Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cie-kawa

bezoperacyjny lifting biustu thermgae ?

Polecane posty

Gość Cie-kawa

jestem ciekawa, czy ktoras z was miala zabiegi podnoszace biust typu Thermage lub jakies inne np. ile zaplacila i jaki byl efekt. Prosze przy tym o wypowiedzi konkretne, zeby kazdy mogl pozniej z watku skorzystac i znalezc wazne dla siebie informacje a nie przedzierac sie przez stronice osobistych zwierzen nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Thermage na biust się nie robi. chybabyś sie wsciekła z bólu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciek-awaaa
Wydaje mi sie, ze widzialam taka oferte na stronie jakiegos salonu, ale moze cos pomieszalam. Co wiec mozesz polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Nie pomogę Ci z biustem, bo akurat tę częśc ciała mam w porządku i nic nie robiłam na nią. Ale wiem co nieco o thermage'u i na pewno na biust się tego nie robi. Moze jakieś inne urządzenie na fale, ale nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezoperacyjny lifting biustu
Unikalny aparat wykorzystujący masaż próżniowy i stymulacje rytmiczną. Posiada 4 specjalistyczne programy w celu: * podniesienia * powiększenia * ujędrnienia * usunięcia problemu "zapadnięty sutek" Więcej poczytasz na stronie http://www.royalvital.pl/strony.php?dzial=23&temat=0&artykul=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciek-awa
powiekszanie mnie nie interesuje droga Pani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silinka
Ja kiedyś próbowałam wielu rzeczy na ujędrnienie ,podniesienie itd.( zwis po karmieniu) .Wydałam kupe kasy na rożne lasery i tego typu pierdoły na podczerwień itd. Nic to nie dało oprócz pustki w portfelu.Teraz jestem po zabiegu i jest tak jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria36
Wiesz co w Villa Parku robią zabieg o nazwie SENUM, który polega właśnie na liftingu i ujędrnieniu biustu, może na coś takiego się zdecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolooona
te zabiegi nic nie daja, ja ostatnio sprobowalam breastfast i musze powiedziec ze te pigulki czynia cuda, mam teraz fajny jedrny biuscik o numer wiekszy, poczytac o tych pigulkach mozna tutaj: http://skocz.pl/breastfast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerem78
Śłuchajcie jesli chodzi o zabieg liftingujacy biust to ja z własnego doświadczenia moge polecic zabieg stretchcare Przeczytajcie sobie w ogole ten artykuł http://uroda.onet.pl/twarz-i-cialo/zamiast-implantow-zastrzyk,1,4101091,artykul.html i przekonacie sie ze takie zabiegi jak własnie wspomniany stretchcare,zabieg liftingujący,znacznie napinajacy skóre jest tutaj świetnym rozwiazaniem dla naszej skóry piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia66
Dokładnie sie zgadzam z tym ze jesli juz sie zdecydować na konkretny zabieg to taki jak mezoterapia. Tu tez mamy konretne efekty i wygładzone zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie co do takiej suplementacji. Mysle ze na pewno jej stosowanie przyniesie oczekiwane przez as rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na moją skóre zdecydowanie najlepiej zadziałał kolagen medica niz te wszystkie inne własnie rzeczy jak chociazby mega dobre kremy. Jednak nie od dzisiaj wiadomo ze trzeba na skóre zadziałać od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
na podniesienie biustu tez niestety najlepsza operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie lepiej obok takiego kremu przyjmowac też odpowiednie suplementy ? Ja polecam szczególnie Kolagen Naturalny Medica. To jest coś co kompleksowo nawet z kremem działa na naszą skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownia Ciała
Witam. Jestem masażystą i wykonuję zabieg na biust dający efekt ujędrnienia, uniesienia i powiększenia piersi. Jest szczególnie zalecany po okresie laktacji w celu przywrócenia biustu do formy sprzed ciąży. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Bywa, że seria 10 zabiegów daje efekt powiększenia biustu nawet o 1 cały rozmiar. Zabieg jest bezinwazyjny i polega na specjalnym masażu ręcznym i próżniowym. Dodatkowo stosuję ampułki na biust wprowadzane ultradźwiękami i maseczkę ujędrniającą i utrwalającą efekt. Więcej info na www.pracownia-ciala.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×