Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajmajka

Warszawa masaż i kosmetyczka obok

Polecane posty

Gość dajmajka

Dziewczyny, potrzebuję w jednym miejscu albo blisko siebie bardzo masażystkę (musi być kobieta!) i kosmetyczkę, bo mam dość mało czasu i nie mogę tego tracić zbytnio na dojazdy, a obiecałam sobie, że przeznaczę go w końcu chociaż trochę dla siebie, bo jak już dziecko zaczyna irytować, to znaczy że jest źle ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoty3434
BYłoby jak na moje oko o wiele lepiej gdybyś opisała rodzaj zabiegów jakie Cie interesują bo moze tu paść tysiąc propozycji a w żadnym przypadku nic co CI będzie pasowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmajka
Masaż to mi właściwie obojętne poza erotycznym ;) na pewno pleców i twarzy a co do kosmetyczki - konieczność mani i pedi plus może jakieś peelingi więc w sumie wielkich wymagań nie mam. No może, refleksologia, bo uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek299
A byłaś w www.paradizzo.pl ? wejdź na stronkę i zobacz, bo na pewno są masaże i zabiegi o które Ci chodzi. Ja korzystam z masażu filipińskiego, robionego przez panie stamtąd i mega dobrze wpływa na mój organizm, naprawdę mało co jest w stanie tak oddalić ode mnie sprawy sądowe w rodzinie, problemy córki, problemy w firmie jak taki sposób spędzania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolina40
ja tam chodziłam na filipiński tylko raz, ostatni i wybieram się na następny na pewno. do tej pory klasyczne były i tez bardzo bardzo odprężające. na pewno spełniały swoje zadanie, mięśnie wypoczęte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam super gabinet a raczej instytut kosmetologii ale w Szczecinie http://www.imageszczecin.pl/ gdzie można skorzystać z bardzo różnych zabiegów . Mi najbardziej podoba się zabieg relaksacyjny połączony z masażem czekoladą...coś fantastycznego, ten zapach, odprężenie i super doznania płynące z odprężającego masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łaźni
klub łaźnia - to nie tylko sauny ale świetne masaże i jest także kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Każdy czasem potrzebuje chwili dla siebie, by móc się zregenerować i poczuć dużo swobodniej ze sobą. Moim zdaniem zabiegi w stylu http://www.beautyduty.pl/zabiegi/lipomassage-lpg/ świetnie pomagają w zwiekszeniu własnej samooceny, co przekłada się na samopoczucie. Popracujcie nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja smiało mogę CI polecić Panią Ewę - swietna kosmetyczka i masażystka ze studia urody na Wareckiej 9. najpierw porozmawia i wybada Twoje potrzeby, a dopiero potem położy CIę na zabieg. No i cenowo całkiem sensownie, mimo iż to centrum miasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×