli taki łuk. Tak dzieje się w ósemce do góry – można także wykonywać ósemkę do dołu. Podczas ósemki do dołu nie powinno się odrywać pięt od podłogi :) Skopiowane ze słowniczka na www.belly-dance.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tberyht
nie no Arabki tez umieja, tzn nie tylko arabki,ale osoby tanczace taniec brzucha, no ale jest roznica bo w hip rollu nie ma izolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv999 nie zazdroszcze nigdy ale z tym akurat to masz fajnie. Jaka izolacja? chcialabym pojsc na kurs tanca ale w tarnowie takiego nie ma chyba :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak sie przyjzysz to pisze z boku hip roll/belly dancing ;) ja sie na to zapisuje.ale ktos glupote jebnal ze tylko ,,czarne,, tak potrafia ! co ma kolor do tanca,hę ? :o Jakis kurs i wymiatasz bejbe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolerynnna
W tancu brzucha jest izolacja czyli kiedy ruszasz gora, nie ruszasz dołem i na odwrot, jak "trzesiesz" biustem to nie moga ci sie ruszac biodra itd. poza tym w tancu brzucha pupy sie nie uzywa, tanczy sie z zamknieta miednica, czyli pupą jakby podwinieta pod siebie, nie mozna nia trzasc:) to jest jedna z wielu roznic miedzy tym jak tancza te murzynki, a tancem orientalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze napisze kobieta
chyba taniec brzucha to najlepszy sposób na zgrabną talię, uda i biodra coś by wyczuc dobrze miednicę, chyba super dla kobiet zarówno przed ciążą jak i po niej no i nie tylko zyskuje się gibkośc ale też można potem pokazac się facetowi i zrobic na nim wrażenie ;-) fajny trening ciała i ducha (zyskuje się poczucie kobiecości, ekceptację własnego ciała, kształtów, pewnośc siebie i seksapil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snakuba_ki
ja sie troche podlamalam, bo zapisalam sie na taniec orientalny, tak dla siebie i moze zeby kiedys mojemu mezczyznie pokazac:) chodzilam 2 miesiace ale zadnych postepow, ciagle jakas sztywna bylam:( chyba sie nie nadaje:( nigdy nie umialam tanczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardi gra
jesli chodzisz z taka czestotliwoscia jak ja czyli raz w tygodniu,to nie mozna sie spodziewac cudow:) trzeba cwiczyc samej w domu, sa elementy ktore wychodza jednym lepiej drugim gorzej, znam osoby ktore sie uczyly shimmy 7 miesiecy zanim sie nauczyly....ja chodze 3 miesiace i tez niewiele umiem, nie umiałabym zatanczyc spontanicznie,ale lubie to i bede sie uczyla,bo moze za rok sie nagle okaze ze umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×