Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cola light

Vacu Line - Bieżnia w podciśnieniu

Polecane posty

Gość cola light

korzystal ktos? chodzi mi konkretnie czy pomaga w walce z cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 35
do didi z poznania.W sprawie karnetów na vacu line ,niestety nie moge wyslac odpowiedzi na meila cos jest nie tak z serwerem.podaje moj nr gg 11893732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikander00
urządzenia vacu nie są do odchudzania, tylko do łagodnego modelowania ciała.. Jak chcesz schudnąć to efekty widać przy dużej ilości, intensywności i częstotliwości zabiegów (30-40 zabiegów, w tym 20 w ciągu miesiąca; tempo 7-8 km/h), poza tym przeciwwskazania - np. żylaki - na upartego każda z nas znajdzie na nodze żyłkę, która pod wpływem podciśnienia zmieni się w regularnego żylaka. O wiele lepszym urządzeniem do odchudzania, eliminacji cellulitu i i jędrniania jest PowerSlim Active albo PowerSlim Studio. Już po kilku zabiegasz doznajesz szoku, po 5-10 zabiegach ubrania są luźniejsze. Autentycznie! Sama nie wierzyłam więc spróbowałam i zdębiałam, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Pojedynczy zabieg jest troszkę droższy, ale efekty piorujujące. Zakładam jeansy które nosiłam jak miałam 19 lat (mam 27), i w które 8 miesięcy temu jeszcze nie wchodziłam (nie wspominając o dopięciu się!). Uda smukłe, boczków nie widać, płaski brzuch i nie wisi! Polecam! Naprwdę warto! Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę powodzenie w dążeniu do wymarzonej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze vacum jet w corpo fit w warszawie, sprawdz na stronie i zadzwon, czekaja promocyjne ceny na karnety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wykupiłam serię 10 zabiegów ale zaczynam się zastanawiać jak one wpłyną na moje popękane naczynka na nogach? Czy popękają bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enabo
Mam nadwagę i to dużą ok. 15 kg. Chodze na Vacu bieżnię co drugi dzień. Wagowo nie widze róznicy, może kilo mniej, ale w pasie efekty widzę w celulicie, chociaż wcale nie o to mi chodziło. Skóra na nogach bardziej napieta , celulit po 4 razach na vacu widocznie się zmniejszył. (faktycznie działa) Bolały mnie nogi i spuchły kolana na początku. Teraz jest lepiej. Zalezy mi na schudnieciu, będę chodzic dalej. Zobaczę po 10 wejściach czy coś waga spada. Dodatkowo chodze na aerobik 4 razy w tygodniu, więc nie wiem co naprawdę działa? ktoś napisał że schudnął 5 kg w ciągu kilku wejśc, w to nie wierzę. Spalanie przy tempie ok.6 200kcal za 30 min. dystans ok.2,6 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientuje sie ktos czy w swarzedzu kolo poznania jest taka bierznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legnica

Ja jestem po 5wejsciach i do tego dieta i spadlo mi 2 kg w ciagu 2 tygodni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×