Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulax

Wyszczuplanie nog! A uwarunkowania genetyczne !!!!

Polecane posty

Gość anulax

Prosze o rade czy moge poprawic wyglad nozek cwiczenia + odp odzywianie mimo iz mam jej po mamusi :( Moje wymiary łydki 39-40cm!!!!:/ udo 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu dziewczyno
tu jest tyle topików na temat ćwiczeń nóg,po co zakładasz kolejny...poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
ale nie ma wypowiedzi dziewczyn którym udało sie osiągnąc mimo tego problemu co ja geny a jak masz to wyslij a nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
witaj mam ten sam problem co ty :( i przyznam ci sie ze juz sie chyba z nim pogodziłam - ćwiczyłam kiedys długo stosowalam diety szczuplalam cala a nozki pozostały takie jakie byly :( ale nie zniechecam cie szukaj dalej :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
na wielu topikach to było. A wiekszość która "namięnie" ćwiczy nogi ma złe uwarunkoawnia genetyczne Mi pomogły ćw z jednego topiku też mam grube uda po mamusi Przed ćw miałam udo - 53 łydka-37 Teraz udo-50 łydka-35 Nogi całkiem mi sie podobaja . Linka do tematu zaraz wkleję Aha ćwiczyłam 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3303850&start=210 widzę że juz sie nawet wpisałaś A więc bierz się od dziś za siebie a na Sylwestra pójdziesz w mini:) P.S. nie zaczynaj od razu od 100 tylko może od 30 przez pierwsze pare dni potem od 50 no a potem 100 spokojnie zrobisz :) Uwierz mi miałam straszne nogi. Góra chudziutka nogi jak balony, teraz maja bardzo ładny kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
dziekii bardzo sproboje napewno! ale wiesssz duzo o tym czytam to jeden wniosek ze łydkami nie mozna zdziałac cudów a na tym najbardziej mi zalezy a jesli chodzi o te cwiczenia to pisaly tam dziewczyny ze im obwod łydek zwiększyl ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
aaaa właśnie właśnie łydki. Mi tez początkowo zaczęły sie rozrastać dlatego zrezygnowałam z tamtych ćwiczeń na łydki ale na uda bardzo bardzo mi pomogły A co do ćw na łydki to stosowałam: 1. Ćwiczenia z tamtego topiku (ale robiłam tylko góra-dół a nie "kręcenie" i powtarzałam 25 razy) - i teraz tylko i wyłączni ćw rozciągające:) 2. Stajesz prosto, robisz wypad jednej nogi w tył jak najdalej dotykasz palcami podłogi następnie starasz sie piętą dotknąć podłogi, jeżeli nie możesz dotknąć piętą, zmniejsz odległość, ostrzegam łydka boli, czuc jak sie rozciąga :) - 15 razy po 5 sek 3. Stajesz prosto, skłon w doł i starasz się dotknąć palcami podłogi (wytrzymujesz 2 min) zaraz reszta ćw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
4. Znajdź jakiś mebel (nie wiem fotel, biurko, ławę) tak żeby oparcie znajdowało sie w miejscu gdzie masz pas:) a teraz noga na to (a właściwie stopa) i robisz skłony do nogi w tym czasie stopa musi byc pionowo a wtedy poczujesz jak mięśnie łydki Ci się pięknie rozciągają) po 1.5 min na każdą nogę po 2 razy Życzę powodzenia! Wiem jak trudno odchudzić to koszmarne miejsce. jeszcze jedno pytanie ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
Ad 3. Dłońmi starasz sie dotknąć sprecyzuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
dzieki za pomoc !:* 61-62 /170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
a w jakim czasie udało ci sie ? i czy jescze stosowalas jakies balsamy kremy masaze i diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
mam tyle samo wzrostu. Właśnie się mierzyłam w udzie mam 49.5 w łydce 34 :D a no i nie mierz się codziennie tylko raz na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
ćwiczę niecałe 3 miesiące no 2.5 chyba dokładnie zaczęłam jakoś w ostatnich dniach czerwca jak mi sie sesja skończyła. Uzywam balsamu ujędrniającego Dove. Bardzo fajnie nawilża, skóra jest po nim ładna i napięta :) i uzywam peelingi kawowego własnej roboty? Używałaś kiedyś? Genialny polecam jak chcesz podam Ci przepis. Wyszczupla i skóra robi się po nim delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
bo własnej roboty miała byc kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
i jesce jedno hehe bo niebardzo rozumiem o co Ci chodzi w 1. ćwiczenia z tamtego topiku ale tylko góra dół a nie krecenie -tzn które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuuu
"Cwiczenie Nr 2- Nogi w gorze. Musza byc proste. Piety poziomo. Cwiczenie wykonyjemy poruszajac pietami , pionowo i poziomo na przemian." Ja to poziomo uznawałam za kręceni :P hehe w każdym bądx razie nie rób tego poziomo. Pionowo (góra - dół) rób w mniejszej ilości jeżeli po tyg zauważysz że Ci się rozrastaja to przestań ale watpie żeby od tego Ci urosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
okey dzisiaj zabieram sie za te ćwiczonka! tak słyszałam o tym peelingu ! dzieki za wszystko pozdrawiam:) :* zdam relacje przy co tygodniowym mierzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×