Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmijja

Zapraszam szczuple dziewczyny, ktore chca wyrzezbic swoje cialko

Polecane posty

Gość zmijja

aktywnosc fizyczna jest dla kazdego, nie tylko dla tych ktorzy chca zrzucic zbedna kilogramy. zapraszam na topik dziewczyny ktore mimo szczuplej sylwetki cwicza zeby ladnie wyrzezbic cialo i miec lepsza kondycje :) piszcie jakie macie wymiary, co cwiczycie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijja
ja mam 160 i 46kg, cwicze abs 8min na nogi, pupe, brzuch i ramiona, jak jest cieplo biegam 30min lub skacze na skakance, czasem na basen, czasem cos innego. niestety robie to bardzo nieregularnie i chcialabym zeby ten topik byl takim kolkiem wzajemnej motywacji ;) zeby codziennie spowiadac sie z wykonanych cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijja
nikt nie cwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczy, ćwiczy:) Dziś o 17.00 pędzę na siłownię, bo wczoraj były tylko brzuszki z 8 min ABS:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost 170 cm Waga 50 kg Wymiary: 90-65-90 Jestem szczupła,ale chcę ujędrnić skórę, uwidocznić mięśnie i pozbyć nieiwelkich \"boczków\". Od tego tygodnia chodzę na siłownię. Bede starać się zawsze min 3x tygodniowo. Oprocz tego kręcę hula-hop po 15 min dziennie. Chciclabym zacząć A6W ale najpierw chcę poprawić swoją kondycję na siłowni. Bo raz doszłam do połowy i przerwałam, a efekty już widziałam. Ale jestem za to na siebie zła!!! Jak będzie cieplej to zacznę jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijja
ciesze sie ze nie jestem sama :) ja rowniez chce uwidocznic miesnie, przede wszystkim nogi, pupa i ramiona zeby nie byly takie patyki ;) w waiderze doszlam kiedys do 11 dnia, ale checi przerosly mozliwosci-nie dawalam rady, mysle ze 6 waidera powinno sie zaczac jak juz ma sie w miare dobra kondycje ogolna i cwiczy sie na miesnie brzucha, bo to meczace cwiczenia. zaczelam sie tez dobrze odzywiac i pic duzo wody i sokow z sokowirowki :) dzis zaliczone abs 8min: nogi, pupa, rozciaganie i 15min skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przerwałam Weidera jakoś w połowie!:/ Zdecydowanie wolę brzuszki z 8 min ABS, Weider w drugiej połowie trwania jest już bardzo męczący i dochodzi prawie do pół godziny:/ A gadający pan z ABS narzuca tempo, ani się obejrzę a ćwiczenia już skończone:) Ja też chcę jedynie wyrzeźbić mięśnie, waga jest dla mnie nieistotna, dlatego rzadko na nią wchodzę:) Po siłowni nieznacznie wzrosła, ale wyglądam o wiele lepiej:) Potrzebny był taki topic:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zmieniłam swój sposób odżywiania. Jem, wszystko tylko wtedy gdy czuję głód, ale ograniczam sie. Piję dużo wody ale też herbaty czerwonej, z czarnej zupełnie zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze powiedzcie mi dziewczyny jakie sa efekty po 8 min ABS? Bo możę bym zaczęła robić... karola1234 --> a Ty masz jakąś kasete z ABS? Bo mówisz o tym gadającym panu narzucającym tempo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijja
ja zrezygnowalam ze slodyczy, cukru, soli, zamienilam biale pieczywo na razowe, jem duzo owocow i warzyw, ale jem dosyc duzo ;) malina-> serie absow 8min moge Ci wyslac na maila, sa filmiki i fajnie sie cwiczy ;) jak cwiczylam regularnie to efekty byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam stronke z tymi ćwiczeniami. Ale jakoś bardzoej jestem nastawiona na A6W, może dlatego bo widziałam juz u siebie efekty. Jednak najpierw chce pochodzic troche na siłownie żeby sie wzmocnic i oby wytrwać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr girl
zmijko a moze mi mozesz przeslac 8 min abs?? xxjustynaxx@hotmail.com bardzo prosze :) mam 8 min legs i buns i dzis zaczynam cwiczyc z wami dziewczeta!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijja
jak bede pozniej na swoim komputerze to Ci przesle :) masz na nogi i pupe, czyli jeszcze brzuch, ramiona i rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ,ja też :)poprosze o ABS ixik_natka@wp.pl dziekuje z gory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie mam kasety, tylko te filmiki z netu:) Z 8 min ABS ćwiczę głównie brzuch, czasem nogi, przy ćwiczeniach na pupę wymiękam, ręce ćwiczę po swojemu, bo nie lubię zaczynać od pompek:/ Stretching jest niezły, choć na ogół rozciągam się bardziej niż na tym filmiku:) Dziś wypociłam się na siłowni, jutro spróbuję płytkę z tańcem brzucha z SHAPE:) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Malina2310- efekty są całkiem niezłe, miałam nieduże boczki i praktycznie już zniknęły, a nie ćwiczę wcale codziennie:) Uważam, że z całych brzuszków ABS najlepsze jest bodajże ćwiczenie czwarte na mięśnie skośne (to w leżeniu na boku). Mnie Weider zniechęcił- z jednej strony mus ćwiczenia codziennie a z drugiej coraz dłuższe serie:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tez wymiekalam na cwiczeniach na posladki, wstawalam z podlogi czerwona i zlana potem ;) ale z czasem staly sie malo uciazliwe, a efekty widac oj widac :D dla mnie najgorsze sa wszelkiego rodzaju cwiczenia na brzuch-pewnie dlatego ze nigdy nie cwiczylam jego miesni bo mam plaski brzuch od zawsze (ale do lata chcialabym miec ladnie zarysowane miesnie:) ) dziewczyny macie jeszcze jakies inne cwiczenia, ale w formie video tak jak 8min? i jakies dobre cwiczenia na miesnie klatki piersiowej? :) do dziewczyn ktore chcialy 8min - niestety, jak daje wyslij to wyskakuje mi jakis blad, nie wiem co jest grane bo kiedys juz kolezance wysylalam i bylo ok. probowalam wczoraj i dzisiaj i nic z tego. moze ktos inny moglby wyslac? albo napisac jak sie wrzuca na serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie sprawa ma z rowerkiem stacjonarnym? widac efekty? pewnie na silowni jezdzicie, jesli tak to lepiej kilka razy dziennie krocej, czy raz dluzej, lepiej z wiekszym obciazeniem wolniej czy z mniejszym szybciej itd ;) mam taki przyrzadzik w domu i chyba go wreszcie wykorzystam po kilku latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewcxzyny
ja jestem szczupla ale chcialabym wyrzezbic tu i uwdzie lecz boje sie ze....zmaleja tez piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja mam jeszcze pilatesa z SHAPE, ale nie umiem tego spakować, żeby wysłać:/ Zamieniłam rowerek na orbitreka- na rowerku pracowały tylko nogi, a tu dochodzi tyłek, łapki, praktycznie całe ciało się rusza:) Ćwiczę to rzeczywiście na siłowni, przez pół godziny i zmieniam co pięć minut obciążenia z lżejszego na cięższe (szybciej mija czas, gdzieś wyczytałam, że taka zmiana obciążeń jest skuteczna). Myślę, że lepiej jechać raz a długo, bo przecież ćwiczenia cardio z założenia powinny być dość długie.Do zmartwionej o swój biust- na siłowni nic mu się nie stanie- wręcz przeciwnie wzmocnisz mięśnie klatki piersiowej i będzie on lepiej podtrzymywany:) Możesz ćwiczyć choćby z malutkimi hantelkami:) Zamieszczam linki, z których kiedyś ściągnęłam 8 min ABS:) Pozdrawiam:) 8 minute ABS (brzuch) -> http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7 8 minute Legs (nogi) -> http://www.megaupload.com/?d=YIJ652VV 8 minute Stretch (rozciąganie) -> http://www.megaupload.com/?d=1KWHWBH9 8 minute Buns (pośladki) -> http://www.megaupload.com/?d=EABGN30G 8 minute Arms (ramiona) -> http://www.megaupload.com/?d=0KVASC2K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr girl
dzięki dziewczynki!! jesteście super początkowo miałam problem z pobraniem z megaupload ale w końcu doszłam do tego o co chodzi (całe szczęście bo już myślałam,że jestem ostatnią łamagą na tym forum) :) no to dziś wykonam cały zestaw, ciekawe czy wytrzymam do końca? jestem szczupła ale od dłuższego czasu nic nie ćwiczyłam wiec moja kondycja jest w opłakanym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nivea antycell
ale jak to pobrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jestem szczupła, raczej normalna ;P ale chce ujędrnić i umięśnić swoje ciało ;] Tak więc dzisiaj ćwiczę 8abs na brzuch, o 15- taniec brzucha trening cardio, 21- ćwiczenia na poszczególne partie ciała.Może poskacze potem na skakance ;] Jutro chyba skorzystam z pilatesa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki karola :) pilates tez mam, na dvd tylko sprzet odtwarzajacy zepsuty ;) musze sie przyznac ze wczoraj nie cwiczylam, ale to jak w kazda sobote, zabiegana od rana do nocy, za to dzisiaj porzadnie nadrobie a wczoraj czulam mocne zakwasy po piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Też wczoraj nie ćwiczyłam, na dodatek zaliczyłam imieninowe obżarstwo:/ Biorę się zaraz za taniec brzucha:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa dziś z tymi ćwiczeniami:/ Jestem dziś jakaś sflaczała, nic mi nie idzie:/ Taniec brzucha jest zupełnie nie dla mnie- tak samo jak nie lubię układów na aerobiku, tak samo to mi nie podchodzi- nie mam zupełnie pamięci do kroków... Pilates też mi nie wyszedł, bo prawie nie mam miejsca na ćwiczenie (mieszkam w ciaśniutkim akademikowym pokoju), nawet nie mogę polożyć się na karimacie z rozłożonymi rękami, o wszystko się obijam:/ Zrobiłam rozciąganie, nogi i brzuch z 8 min ABS i ramiona z motylkiem, ale czuję sie jakbym wcale nie ćwiczyła...Spróbuję poruszać się jeszcze wieczorkiem, to dla mnie najlepsza pora do ćwiczeń:) Na szczęście jutro siłownia i już nie będę się o nic obijać;D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapała
To chyba dla mnie:) Też ciągle jestem szczupła (przynajmniej tak mi się wydaje:P) , ale przez zimę troszkę zaokrągliłam się tu i ówdzie, tak że dzisiaj ukochane rurki pękły mi na tyłku, kiedy kucałam (bogu dzięki stało się to w domu :D ) Ja z tych, co nienawidzą ćwiczyć - tzn. na siłowni, gimnstyki itp., ale lubię ruch, choć straszliwie się rozleniwiłam przez ostatnie miesiące. W zeszłym roku prawie codziennie biegałam, trochę pływałam, a na uczelnię jeździłam na rowerze. Wsuwałam niemożliwe ilości jedzenia, a byłam chuda jak patyk. Teraz też tak chcę! Od jutra jogging, od wiosny rower, od czasu do czasu - basen. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorexxx
Witam Was wszystkie! Ja jestem bardzo szczupła, mam 168 i niecałe 46 kg nigdy nie dochodziło do 50kg :( mój życiowy wynik to 46,5kg zawsze chciałam przytyć ale niestety nie udawało mi się to chociaż jadłam więcej od taty:) ale pogodziałm sie z tym i od już ponad roku wzięłam sie za siebie i to dość solidnie...po pierwsze wzbogaciłam dietę w witaminki jem więcej owoców, pijam soki owocowe jem jak zawsze tylko staram się używać mniej soli którą uwielbiam:) a co do treningów :) to min 2 razy w tygodniu basenik, w lato rowerek i biegam z rana:) codzienne ćwiczenia m.in 8min ABS na brzuch, pośladki i nogi...szczególnie lubie te na brzuch, uwielbiam moment po ćwiczeniach kiedy czuje moje mięśnie:) aha i staram używać sie róznych balsamów do ciała które pomogą mojej skórze nabrać jędrności i witalności :) życze powodzonka w rzeźbieniu sowjego ciałka...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×