Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrytata28

Trampolina dla 4latka

Polecane posty

Witajcie, zastanawiam się nad zakupem trampoliny ogrodowej dla mojej córeczki. Ma ona 4latka ale boje się, że może to nie być bezpieczne. Niby mogą skakać dzieci w takim wieku ale nie jestem pewny. Oto ona: http://trampoliny.pl/80-trampoliny-ogrodowe-183cm-6ft Proszę powiedzcie czy to jest bezpieczne i jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luktricia
słyszałam, że nie są one bezpieczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrytata28, dlaczego chcesz kupić trampolinę? dlaczego akurat to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Bo mam działkę i w wakacje z córeczką spędzamy tam dużo czasu. Był pomysł o małym baseniku ale córeczka chce trampolinę i taka właśnie się zmieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Luktricia w internecie czytam pozytywne i negatywne opinie.. sam już nie wiem :( Sprzedawca mówił, że dzieci od małego mogą skakać i że jest to samo zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luktricia
no tak samo zdrowie, ale do czasu jak sie cos nie stanie. poza tym z tego co widze w internecie po opiniach i na allegro to te co wkleiles nie sa najlepszej jakosci. podobno sa bardzo delikatne a te siatki dookola rwa sie w palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dla mojej cztero letniej corki i jest zachwycona aż piszczy kiedy skacze.Ma osłonke z siatki zasuwaną na suwak jest bezpieczna. Ale najlepiej kiedy skacze sama. śr.2.44m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja córka również dostała na komunię taką trampolinę ze strony http://www.trampolina.eu , jesteśmy zadowoleni. grube rury i mocna siatka. Dorosłe 100 kg chłopy tam skaczą od miesiąca :) trampolina nawet nie jęknie. Zadzwoń wpierw do nich i się przekonaj, nie kupuj badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1234
mój syn tez ma taka, skacze na niejcala rodzina. wazne przy zakupie jest to aby nie kupowac szitu najtanszego. w tamtym roku kupilem wielkie G i zaraz sie polamala. doplacilem kilka dziesiat PLN i mam super trampoline na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany
dobrytata28 jak ty chcesz oszczędzać na zdrowiu dziecka, bo coś jest trochę tańsze, to nie wiem, czy jesteś taki dobry Tata. musisz zdecydować, czy kupujesz coś droższego i dobrego, czy taniego i kiepskiej jakości. Ja na swoim dziecku nie oszczędzam, a jak na coś mnie nie stać to nie kupuję, albo odkładam pieniądze i wtedy kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lutricia ja mam trampolinę 2 lata z www.trampoliny.pl i siatka jest cała, konstrukcja tez sie trzyma. Skaczą dzieciaki i my rodzice i wszytko jest super i bedzie ona nam służyć jeszcze przez wiele lat :) wielka frajda dla dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziękuję za opinię :-) właśnie tak myślałem, że te trampoliny są najlepsze. Dziś zadzwoniłem do nich żeby się upewnić i zapytać czy będzie dobra dla mojej córeczki i Panowie powiedzili mi, że jest bardzo bezpieczna i wytrzymała oraz, że z pewnością starczy na kilka lat. Zamówiłem taką jak chciałem od początku: http://trampoliny.pl/trampoliny-ogrodowe-183cm-6ft/368--platinium-183-cm-zestaw-trampoliny-z-siatka-zabezpieczajaca.html Dziękuję wszystkim za pomoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luktricia
dobrytata28, gdziekolwiek nie zadzwonisz to każdy będzie zachwalał swoje, tutaj nie ma nic dziwnego. Jednak prawda jest jedna. Życzę szczęścia i trzymam kciuki, żeby nic się nie stało. Ja takiego ryzyka bym nie podjęła, żeby oszczędzać na zdrowiu dziecka... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luktricia, to żdane ryzyko, absolutnie się nie zgadzam z tym co mówisz :-) Zakupiłem trampolinę w zaufanym i znanym sklepie. Sama trampolina jest bardzo dobrej jakości i bezpieczna dla każdego. Z pewnością będzie służyć długi czas. Bałbym się kupić trampolinie w markecie w promocji. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luktricia
Skąd to wiesz skoro nawet tego nie widziałeś? Fakt w markecie jest okropna jakość, ale przynajmniej możesz namacalnie to poczuć i się przekonać. Jak czegoś nie widzisz to musisz polegać na opiniach. Pytałeś forumowiczów o poradę, ja Ci powiedziałam to co wyczytałam odnośnie opinii. Widać żadna opinia nie była Ci potrzeba, bo od samego początku wiedziałeś co chcesz kupić. Tylko po co pytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luktricia
Ja również uważam, że trampolina jest świetną zabawą, ale chodzi mi o to, że nie potrafię zrozumieć ludzi którzy pytają o radę, ale i tak myślą, że wiedzą najlepiej. Drugie to, że nie rozumiem, jak można kupić dziecku w ciemno najtańszą "zabawkę", nie bacząc na jego bezpieczeństwo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami spamerzy. Cały wątek to spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście będąc teraz na wakacjach widziałam jak dzieciaki właściciela skaczą sobie na trampolinie która była zabezpieczona siatką i jakoś nie doszło przez 2 tygodnie do żadnego wypadku co prawda warto dzieciaczki pilnować wtedy ale tak naprawdę na wszystkim można sobie krzywdę zrobić:) Osobiście swojemu maluchowi bym kupiła trampolinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trampolina nawet z siatką zabezpieczającą jest niebezpieczna zwłaszcza dla dzieci. Osobiście mój mąż ratownik med. obsługiwał wielokrotnie dzieciaki z połamanymi i zwichniętymi rękami i nogami. Fajna zabawa ale odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×