Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girl816

Trening rano a odchudzanie

Polecane posty

Gość girl816

Cześć. Chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was schudł trenując rano? Jeśli tak możecie pochwalić się miesięcznymi efektami? Mam zamiar zacząć ćwiczyć rano,ponieważ po pracy wieczorami nie mam czasu. Wolę go spędzić z rodziną,chłopakiem i przyjaciółmi. Poza tym pracuję fizycznie i nie mam zawsze siły żeby wykonać trening po pracy. Zależy mi żeby schudnąć ok. 3-4kg. Czy ćwicząc rano i trzymając dietę jest szansa,ze mi sie uda? Dziękuję za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komond2
Ja również odchudzam się schudłam już 10kg w 2 miesiące;) ale trzymałam się diety nie przerywałam jej nawet raz! Ale bardzo pomógł mi w tym suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to dzięki niemu w końcu nie martwię się o to czy będę podjadać;) a ćwiczę również rano:) i to jak dla mnie dobrze bo wieczorem również nie mam czasu więc rano to odpowiedni moment;) i tak chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie rowerek treningowy w http://sklep.bescomo.pl/ i ćwiczę przeważnie wieczorem, jak sobie ogladam telewizję. Wcześniej ćwiczyłam rano, ale poranne wstawanie to jednak nie moja bajka. Jednak życzę powodzenia, jak masz motywację, to na pewno dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia B
Ja ciężko napisać, ze trenuję, bo raczej bardziej odpowiednim słowem jest ćwiczę. Ale robię to regularnie, ćwiczę co dzień, po godzinie. Do tego dieta i biorę Slimunox. I tak od dwóch miesięcy. Efekt na dzień dzisiejszy to 10 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka22
Dorzuć koniecznie jakiś spalacz. Ja używam Thermo Speed i świetnie działa. Przy treningach co drugi dzień szło 1,5 kg w dół na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamama
Wrzuć treningi aerobowe rano wcześniej wypij kawę lub weź jakiś spalacz - u mnie druga opcja - używam thermo speeda i mogę Ci polecić, żadna kawa tak nie pobudza :D i w kilka tygodni jest po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za każdą radę :) Właśnie kupiłam spalacz " Trizer" . Narazie biorę go tydzień także za dużo jeszcze nie mogę powiedzieć o efektach. A treningi przeplatam . W jeden dzień biegam godzinę a w drugi robię trening interwałowy :) Mam nadzieję,że coś się ruszy,bo nie mam dużo do zrzucenia :) No i oczywiście zdrowo sie odżywiam,bo bez tego ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Slimunox.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań reklamować to gowno cały czas desperatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Slimunox jak na razie niczego lepszego nie znalazłam, postawiłam sobie cele , rozłożyłam na 3 miesiące i udało mi się to zrealizować, a co najważniejsze nie ma żadnych skutków ubocznych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox jest genialny.Schudłam sporo i waga nadal spada.Z całą pewnością osiągnę wagę 52 kg tyle ile założyłam na samym początku odchudzania się z pomocą Foreverslimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox jest genialny.Schudłam sporo i waga nadal spada.Z całą pewnością osiągnę wagę 52 kg tyle ile założyłam na samym początku odchudzania się z pomocą Foreverslimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też brałam przez kilka miesięcy Slimunox, bardzo dobrze pomaga zlikwidować uczucie łaknienia i przeszła też mi ciągła ochota na słodycze. Dzięki niemu także zmieniłam niektóre złe nawyki żywieniowe. Jednak na schudniecie same suplementy diety nie pomogą, ważne, że po stosowaniu Slimunox nie ma efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne te promocje spalaczy tluszczu...czysta micha, cardio i cwiczenia silowe-to sposob na dlugotrwaly sukces. Dobrze zbilansowana dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka 322
Ja rano przyjmuje spalacz- Thermo speed extreme i biegam 30-40 minut - dla mnie to najlepszy sposób na pozbycie się tłuszczu po zimie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz czasu na ćwiczenia to polecam Ci abyś spróbowała stracić na wadze stosując suplement diety IQacai.Ja również nie miałem czasu na ćwiczenia,a diety mi nie służyły,za to IQacai zmniejszył moją wagę o dobre 8 kg i to w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja ćwiczyłem rano i stosowałem suplement diety IQacai i straciłem na wadzę całe 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześnie nie pomyślałabym że schudnąć uda mi się właśnie dzięki Foreverslim.Ale zaryzykowałam i to ryzyko się opłaciło.Nie musiałam wcale długo czekać na to aby moja waga w końcu wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie. 3 miesiące czasu i mam wagę o jakiej marzyłam od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×