Odpowiedz na ten temat

Bezoperacyjne powiększanie biustu

• gość 2014.01.24 [19:35]
    Przeczytałaś ?
  • gość 2014.08.13 [18:24]
    Czy ktoś wie gdzie można kupić tabletki breastfem?
  • gość 2014.08.13 [18:30]
    Bezoperacyjne powiekszenie biustu? Pewnie ze mozna .... założyć biustonosz push up smiech.gif
  • Pewnagosia 2014.10.10 [02:02]
    Sorry ale wcześniejsza reklama Bieńkowskiego to jakaś żenada. Ten żel to fajna sprawa ale na dwa lata i bardzo rozciąga skórę, potem się wchłania a my zostajemy z fałdami i zmarszczkami na dekolcie :/
    Ja sobie zrobiłam normalne zabiegi implantacyjne. Najpierw w Warszawie a potem w Prestige Clinic we Wrocławiu, tu i tu jestem zadowolona ale Wrocław był trochę tańszy a takie eksperymenty jak z tym żelem to bym się trochę bała...
  • DanDanka 2014.10.21 [21:24]
    Ja mimo wszystko też się skłaniam do tradycyjnego zabiegu - wiadomo, że to zawsze bezpośrednia ingerencja w własne ciało, ale przynajmniej efekt pewny. Pewnagosia a poza tym prestige clinic brałaś jeszcze coś innego pod uwagę w okolicy Wrocławia?
  • PewnaGosia 2014.10.22 [16:28]
    Tak, jest jeszcze parę fajnych klinik ale ceny były tak z 2000 wyższe a ja byłam trochę na budżecie. W Prestige mieli trochę lepszą cenę i pokazywali zdjęcia z efektami, gdzie indziej nie mieli dokumentacji. Poza tym ja wtedy byłam jeszcze spoza Wrocławia a u nich w klinice można zostać na noc.
  • DanDanka 2014.10.25 [18:30]
    O no to super - fajnie, że mają dokumentacje usmiech.gif Zawsze można sobie lepiej wyobrazić czego się spodziewać po zabiegu. A jak przebiegało gojenie w Twoim przypadku? Wiem, że to sprawa indywidualna ale ciekawa jestem jak było u Ciebie?
  • gość 2014.10.25 [20:30]
    jedno jest pewne .masz coś z głową i dużo ci płacą za reklamę tej kliniki zj***e pechowiec.gif
  • gość 2014.10.26 [01:09]
    Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!
  • Justyna9899 2014.10.31 [23:02]
    Jest tu osoba która powiększyła piersi tym kwasem hialuronowym ????
    Potrzebuję porady bo jestem zdecydowana na zabieg...
  • DanDanka 2014.11.03 [08:40]
    PewnaGosia - i jak tam z tym Twoim gojeniem było? Justyna9899 mi niestety temat zabiegów z kwasem hialuronowym nie jest za bardzo znany :/ A jak to wygląda kosztowo?
    PS. gość z 26.10.2014 to chyba jakiś automat, bo to już któryś temat gdzie widzę dokładnie te same słowa oczko.gif
  • Justyna9899 2014.11.03 [10:17]
    Zabieg waha się cenowo od 10 - 12 000 tyś. ale nie stanowi to dla mnie problemu bo jestem w stanie spłacić te kwotę w ratach jeśli będę wiedziała że utrzyma się przynajmniej pięć lat a nie rok jak co niektórzy piszą.
    Lekarz u którego byłam na konsultacji zapewniał mnie że efekt utrzymuje się 5 lat w necie piszą że krócej i jestem w kropce. Bo nie mam w ogóle biustu a skalpela i sylikonów nie chce ;(
  • DanDanka 2014.11.03 [13:34]
    Jeżeli efekt utrzymał by się przez te powiedzmy 5 lat, to rzeczywiście i kwota jest w porządku i zabieg bez skalpela usmiech.gif Najlepiej gdyby lekarz dawał coś w rodzaju gwarancji na wykonany zabieg, ale takie coś chyba nie przejdzie? Przydałaby się opinia kogoś po takim zabiegu po paru latach oczko.gif Justyna9899, a gdzie planujesz ten zabieg?
  • Dana3771 2014.12.29 [16:31]
    Tabletki na powiększenie biustu - http://vk.cc/22mqfs Biorę Breastfast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Breastfast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.
  • gość 2015.02.24 [14:33]
    Cześć. Ja polecam pigułki ze strony intymniej_pl. Efekt może i nie jest taki jak bym chciała ale piersi trochę urosły no i na pewno są jędrniejsze oczko.gif
  • gośik 2015.07.06 [23:24]
    Polecam się zapoznać z tym wpisem http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki -na-wzrost-biustu-html/ , tam są wymienione i pokrótce opisane wszystkie naturalne suplementy działające na powiększenie biustu. Po za tabletkami bardzo fajnie działają kremy, ale to taki bardziej efekt pushup jest i myślę że lepiej zastosować łącznie z suplementem lub same tabletki jeśli z uwagi na koszt można wybrać tylko jedno.
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:26]
    Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, jędrne, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:26]
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
    Estrogen u kobiety odpowiada za rozwój drugorzędnych cech płciowych (w tym rozwój piersi oraz za regulację cyklu miesiączkowego)
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:27]
    Dobry estrogen (estradiol) w tabletkach jest dostępny na receptę w polskich aptekach.
    Tabletki te nazywają się Estrofem 2 mg; 28 tabl. producent Novo Nordisk kosztują od 8 do 14zł
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:27]
    Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:45]
    Hormony stymulujące wzrost piersi (powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.
  • gość 2017.05.02 [13:03]
    Mi pomógł ten preparat na powiększanie piersi http://nplink.net/y1L2rPtm
  • aniam0014 2017.07.12 [23:01]
    Ze swojej strony mogę polecić przeczep tłuszczu, który wykonywałam rok temu w klinice Bonadea w Krakowie. Nie będę się rozpisywać, po prostu jestem zadowolona z zabiegu, nic nie bolało. Tutaj link: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatolo gia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/
  • gość 2017.08.08 [14:26]
    ładowanie w siebi estrogenu nie wiem czy to najlepszy pomysł a może po prostu w sposób naturalny pobudzić ten hormon w organiźmie i nakierować na powiększenie piersi tak działają pigułki Breastfem NYV. Można je zamówić na jednej stronie w Polsce lub sprowadzić z USA są najskuteczniejsze.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...