Odpowiedz na ten temat

Wspomaganie odchudzania poprzez pobudzenie krążenia i detox organizmu

• Akupres 2014.06.24 [16:03]
    Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii ... Proszę się nie krępować i śmiało pisać i pochwałę i krytykę.
    Chcesz schudnąć oczyszczając organizm z toksyn? Przywrócić mu równowagę? Marzną lub drętwieją Ci dłonie bądź stopy? Masz problemy z krążeniem krwi? Dokuczają Ci bóle głowy czy bezsenność ? Oto ciekawe rozwiązanie.
    Według tradycyjnej medycyny chińskiej, stopa jest drugim sercem ludzkiego ciała. Mieszczą się na niej tzw. strefy refleksyjne, które odpowiadają poszczególnym częściom i narządom naszego organizmu. Poprzez ucisk-masaż poprawia się ich ukrwienie, a tym samym ukrwienie odpowiadających im narządów. Lepsze krążenie krwi oznacza szybszy transport składników koniecznych do życia, oraz usuwanie toksyn i złogów odpowiedzialnych m.in. za choroby.
    Buty do masażu stóp naturalnymi kamieniami Akupres zostały zaprojektowane według koncepcji tradycyjnej medycyny chińskiej. Użyte w nich naturalne kamienie,doskonale stymulują strefy refleksyjne powodując dobroczynne działanie na większość narządów wewnętrznych i zewnętrznych. Regularne korzystanie z butów Akupres, utrzymuje stan dobrego zdrowia przywracając równowagę energetyczną całego organizmu, a efekty działania są bardzo zbliżone do tradycyjnego chińskiego masażu stóp.
    Akupresy masują stopy w określonych strefach, co ma zastosowanie we wspomaganiu leczenia ponad 200 chorób i dolegliwości. Umożliwiają stymulację punktów akupresury, dzięki czemu w obieg wprowadzana jest większa dawka energii życiowej, która stabilizuje i wzmacnia siły organizmu. Nosząc Akupresy, (ale również chodząc boso po kamienistych powierzchniach) wszystkie zakończenia nerwowe skupione w naszych stopach ulegają pobudzeniu, dzięki czemu energia życiowa regeneruje się i wzmacnia. W Chinach czy Japonii, a ostatnio coraz częściej w USA i Europie, akupresurę stosuje się nie tylko w przypadku bólu, ale także w celach profilaktycznych, aby uchronić się przed dolegliwościami i chorobami.
    i co Wy na to?
  • gość 2014.06.24 [21:35]
    witam zgadzam się z wypowiedzią klapki z kulkami do masażu rewelacja usmiech.gif i ogólnie akupunktura też rewelacja
  • AleksandraWro 2017.03.19 [14:24]
    Temat stary, ale ja dwa miesiące temu znalazłam, wydaje mi się że fajną naturalną opcję, a konkretnie habaicynę. Tak więc dzielę się z tymi którzy są zainteresowani tematem. Są to kapsułki (bez wypełniaczy i barwników!), któe w swoim składzie mają tylko sproszkowaną paprykę habanero i pierzgę pszczelą. A jak działa ostra papryka, to chyba większość wie, podkręca metabolizm, nie uszkadzając naturalnej funkcji jelit, wspomagając tym samym spalanie tłuszczyku. Ja w dwa miesiące zgubiłam 9kg, wydaje mi się że jest to dobry wynik.
  • gość 2017.04.29 [13:01]
    Ja mogę praktycznie napisać podobnie, faktycznie Slimunox jest bowiem rewelacyjnie skuteczny. Mi pomógł się pozbyć 15 kg nadwagi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...