Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxiem

bezinwazyjne powiększanie piersi

Polecane posty

Gość Roxiem

Witam Chciałabym zapytać o bezinwazyjne powiększanie piersi. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tego typu zabiegach? Na internecine widziałam rozmowę z lekarzem z Gold Clinic w Warszawie wktórej oferowany jest zabieg. Interesują mnie opinie na temat samej kliniki jak I tego typu zabiegów. A może ktoś poleca jakieś inne miejsce z profesjonalnym podejściem? Będę wdzięczna za opinie I podpowiedzioczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,czy slyszalyscie o nowej bezinwazyjnej metodzie powiekszenia piersi za pomoca wstrzykniecia soli fizjologicznej?? ta metoda inaczej nazywa sie aquafilling. 9 jestem umowiona na konsultacje z lekarzem ktory sie tym zajmuje,ale w internecie niewiele o tym jest napisane,w Polsce to nowa metoda ,w stanach zas bardzo znana,moze cos ktoras z was slyszala o tym sposobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól fizjologiczna raczej szybko się wchłonie - jeżeli będzie wstrzykiwana - zatem nie rozumiem tej metody... kwas hialuronowy jak najbardziej utrzymuje się do dwóch, czasem trzech lat. Ale jestem ciekawa Twojej konsultacji i jej wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest ta metoda Macrolane? bo tak mi się to kojarzy, czyli wypełnianie kwasem hialuronowym. Ale musisz wiedzieć, że nie jest ona trwała i po chyba dwóch larach piersi wracają do poprzedniego rozmiaru. Ale jeśli chodzi o klinikę to tej nie znam, ale bardzo dobra jest Lasermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, Jestem świeżo po kongresie i co nieco się dowiedziałam. Macrolane i Aquafilling to dwie różne rzeczy. Macrolane to kwas hialuronowy, twardy, utrzymuje się do ok. 2-ch lat - chociaż osobiście miałam robiony i kwas wyczuwalny był to 3 lat. Stracił rekomendację do wstrzykiwań w piersi ponieważ niektórzy niedouczeni lekarze nie potrafią rzekomo odróżnić Macrolane od ewentualnych zmian nowotworowych. Chociaż osobiście uważam, że pewnie lobby chirórgów plastyków miało w tym swój udział.Aquafilling jest to sól fizjologiczna która jest w specjalny sposób ustabilizowana - że organizm jej nie wchłania. Z tego co miałam okazję się dowiedzieć preparat jest zdecydowanie bardziej miękki i mniej wyczuwalny w piersiach. Utrzymuje się max 5 lat. Jak tylko otrzymam więcej materiałów - zaraz wrzucam na stronę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prosze jak macie jakies info na temat tego zabiegu to prosze wrzucac..zbieram jak najwiecej info.boje sie ze to takie samo oszustwo jak macrolane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też kusi, żeby biust powiększyć, tylko im mniej inwazyjny zabieg tym lepiej, chciałabym poznać opinie tych co już są po zabiegu, czy było warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś miała robiony zabieg aquafilling bodyline? Jeśli tak to proszę o opinie. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie , dziś miałam powiększenie piersi tą metodą , jestem z Poznania,pojechałam rano do Warszawy i już jestem w domku i po wszystkim, jesli chcecie pytajcie odpowiem,ja zanim sie zdecydowałam też korzystałam z wypowiedzi tu Pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie , dziś miałam powiększenie piersi tą metodą , jestem z Poznania,pojechałam rano do Warszawy i już jestem w domku i po wszystkim, jesli chcecie pytajcie odpowiem,ja zanim sie zdecydowałam też korzystałam z wypowiedzi tu Pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bałam sie operacji i dlatego poddałam sie tej bezinwazyjnej metodzie i teraz siedzę sobie w domku przy laptopie i pisze do Was ,a po operacji nie sadzę źeby było to możliwe no i jeszcze mam zamiar w poniedziałek wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo się utrzymuje taki efekt? i ile trzeba zapłacić? Bo ze wszystkich znanych mi metod na powiększanie biustu najbardziej póki co kusi mnie powiększanie piersi tłuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Producent gwarantuje efekt minimum 5 lat. Metoda ta w Polsce jest od około roku. Kosztuje od 10 do 15 tys. w zależności od ilości wstrzyknietego preparatu. Z tego co wiem przeszczepiony tłuszcz szybko się wchłania do organizmu i trzeba mieć go naprawdę dużo aby efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda tłuszcz wchłania się i żeby był efekt trzeba powtórzyć. Dziś trzeci dzień ,ból jak zakwasy piersi , błam w pracy , prowadziłam autko - da się zyć i funkcjonować niezauważalnie dla otoczenia ,że coś się działo 2 dni temu - mam na myśli zabieg. Nie żałuję i dziś już mogę powiedzieć ,że poddałabym się temu zabiegowi . Zapłaciłam 9 tys. za 150 ml w każdą pierś , moja pani dr z Poznania potrzebowała modelki i się zgodziłam stąd taka cena,a normalnie to chyba byłoby ok 16-15 tys. Piersi są piękne zero siniaków , polecam z czystym sumieniem . Efekt utrzymuję się podobno od 5 - 8 lat ,ja będę widząc potrzebę wystrzykiwać po 100 ml w każdą pierś ,ale póki co jest super i co najważniejsze 2 dni po zabiegu wróciłam do pracy ,co nie jest możliwe przy wszczepieniu implantów.Powodzenia życzę i zachęcam wszystkie niezdecydowane , sama pamiętam jak mnie było trudno podjąć tę decyzję i ile sie naszukałam w necie i naczytałam na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucę po czwartku . Powiem tak - ból minimalny dziś i byłam u mojej pani dr w Poznaniu i wyobraźcie sobie ,że tym preparatem można też zrobić sobie usta - ja decyduję się bo jej ufam , to ona w Warszawie pod okiem dr z GC robiła mi piersi i jestem bardzo zadowolona . Jedyna upierdliwośc to ,to ,ze przez 3- 4 tygodnie trzeba nosić w dzień i w nocy ten stanik i nie można jakby się chciało ( jak to my kobiety) od razu wskoczyć w ładną bieliznę ,ale wiem ,że wszystko przede mną i już się cieszę :) polecam z czystym sumieniem i nie rozumiem krytyki bo jest super . Pani dr dzisiaj skontrolowała biust ,dała wskazówki i wiem ,że nie wolno jeszcze pływać i należy unikać wysiłku no i oczywiście,co było jasne od początku nie wolno spać na brzuchu . Preparat musi się ułożyć ,ale póki co nie mam żadnych zgrubień ,ani też nic sie nie przemieściło :) Dlaczego zdjęcia po czwartku ? ponieważ zdjęcie przed robiła mi moja bratowa i w czwartek u niej zgramy z aparatu no umieszczę przed i po :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
To czekamy na zdjęcia :) zadowolona jesteś teraz z wyglądu swoich piersi? Dużo się powiększyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,jestem bardzo zadowolona są z efektem pusch ap , nie chcę nikomu niczego narzucać i przechwalać ,ale tylko dzielę się własnymi doświadczeniami i cieszę ,sie ,ze można w Poznaniu już to robić :) mam zamiar dostrzyknąć jeszcze za 3 miesiące ,a teraz to mozliwe na miejscu :) mam teraz pewne C może nawet D ,ale to dopiero się okaże gdy wyjdę z tego staniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 15 tys to zrobisz operacje i masz spokój na 15 lat lub dluzej. A ty dopiero zrobilas i jeszcze chcesz wstrzyknac więc cena juz idzie w górę. Nie oplaci sie bo to sie wchłania i efekt niknie. Silikon nie wchłania sie wiec efekt na lata ten sam. Sami ocencie co lepsze. Ja operacje zrobilam w Czechach wiec zaplacilam 8 tysięcy. Roznice w cenie przeznacze na przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale implanty to operacja i narkoza. Dużo większy ból, dochodzi się do siebie tygodniami,duże ryzyko powikłań....a i tak po 10,15 latach trzeba je wymienić i znów kolejna operacja.... implanty to bardzo inwazyjny zabieg a aquafilling nie. Po imlantach lepszy efekt niż po aquafilling ale lepiej mieć w piersi po 150ml niż nic...takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie każda z Was ma rację , jeśli ktoś chce implanty to ok ja nie chciałam , mam złe doświadczenie w bliskim otoczeniu - poprawki i kolejne operacje koszmar dla właścicielki . Nie chciałam i nie chcę implantów ,które wyglądają sztucznie , ponadto to jednak poważna ingerencja i operacja ,która wyłącza na ok 1 miesiąc z życia zawodowego ,a ja nie mogę sobie na to pozwolić - muszę przecież zarabiać na cudeńka medycyny estetycznej , mam za dużo do stracenia jeśli chodzi o pracę . Do Czech też nie będę jeździć bo potem kontrola i ewentualnie konsultacja to hm wiadomo podróż . Stać mnie na to i dlatego zrobiłam ,a dostrzyknąć chcę tylko dlatego ,że apetyt wzrósł ,ale nie wiem czy to zrobię , póki co czekam i będę obserwować co się dzieje z nimi - nowymi piersiami :) Doskonale rozumiem Wasze obawy i argumenty, wiem jak sama do niedawna szukałam, czytałam, wątpiłam, obawiałam ,ale należę do odważnych i podjęłam decyzję i nie żałuję :) mam piękne ,pełne piersi :) nareszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haśła mi sie pomyliły , nie mogłam się zalogować. Dlatego ostatnia wypowiedź jako gość . Musiałam na nowo się zarejestrować i znowu jestem :) Piąty dzień po zabiegu i jest super, żadnych dolegliwości :) Polecam wszystkim,którzy nie chcą operacji - ten zabieg ku mojemu zaskoczeniu jest rewelacyjny w odczuciach po i dla mnie naturalny :) w wyglądzie :) Pani dr , (której namiary mogę podać na maila bo tu bym nie chciała być posądzona o jakąś durną reklamę ) jest super w podejściu i rzetelnej informacji to oczywiście dr z Poznania . Pozdrawiam P.S. pamiętam o fotkach , pamiętam i będę wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafię inaczej przesłać fotek oto link do zdjęcia przed i po - Magdalenka1 ,ale nie chce mi przyjąć hasła więc jestem jako gość , pozdrawiam dziewczyny i życzę powodzenia z pełnymi piersiami :) https://poczta.interia.pl/html/?uid=d83146ea93df1cce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka ja bym cię bardzo prosiła o kontakt do pani dr i fajnie by było jeśli mogłabyś mi wysłać zdjęcia na mail , pozdrawiam jomavi@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie wykonuje się już zabiegi bezoperacyjnego powiększania piersi. Może któraś z Was słyszała coś o tym zabiegu: http://www.drchecinski.pl/pl/macrolane.html lub go przeszła? Jestem wstępnie umówiona na konsultację lekarską,ale chciałabym jeszcze poznać opinie. Mam obawy przed operacją,a bardzo zależy mi na poprawie wyglądu mojego biustu,dlatego zabieg bezinwazyjny wydaje mi się najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macrolane został wycofany jako środek stosowany w zabiegach do powiększania piersi. Poczytać można tutaj, jest oficjalny komunikat http://www.urpl.gov.pl/article/notatka-bezpieczenstwa-firmy-q-med-dotyczaca-stosowania-macrolane-vrf Poza tym metoda ta dawała bardzo krótkotrwałe efekty, po 6 miesiącach do roku preparat wchłaniał się do organizmu. Pozostają implanty albo aquafilling bodyline albo przeszczep tłuszczu. Ale przeszczep tłuszczu można zrobić jeśli kobieta naprawdę ma dużo tkanki tłuszczowej a efekty także są krótkotrwałe bo tłuszcz się rozkładał i piersi wracały do punktu wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka51
To ja Magdalenka51 - wysłałam zdjęcia na podanego przez jedną forumowiczkę maila i poprosiłam żeby umieściła je w moim imieniu bo ja nie potrafię . Dziś mija tydzień od powiększenia mych piersi solą fizjologiczną o czym pisałam zaraz po zabiegu dość obszernie ,ale jeśli mogę pomóc to chętnie odpowiem na pytania i prześlę na maila zdjęcia przed i po bo tu nie potrafię umieścić i raz piszę jako gość , raz jako Magdalenka 51 to i trochę mnie to irytuje ,że raz hasło pasuje innym razem błąd eh, ale najważniejsze ,że zabieg się udał i efekty są dla mnie super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×