Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Gość valkiria742
bede od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbato jest czad
ja jestem ..kocham zumbe..i kazdemu polecam..ale jedym sie podoba innym nie..i za ciny ludowe nie moze zrozumiec tych drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
a co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge sie zmialo nazwac
zumbomaniaczka, hehehe ;) Ktos byl moze na maratonie w Ostrowiu Wlkp. wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbato jest czad
ja nie mieszkam w polsce ...heh wiec w ostrowiu nie bylam..u nas tez czasem robia takie 2 gdzinne maratony..ale ja zazwyczaj wtedy pracuje..na zumbe staram sie 2 razy w tygodniu chodzic ...strasznie lubie ja bo mozna sie nasmiac i zmeczyc i zrelaksowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba zumba zumba
jakie efekty po zumbie ?odchudzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba zumba zumba
ide na marton za tydzien i pozniej wykupie sobie karnet na kilka wejsc zobaczymy jak mi pojdzie....mam nadzije ze w nozkach troszke schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge sie zmialo nazwac
ja chodze od 1,5 roku ale jezeli chodzi o efekty to widze zdecydowana poprawe humoru, natomiast nie zgubilam nawet 1kg ;) I ja bym zumby raczej od maratonu nie zaczynala ;) Mi sie moj pierwszy maraton nie podobal. Bo bylam przyzwyczajona do jednego instruktora, a tam tanca rozni ;) Ale potem juz jest wszystko jedno - jaki uklad, byle tanczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba zumba zumba
ojj to zleee a myslalam ze chociaz to mi pomoze;(;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge sie zmialo nazwac
ale co zle myslalas? Koniecznie idz, zobaczysz ze jest super. Efekty kazdy ma inne jak widac. Ty sie przekonasz na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbagirl
Zumba(y) + dieta ... będą efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba zumba zumba
myslalam ze sie chudnie po zumbie nie wiem jak aqua zumba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka aaaaa
przy każdym wysiłku wizycznym + diecie chudnie się ! ja schudłam 23 kg i nie nażekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Chodzę na Zumbę od 2 tyg po 2x tydz. (Dieta normalna) Dopiero 4 sesje a oto moje efekty: Zdrowe zmęczenie - chyba mam kryzys, ale płacę za 2 godz z góry więc szkoda nie iść Trochę bolą mnie stawy w kolanach, chyba są słabe. Lepszy sen Więcej energii i wiary w siebie Radość Ciało wyraźnie gładsze i napięte Waga +2kg - czuję że urosły mi mięśnie bo spodenki zrobiły się ciasne. Ale to dobrze, bo to znaczy, że przygotowują się do lepszego spalania sadełka. Trzymam kciuki za Was, piszcie o swoich efektach i trzymajcie kciuki też za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_K.
Weroniczka aaaaa: Co ty robisz dziewczyno ze tyle ci spadło?:) Zumba + dieta i jakie jeszcze ćwiczenia? I jaka dieta ? Ja póki co sama w domu sobie tańcze, dopiero 19 grudnia idę na pierwsze zajęcia bo instruktorka się rozchorowała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zumba jest swietna!! Na pewno poprawia humor zdecydowanie, zresztą jak każdy dynamiczny taniec przy takich dźwiękach, super jest! Wysiłek fizyczny zawsze dobrze robi na skórę i ciało, polecałabym do tego jeszcze jakieś masaże. Ja chodziłam na zumbę swego czasu (teraz mi niestety nie pasują godziny zajęć), byłam na racjonalnej diecie a raz na parę miesięcy jezdzilam sobie na oczyszczające zabiegi i masaże do Primavery Spa nad morze. Efekty były zdumiewające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy zapraszali mnie na ta zumbe, szczerze nawet nie wiem co to jest :P oprocz tego ze to jakis rodzaj tanca, ale ja jestem wstydliwa i odmowilam, moze kiedys sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co ma 2kg na plus
do rundedulde czy cos takiego- sorry ,ze cie zasmuce ale nie ma szans zeby ci sie miesnie zrobily przez zumbe! miesnie moge sie zrobic przy cwiczeniach z obciazeniem ( odpowiednim obciazeniem ,nie jakies tam 0.5kg czy 1.kg ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co ma 2kg na plus
poza tym jakikolwiek wysilek fizyczny plus dieta da rezulaltaty . jak ktos je tyle co normlanie ( a wiele kobiet gdy cwiczy je nawet wiecej niz normanie) to wtedy bilans wychodzi na zero -a wiec ani sie nie chudnie ani nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myslcie o tych kilogramach
tylko bawcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbaaa :D Zapisałam się całkiem niedawno i nie mogę się nacieszyc. Jestem z Krakowa, więc nietrudno było znaleźc miejsce, gdzie są prowadzone zajęcia, mnie udało się trafic na wspaniałą instruktorkę, która uśmiechem motywuje grupę do wspólnej zabawy. Chodzę do anaday raz w tygodniu 2 godziny. Myślę, że efekty zobaczę niedługo, bo w końcu czuję, że mam jakiekolwiek mięśnie jeszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emgie20
Ja od wtorku zaczynam Zumbe:D Narazie zaczełam od spinningu i powiem ,że jest świetnie! pierwszy raz podoba mi sie od dlugiego czasu wysilek fizyczny. Więc we wtorek 9 rano zumba i 11 spinning:D uhhuhu U mnie ciężko z kordynacja i poczuciem rytmu moze być ciężko ,ale im częściej bede chodzic tym lepiej... mam dużo do zrzucenia bo 33 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ten maraton
bo ja nie mam facebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie gdzie ten
maraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od wczoraj cos mnie natchneło na zumbe i bede cwiczyc w domu bo puki co przy moim synu nie mam jak wyjsc a musze troszke zrzucic z brzuszka:) Paula.K przy czym ciwczysz w domu właczasz sobie youtube czy przy czyms innym?? bede wdzieczna za odp:) aha i po ile godzin cwiczysz:) Mi na facebooka ta strona nie wchodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×