Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anna Nowicka Medicana Poznań ,był ktos?

Polecane posty

Gość gość

Zna ktoś? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Ma dobry "bajer" - niby taka serdeczna i dba o dobro pacjenta, w praktyce to zimna kobieta, na dodatek droga i nieskuteczna, zanim się "obudziłam", wydałam u niej na zabiegi ok. 13 tys. przez rok, po pół roku od tych zabiegów nie ma po nich sladu, tzn. efektów, a miały te efekty miały być na co najmniej rok-2 lata. Namawia na niepotrzebne zabiegi (laser był bardzo bolesny i drogi), na dodatek odmówiła mi pomocy przy poważnych problemach z twarzą, chociaż wczesniej pomóc obiecała. Pozytywne opinie w Internecie wynikają z tego, że pacjenci są namawiani do ich pisania bezposrednio po zabiegu. Efekt niektórych zabiegów jest bardzo fajny, ale bardzo krótotrwały. Szkoda pieniędzy. Przestrzegam i nie polecam. Polecam za to własnoręczne robienie kosmetyków ze składników w sklepach internetowych - u mnie - 43-letniej kobiety spektakularne efekty, dają mi 10 lat mniej, na dodatek ta zabawa jest bardzo tania, ale wymaga systematycznosci. Nie wiem, jaki pytająca ma problem (u mnie zmarszczki), ale tymi kosmetykami wyleczyć stopniowo można wszystko - nawet uporczywy trądzik i inne poważne problemy ze skórą. Odmładzania u doktor AN zdecydowanie nie polecam - trzeba biegać do niej najlepiej co 2 miesiące, najrzadziej co pół roku, i za każdym razem parę tysięcy wyfruwa z kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja każdy zabieg robię w sprawdzonym salonie. Wcześniej mieszkałam w Warszawie to szukałam długo miejsca gdzie będę stałą klientką. W Poznaniu trafiłam na to miejsce http://miastokobietpoznan.pl/ To salon kosmetyczny i fryzjerski. Nie ufam " lekarzom" którzy oferują cuda tylko zdaje się na profesjonalizm i wiedzę dobrych kosmetyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Pani Doktor już 4 lata i jestem zadowolona. Wcale nie jestem namawiana na drogie zabiegi. Efekt zabiegów jest bardzo naturalny. Nikt nie podejrzewa, że korzystam z zabiegów estetycznych. Co do trwałości zabiegów, to prwnie z każdym zabiegiem jest inaczej. Botoksy muszę ponawiać raz w roku, ale wypełnienie bruzd, które zrobiłam w 2012 trzyma się do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z Pani opinią. Pani Doktor na pewno nie na mawia na zabiegi. Pacjentki, które się zgłaszają, otrzymują rzetelną informację co należy zrobić aby odjąć sobie parę ładnych lat. Decyzja należy do pacjentki. Ponieważ to Pani Doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie ,za każdym razem słuchałam Jej rad i dobrze na tym wychodziłam. Miałam masakryczne bruzdy - zniknęły :))) a laser spowodował,że skóra jest w znacznie lepszej kondycji. Acha i nikt nie na mawia do pisania pozytywnych opinii. Zadowolone klientki , to szczęśliwe babki , które po prostu chcą polecić dobrego lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskauu66
Według mnie znacznie lepiej jest iść do specjalistycznego centrum np. na Grochowską 9 (http://grochowska9.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie333
Witam, chciałam tylko poinformować, że pani, która napisała tutaj o nieskuteczności, naciąganiu itp, napisała również opinię na znanylekarz.pl-oczywiście negatywną. Drogie Panie, to jest taka LITANIA, po której przeczytaniu od razu doszłam do wniosku, ze to jest ten procent społeczeństwa ktory z jakiegoś powodu (bliżej nieokreślone problemy ze sobą) staje się zmorą kazdego, kogo specyfika zawodu obejmuje pracę z klientem/pacjentem. Oczywiście zaśmiałam się i umówiłam termin. Jeszcze nie byłam, ale dam znać jak będę po. Zapowiada się obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie333
Przepraszam NIE "zaśmiałam się" bo oczywiście to przykre, co spotkało tą panią, ale poprostu wnosek był taki, że wina nie leżała po stronie lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Maggie333, Oczywiście masz prawo do swojej interpretacji, faktycznie napisałam "litanię" tak długą, jak lista głównie wydatków związanych z panią Doktor, ale wypraszam sobie - NIE MAM żadnych poważnych problemów, które zmuszają mnie do wyżywania się na ludziach i "nie staję się zmorą każdego" - od dwóch lat jestem już zadbaną, "odmłodzoną", dobrze zarabiającą kobietą, która korzysta z usług kosmetologa, który jest o niebo lepszy od pani doktor - po pierwsze, on uratował moją twarz po tych wszystkich przejściach, w dodatku za grosze (pani doktor nawet nie wpadła na to, że kwas można rozpuścić falami RF bez niszczenia twarzy hialuronidazą, a jeśli nawet o tym wiedziała, to tego nie poradziła, więc co to za lekarz??), a teraz lepsze efekty u niego mam za niecałą połowę tej kasy, którą przepuściłam u niej Wina z przemieszczeniem się kwasu rzeczywiście nie leżała po jej stronie (chociaż pośrednio tak, bo naciągnęła mnie na laser, i nie miałam już na drogie u niej wypełnienie, i dlatego trafiłam do nieudacznika), ale jakbyś się poczuła, gdybyś wydawała u kogoś ponad 10 tys. rocznie, i to pod jego dyktando, a on zostawił Cię samą sobie w takiej sytuacji?! Fajnie byś się czuła? Poza tym sama pracuję z klientami, bardzo wymagającymi, i ja też chciałabym korzystając z usług mieć adekwatny stosunek jakości do ceny i poszanowanie (choćby mojego czasu). Kompletnie nie zrozumiałaś mojej oceny na znanylekarz, bo rzeczywiście się rozpisałam - powinno być "Bardzo drogo, nietrwale, zalecane bezsensowne, nieskuteczne i bolesne zabiegi i nie pomaga w kłopotach". Jak Ci się zdarzy taki sam kłopot, to zrozumiesz. Dużo ludzi, którzy zaczynają przygodę z medycyną estetyczną, uzależnia się od dobrego wyglądu, a u niewłaściwych lekarzy można stracić fortunę i nie mieć pożądanych efektów - to głównie chciałam przekazać osobom, które to czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka P.

Jestem klientką pani doktor Nowickiej od 4 lat. Nie jest tanio, ale próbowałam kilku tańszych "specjalistów" i zawsze wracałam na ul. Wspólną :-) Nie zgadzam się z tym, że dr "naciąga" klientów na zabiegi - raczej nazwałabym to "propozycjami", co można zrobić. Nigdy nie miałam wrażenia, że jest to na wyrost. A decyzja zawsze należy do klienta, czy skorzysta - każdy chyba ma swój rozum. W Medicana robiłam laser, botoks, kwas. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które utrzymują się długo (wypełnienie już 3 lata). I wrócę tam, bo mam przekonanie o dobrze wydanych złotówkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów u pani doktor Nowickiej..umie doradzić i odpowiedzieć na każde pytania..Z każdego zabiegu byłam zadowolona..usta są przepiękne.... pełne Ale nie "napompowane"nigdy nie ryzykowałabym iść do innego specjalisty.. bardzo polecam ten gabinet i pozdrawiam miła obsługę.. naprawdę warto ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×