Odpowiedz na ten temat

Te piekielne uda....

• grubazosienka 2015.10.03 [13:10]
    Może zacznę od tego, że jestem tancerką, co wiąże się z kilkugodzinnymi treningami 6 razy w tygodniu, więc na brak ruchu nie narzekam. Byłabym bardzo zadowolona ze swojej sylwetki, gdyby nie jeden szczegół, a konkretnie uda. 56 cm w najszerszym miejscu. Moje pozostałe wymiary to 170 cm wzrostu, 61 w talii i 85 w biodrach, więc nie jest źle. Ale te uda! Nie mam ani śladu cellulitu, mam ciągłą dietę baletową, i tańczę około 20h tygodniowo. Co mam jeszcze zmienić? Jak stracić trochę moich muskularnych ud, a równocześnie nadal mieć siłę na cztery godziny treningu dziennie? Czy to w ogóle możliwe? smutas.gif wyglądam nieproporcjonalnie, karykaturalnie, wstyd mi pokazać się w obcisłych spodniach, POMOCY
  • gość 2015.10.03 [15:58]
    Sport zmień. Zacznij uprawiać jeździectwo. W bryczesach nie będzie widać przerośniętych ud.
  • gość 2015.10.03 [16:35]
    Wystarczy nie nosić obcisłych spodni. Sama mam takie uda (lata gry w siatkę, plus ogólne predyspozycje) i po prostu ubieram się tak, żeby to zrównoażyć, podkreślić górę a nie te uda, i tyle.
  • gość 2015.10.03 [16:38]
    No ,masz udziska...nie uda
  • Berrnia84 2015.11.02 [08:14]
    Polecam Ci masaże w domowym zaciszu. Kup sobie szczotkę do ciała Brista z naturalnym włosiem i masuj się często. Skóra będzie jędrniejsza, elastyczniejsza
  • difin 2015.11.08 [13:39]
    Może zabiegi kriolipolizy? Wiem, że fajnie działają na uda. Ja robiłam je w salonie Vici w Krakowie. Super efekty.
  • gość 2017.04.21 [13:25]
    Dla mnie rewelacyjnie sprawdził sie produkt Burn Booster jest to idealny spalacz tłuszczu. Dziewczyny polecam!!!
  • Madzia8798 2017.04.23 [15:40]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif , mozliwosc zakupienia planów bezposrednio przez stronę. Polecam
  • gość 2017.04.24 [10:34]
    Dziewczyny spróbujcie produktu Burn Booster spala tkankę tłuszczową. Na mnie zadziałał rewelacyjnie
    https://www.naturalspharm.com/
  • Nataliaa84 2017.04.24 [15:53]
    Może po prostu masz tam sporo mięśni... też tam mam, nie do końca mi to pasuje, ale taka już jestem usmiech.gif
  • Madzia8798 2017.04.24 [21:31]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...