Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zlamanabotoksem

bardzo nieudany botoks

Polecane posty

Gość zlamanabotoksem

Witam. Pisze w sprawie wyjatkowo nieudanego botoksu. Moje oczy byly zawsze gleboko osadzone, ale ratowal je mocny makijaz i wysoko uniesione brwi. Wygladalam ladnie. W wieku 29 lat zaczelam sie marszczyc, bruzdy na czole widoczne itp. Zastosowalam botoks. Najpierw na czolo. Przez 2 tygodnie rewelacja, gladka skora, oczy wieksze. Potem mialam wstrzyki pod brwiami aby je uniesc i podniesc oklapniete powieki do gory. Efekt taki ze popadlam w depresje i mam serio mysli samobojcze. Najpierw popuchlam jak bania, jak opuchlizna zeszla zrobily sie oczy chinskie..ktore na koniec (prawie 3,5 tyg po zebiegu) zrobily sie rybkowate i mniejsze o 30%. Nastepnie brwi mi spadly na powieki i docisly oczy. Musze sie malowac bardzo mocno zeby nikt nie zauwazyl. Mam chlopaka i on nic nie widzi, podejrzewa mnie o urojenia....bo sie mocno maluje. Musze teraz stosowac makijaz sylwestrowy na dzien zeby nie wygladac jak idiota! Czy to zejdzie? Czy brwi sie uniosa? Czy zawsze bede tak wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
Dostalam schizy. Zrobilam 700 zdjec oczu jak p******a! Nie cieszy mnie nic, jak tak bede wygladac zawsze to sie potne. Bylam u lekarzy - jednego dermatologa na konsultacji i on mowi, ze zejdzie wszystko...tylko mialam niedostosowana dawke. I faktycznie przyznal mi racje ze oko sie zrobilo chinskie i brwi opadly, ale nie wyglada zle. W domu nikt nie zauwazyl tylko mowia "co sie tak malujesz". Nie chce sie malowac cale zycie. Czy to gowno zejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zejdzie, przecież to botoks. wiem, że pewnie strasznie to przeżywasz bo w końcu chodzi o buzie, ale spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
A jak mi tak brwi zostana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co lekarz u którego robiłaś botoks na te brwi i oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
Powiedzial ze faktycznie podniesione oko i spadniete brwi. Mam czekac az ustapi i ze minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
Moge wyslac fote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejdzie, zejdzie. Nie każdy lekarz informuje o tym, że po botoksie przez cztery godziny nie wolno się schylać, dźwigać ani się kłaść. Właśnie po to, żeby nic nie opadło. Długo tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
Miesiac!!! Ile keszcze tego horroru? Nikt sie nie polapal przez mocny makijaz. Moge foto wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeszcze 5 mc. Pokaz zdjęcie przez pokazywarke czy ci tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś tam wyczytałam ze botoks trzyma ( w zależności od firmy) 4 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamamabotoksem
Na meila wysle;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlamanabotoksem
Czy mozna jakos skrocic dzialanie botoksu? Solarium albo cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.... powinno zejść choć troszkę długo to trwa, ja miałam robiony zabieg u dr Pernaka (http://drpernak.pl/) i po tych 3,5 tygodniach już było w porządku, no ale trzymam kciuki, raportuj postępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 30 lat i nawet nie mialabym gdzie wstrzykiwac tego botoksu... a przy facecie normalnie chodze bez makijażu bo mam ladne rysy twarzy, maly nos, duze oczy i nie musze sie malowac, zeby ludzi nie straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe co robisz na dziale chirurgia plastyczna? zgubiłaś się w internetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko raz byłam na wypełnieniu bruzd nosowowargowych i długo miałam traumę porobiły mi się grudki a gdy się uśmiechałam robiły się dodatkowe linie, od tego czasu unikam chirurgii plastycznej jak zarazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalają mnie panienki, które włażą na takie tematy, zeby się pochwalić jakie są piekne- no idź na forum dla osób po amputacjach, żeby im napisać jakie masz piękne zgrabne nóżki:D Dodam, że w wieku 30 lat, to ja też wyglądałam idealnie, ale w wieku 35 już niekoniecznie. W ogóle po 30tce, nie mówiąc o 40tce, czas strasznie przyspiesza, pędzi wręcz i lada chwila się o tym przekonasz- gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje sobie botox robic od 11 lat. Jeszcze nigdy nic mi nie spuchlo! To ten lekarz dal ci jakis chinski botox ale nie ten co sie normalnie wstrzykuje. Raz mi lekarz od operacji plastycznych za duzo dawal nad oczami,ze wygladalam jak ten kapitan spok :-) A drugi lekarz tylko po kursie botoxu za duzo dal i mi czolo opadlo . Niektörzy poprostu sie nie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zastanów się nad makijażem permanentnym w okolicach oczu. Ja ostatnio miałam taki robiony w http://www.lafayette.pl/sklep/index.php , podniesienie brwi, powiększenie rzęs i kreski. Oczy wydają się teraz większe i ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jejku, współczuję CI strasznie… a gdzie Ty byłas na tym botoksie? Wiesz co, ja ostatnio też robiłam sobie botoks u poleconego mi przez siostrę lekarza: www.drmarosz.pl i widzę bardzo pozytywne efekty. Mam ładnie uniesione brwi, zlikwidowane zmarszczki wokół oczu i na czole… naprawdę wygląd mojej twarzy się poprawił. Otrzymałam od lekarza dokładne wskazówki czego nie powinnam robić po zabiegu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi odpowiedzieć, czy azzalure jest bezpieczny, bo coś czuję, że nie. Opadły mi po nim brwi i powieki. Zaczęły mi drgać mięśnie wokół oczu. Azzlure to nowy botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że azzalure jest dużo tańszy. Jestem w depresji od roku. Lekarz nie poinformował mnie, że to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do lekarzy? Czy informujecie swoje pacjentki, że w przypadku jakiejkolwiek choroby i koniecznosci zastosowania antybiotyku można miec problemy zdrowotne być może do końca życia? Ten preparat stosowany jest od niedawna i moje czoło wyglądało bez zmarszczek około 1rok i 7 m-cy. Kiedy powaznie zachorowałam lekarz przepisał mi antybiotyki, krótko po tym zaczęy boleć mnie oczy i drgac mięśnie. Opadły mi brwi i powieki po roku od zastosowania Azzalure. Nie wszystko, co nowe jest dobre. Nowością mogą być modne buty lub spodnie, ale nie preparat toksyny botulinowej, który ma tyle skutków ubocznych. Był o dobrze, dopóki nie brałam antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
o kurka wodna :( a ja się przymierzam do botoxu -w czoło , wszystkie fora przeleciałam i mam mętlik , dlaczego jedne tak drugie tak czy to zależy od kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wszystko zalezy od specjalisty. To tak jak z ustami poprawianymi kwasem- jedne mają super, wyglądają jak własne, inne mają kacze dzioby. Szukasz u siebie dobrego specjalisty, najlepiej popytaj kolezanki, znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam już takie kacze dzioby w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Tak to jest jak chodzi się do jakiejś niedoświadczonej kosmetyczki. Nie sądzę by dało się z tym coś zrobić ale zawsze możesz spróbować. Najlepiej poradź się specjalistów w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Z tego co wiem tutaj http://www.instytutluisa.pl/uslugi/botoks/ robią świetny botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×