Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aqua aqua

Bezoperacyjne poprawienie nosa

Polecane posty

Gość aqua aqua

po sukcesie jakim było bezoperacyjne powiększenie zastrzykami z preparatu aquafilling mojego biustu a raczej bezbiuścia, poddałam się właśnie jeszcze jednemu zabiegowi :-D od kilkunastu lat borykałam się z garbem na nosie. nie chciałam robić operacji, bo przede wszystkim jakoś się z nim pogodziłam, a po drugie operacja z naruszaniem kości, bliznami, ryzykiem pogorszenia fukcjonowania organu to jednak nie dla mnie rozwiązanie. i okazało się, że przy niewielkim defekcie takim jak garb, asymetria lekka, załamania jest możliwe wypełnienie modelujące przy zastosowaniu zastrzyku takim samym preparatem jak piersi. zabieg trwał dosłownie minutę i nie bolał, mam za to malowniczy siniak po dwóch wkłuciach :-) mam nadzieję, że wkrótce zniknie, obecnie muszę bo zamalowywać korektorem do cery. ale jestem bardzo zadowolona z efektu! nos mam znacznie ładniejszy, garb jest zamaskowany. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zostało Ci parę miejsc gdzie możesc coś dodać , a najlepej w przestrzeń głowy pomiędzy uszami sic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gościu, nie mam już innych defektów, które uprzykrzałyby mi życie. a z powiększenia biustu i zamaskowania garbu na nosie przy pomocy zastrzyków jestem strasznie zadowolona. czy to, że w sprytny, bezinwazyjny i szybki sposób w wieku 35 lat poprawiłam sobie trochę urodę ma świadczyć o głupocie? :-D nie sądzę. myślę, że za to twój post świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem i jakie masz podejście do innych. i wybacz, wolę być sobą z cyckami powiększonymi zastrzykami niż taką osobą jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ post nie był o Twej głupocie tylko o wypełnieniu przestrzeni pomiędzy uszami . Poprzez niewinazyjny zabieg można osiągnąć wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać coś o skutkach ubocznych wypełniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wypełniacz jest to ciało obce które zawsze musi wywołać reakcję organizmu .Raz jest ona bardziej a raz mniej wyrażona .Staramy się wydalić je z organizmu a jeżeli jest to niemożliwe następuje oddzielenie poprzez torebkę czyli formę blizny , możliwe jest też "pożarcie" poprzez wyspecjalizowane komórki.Jeżeli zdąży wytworzyć się torebka to nawet po wchłonięciu wypełniacza np.macro pozostała torebka może wypełniać się jako tzw torbiel osmotyczna .Często tak się dzieje po nieopróżnionych krwiakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wypełniacz jest to ciało obce które zawsze musi wywołać reakcję organizmu .Raz jest ona bardziej a raz mniej wyrażona .Staramy się wydalić je z organizmu a jeżeli jest to niemożliwe następuje oddzielenie poprzez torebkę czyli formę blizny , możliwe jest też "pożarcie" poprzez wyspecjalizowane komórki.Jeżeli zdąży wytworzyć się torebka to nawet po wchłonięciu wypełniacza np.macro pozostała torebka może wypełniać się jako tzw torbiel osmotyczna .Często tak się dzieje po nieopróżnionych krwiakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Gość
Na pewno takie zabiegi mają swoje efekty uboczne. Można o tym poinformować osoby nimi zainteresowane. Jednak robienie tego w formie napastliwej, aroganckiej i nieuprzejmej nijak się ma do samego zabiegu. Sposób, w jaki się wypowiadasz jest już tylko i wyłącznie pochodną Twojej osobowości. Ponadto; nikt nie czyni Cię sędzią czyichś życiowych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który post jest arogancki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filigranovva
Ten zabieg jest bardzo opłacalny. Z dnia na dzień można zmienić swój wyglad bez zadnej operacji i narkozy. Nie wiem po co ludzie sie wypowiadaja jak w ogole sie na tym nie znają. Dziewczya sobie zrobiła takie zabiegi i mówi o ich zaletach. I dobrze. bo duzo ludzie pewnie nawet nie wie, ze takie zabiegi istnieja :) Ja tez robilam sobie poprawkę nosą i uwaam, ze jest to dobra inwestycja. Wprawdzie z duzego nosa malego nie zrobi, ale male defekty poprawi :) Tu ja robiłam i można tez wiele na tej stronie o tym poczytac: http://vesuna.pl/korekta-nosa-juvederm-ultra-3-i-4/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua, aquamid rekonstruktor jest preparatem do uzywania na nosie bo ma odpowiednią gęstość do uzupełnienia ubytków na nosie itp aquafiling nie ma odpowiedniej gestosci i struktury do tgeo typu zabiegów no ale jak to pisałaś kto nie ryzykuje ten nie pije szampana niestety reakcja organizmu na ciało obce kazdego człowieka jest bardzo osobnicza i nieprzewidywalna sama mam preparat poliakrylamidowy w sobie dobre ponad 10 lat ale nigdy nikomu nie poleciłabym tego rodzaju wypełnienia z uwagi na nieprzewidywalne mozliwe powikłania to jest dobre ogólnie rozwiązanie te wypełniacze tego typu ale jak wystąpią powikłania to są zazwyczaj poważne w skutkach , to działa na zasadzie jest dobrze jak jest dobrze :) p.s a tak w ogóle ostrzykiwanie nosa na wysokości oczu i nieco ponad lub poniżej tego obrębu może być powikłane ślepotą lub pogorszeniem widzenia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniałam kształt nosa przez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w WellDerm. Chciałam to zrobić, bo w dzieciństwie sobie go złamałam i ciagle wyglądałam jakby ktoś mnie pobił. Bardzo fajny i praktycznie bezbolesny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawitek
Może i fajnie, że obyło się to bez operacji, ale przecież to nie jest trwaly efekt- za jakiś czas będziesz musiała ponownie się poddać takiem zabiegowi... Nie wolisz zdecydować się na operację plastyczną? Wiem, że wiele osób boi się takiej ingerencji we własny wygląd, ale wystarczy udać się do dobrego chirurga- nos operowałam w szpitalu Medicover i jestem mega zadowolona. No i efekt na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila9092
Marzę o operacji nosa, bo bezoperacyjne sposoby wcale nie działają. Zbieram na nią pieniądze i jestem już po pierwszej konsultacji u dr Rafała Pabiańczyka w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josta

Szczerze, jakoś nie chce mi się wierzyć w tego typu akcje. Moim zdaniem tylko operacja jest w stanie zadziałać. Nos to nie są nadmierne kilogramy, które można zrzucić. Sama jestem po operacji krzywej przegrody nosowej, długo szukałam dobrego chirurga i trafiłam do kliniki dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko. Mam dzięki niej naprawdę piękny nos, w końcu lubię patrzeć na siebie w lustrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×