Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raf44

TrenerGym czy ktoś używa.

Polecane posty

Witam, proszę o opinię nt pasa trenergym, zastanawiałem się nat vibra action lub vibra tone ale ten podobno masuje na całej długości, czy rzeczywiście to działa i można kupić na prezent? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt tego nie używa, please please :) o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia65
jak juz poisalam wczesniej, na mnie dziala rewelacyjnie :) i znam juz kilka osob ktore sa zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka37
Hey! Ja mam pas wyszczuplający TrenerGym już jakieś 3 miesiące i używam go prawie codziennie. Jestem bardzo zadowolona z TrenerGym. Schudłam jakieś 3 cm w pasie bez żadnej diety, bo słodyczy to nie zamierzam odstawiać. Najbardziej jestem zadowolona z tego jak ujędrniłam sobie uda i pośladki. W końcu zredukowałam sobie cellulit do minimum. Więc jeżeli chodzi o pas wibracyjny TrenerGym to zdecydowanie polecam! buziki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona42
Mam ten pas już pół roku i mogę go zdecydowanie polecić. Przyjemnie wibruje i bardzo dobrze ujędrnia ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_wesoła123
Mam pytanie do posiadaczy pasa - na jaki najmniejszy obwód można go założyć? I ile posiada rzepów, jakiej szerokości i w jakiej odległości występują? Chodzi, o to, że jestem dość szczupła i za pomocą pasa chciałabym tylko ujędrnić skórę na brzuchu, ale nie wiem, czy warto go kupić, jeżeli może się okazać "za szeroki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania 22
jeśli chodzi o pas ma on 135 cm długości . Ja właśnie od dzois będu używałą pasa właśnie mi dziś przyszedł i zobaczymy zaczynamy kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka mm
hej na jaki program ustawiacie?? który daje najlepsze efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi upi upi
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja31
Cześć Pozwoliłam sobie kupić pas TrenerGym, w końcu to nie jest tak duży wydatek. I muszę przyznać, że jestem miło rozczarowana. Super ujędrnia skórę, używam go na brzuszek, uda i pośladki. Naprawdę rewelacja. Poza tym używam go jeszcze jako masażer na kręgosłup. Doskonale odpręża po pracy, polecam. Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absik
siema tak se czytam na dzien dzisiejszy poszukalam ten TrenerGym i mi sie wydaje, ze jezeli juz mam cos se takiego sprawic to nie zaden vibra action tylko ten! nie jestem taka az gruba, niemam zbyt wiele celulitu... ale po zimie ta oponka z brzucha musi zniknac, a sie wiadomo niechce lub nie ma czasu na biegi itp, a godziny w jakiejs silowni to tez wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_32
Pas trenergym super extra. Dobrze że te silniczki są tak rozłożone na całej długości można sobie idealnie ułożyć pas i wibruje tam gdzie się che by wibrował. Wibracje przyjemne - czuć takie mrowienie. 3 kilogramy mniej po stosowaniu pasa w około dwa tygodnie. moja mam kupiła pas trenergym i masuje sobie kręgosłup bo ma problemy z kręgosłupem. Udany pas. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 1988
Hej :) potrzebuje porady a więc prosze was o pomoc. Mam pas ale nie wiem który program daje najlepsze efekty. Chce schudnąć wreszcie!!! Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laarwaa
Mam zamiar zamówić pas wibracyjny TrenerGym z fitness24.com.pl i sa w sprzedazy dwa: jeden z wbudowanym akumulatorem za 169 i drugi bez za 99. Czym to się różni, bo nie mogę pojąc? Warto kupić ten droższy? Jak zasila się ten tańszy? ODPOWIEDZCIE JAK ANJSZYBCIEJ BŁAGAM, NIEDŁUGO BĘDĘ MUSIAŁA SIĘ POKAZAC NA PLAZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa...
hej!Mam pytanko ile kosztuje ten pas?Bo zamierzam sobie cos takiego kupic,zle niestety u mnie z kasą troszke krucho a najwyższa pora schudnąc...plaża itp...:/ech Z góry dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absik
google wiedza wszystko, to odp na powyzsze pytanie... poszukaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa...
Jeszcze jedno...na tym forum pisza osoby rzeczywiście że tak powiem "przy kości"...???czy chude zgrabne dziewczyny,którym ciągle sie wydaje,że są grube?...:)I sorki,że tak pisze,ale ja rzeczywiście jestem gruba i mam nadzieje,że ten pas pomoże bo jak nie to sie załame...Po jakim czasie przychodzi ten pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laarwa
pas doszedł 2 dni po zamówieniu ;) wysyłka błyskawiczna. też się nad zastanawiałam, ja mam do zrzucenia 5 kg, ale nadwagi nie mam :) ech ale cchiasalbym by brzuszek byl mniej wystajacy, by ubrac krotsze i bardziej bociskujace topy... marzenia xd mam pas, ale dopiero kilka dni, wiec trudno mi sie wypowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysaa
dziekuje ci bardzo...a powiedz mi jeszcze jesli możesz ile dałas za niego?I jak to jest przychodzi poczta i płacisz wtedy tak?czy na poczcie?bo ja juz nie wiem....jedni mówią tak a drudzy,że inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena00
można zapłacić przy odbiorze lub wpłacić z góry na konto, ja zamówiłam i otrzymałam następnego dnia i jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
a powiedz milenko ile schudłas tzn jak on ci pomógł?...to przychodzi jakoś dyskretnie zapakowane...to rzeczywiście odchudza czy tylko ujedrnia?bo w sumie to i to przydałoby sie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laarwa
ja uzyalm zaledwie parę razy ale widzę delikatna różnicę :) wmasowuję w brzuch silnie termoaktywny, wyszczuplający krem, owijam się folią i zakładam pas na pol godziny xd brzuch ujedrniony, bardziej plaski xd gdybym uzywala codizenie, przez 2 tyg z epwnoscia bym miala plaski, ale niestety, nie mialam mozliwosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
chciałabym w ciągu dwóch tygodni miec płaski brzuch,ale to jest zbyt piekne aby mogło być prawedziwe jak dla mnie....Wierze w to że cos pomoże,ale pewnie trzeba go dłużej nosić żeby w dwa tygodnie były widoczne rezultaty...A jakiego kremu używasz?Napisz ki nazwe gdzie kupiłas i ile dałaś:) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym szybko schudnąć, który program jest najlepszy? A1 czy A7 a może jeszcze inny? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazi 23
mam 15 kg nadwagi::( ten pas mi pomoze zeby to zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek0428
dzisiaj mam zamiar kupić, zobaczymy czy na prawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaaa____
rzeczywiście, przesyłka jest błyskawiczna :) pas działa jak należy. Mam tylko takie pytanie, która funkcja masażu jest najlepsza, żeby pozbyć się zbędnej oponki i ujędrnić pośladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrodniczka27
Witam Kafeterianki :) Chciałabym się podzielic z Wami moimi spostrzeniami na temat pasa Trener Gym. Zamówiłam ten pas na portalu fittnes24.pl. Przesyłkę dostałam po około 3 dniach. Używam go od jakiś 2 tygodni - stosuje program A0 2 razy dziennie, czasem 1 raz dziennie w 3 seriach po 15 min na brzuch, pośladki i uda. Z moich obserwacji wynika, że na mnie działa. Widzę, że wyraznie ubyło mi po jakimś 1-2 cm w wyżej wymienionych miejscach. Po pierwszym zastosowaniu odczuwalam mrowienie i swędzenie - ale podobno to dobra reakacja organizmu. Lubie go używac, bo czuje odpręzenie i przyjemne masowanie. Chce zaznaczyc, ze jestem na diecie. Właśnie zamówiłam sobie stopper - zobaczymy jakie efekty osiągnę dołączając go. A co do pasa - narazie nie żałuję jego zakupu- a koszt też nie był tak duży- o wiele więcej wydałam na rożne słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×